Glad

Još jedan iz sela

Poznat
Banovan
Poruka
7.335
U mom selu se dovršava sezonski posao koji zahteva dosta brzih i nežnih ženskih ruku.
Tim povodom se u mojoj kući obrelo desetak žena različite dobi, obrazovanja i interesovanja.
Prilikom obeda ja podstičem njih da ne sačekuju druge, da jedu što pre, da bih što kraće hranu branio od mrava i muva, a i da bi one što manje vremena gubile, jer, znate, u ovom poslu - vreme je novac.
Jedna se posebno isticala u prebrzom prihvatanju instrukcija, čak i kuknjavi kao je gladna, ako zakasnim sa doručkom.To mi je bilo neprijatno, ali i razumljivo, glad je glad.
Ubrzo su druge žene počele da je preziru i sa prikrivenom mržnjom da komentarišu njen apetit, vidno iritirane njenim ponašanjem, što meni nije baš bilo jasno, mada bih razumeo ako hrane nema u dovoljnim količinama.

Šta je stvarni uzrok njihove iritiranosti?

Da li ste u svojoj, hm, seksualnoj karijeri nailazile na glad?

Da li ste nailazile na emotivnu glad?

Da li ste osećale seksualnu ili emotivnu glad?

Da li je seksualna glad = strast?

Kako ste utolile svoju seksualnu ili emotivnu glad, ako je niste mogle utoliti sa osobom koje ste gladne?

Da li je pametno pokazivati glad, ili je skrivati?

U mom selu se dovršava sezonski posao koji zahteva dosta brzih i nežnih ženskih ruku.
Tim povodom se u mojoj kući obrelo desetak žena različite dobi, obrazovanja i interesovanja.
Prilikom obeda ja podstičem njih da ne sačekuju druge, da jedu što pre, da bih što kraće hranu branio od mrava i muva, a i da bi one što manje vremena gubile, jer, znate, u ovom poslu - vreme je novac.
Jedna se posebno isticala u prebrzom prihvatanju instrukcija, čak i kuknjavi kao je gladna, ako zakasnim sa doručkom.To mi je bilo neprijatno, ali i razumljivo, glad je glad.
Ubrzo su druge žene počele da je preziru i sa prikrivenom mržnjom da komentarišu njen apetit, vidno iritirane njenim ponašanjem, što meni nije baš bilo jasno, mada bih razumeo ako hrane nema u dovoljnim količinama.

Kako ste utolile svoju seksualnu ili emotivnu glad, ako je niste mogle utoliti sa osobom koje ste gladne?

Uzrok njihove iritiranosti je što su neke gladne, možda iviše od nje koja kuka-a ne usuđuju se da kažu. I druga grupa- one koje su je procenile kao razmaženu osobu koja želi da je u centru pažnje-jer ta druga grupa ima poimanje-da glad ne može biti baš tolika-da non stop kukaš, tj misle da karikira.
Msm da je emotivna glad jača, kompleksnija, dublja od sexualne gladi.
Svaka vrsta gladi je glad.
Često sve ima za posledicu mnogo dublje korene, bilo bi površno analizirati samo kao ispoljavanje ,,gladi neke osobe" jer baš sexualna glad, i sexualne preterane akcije-ukazuju na emotivnu glad, skoro u toj meri kao i apstinencija.

seksualnu a i emotivnu glad treba slobodno pokazati i odmah je utoliti, milom a moze i silom.

Samo fiziološku glad može silom !
Seksualnu - nikako....
****** seks sa okrvavljenim licem.
Od noktiju.
Ruke služe da te obgrle,
u trenutku najslađeg praska !
Ako,u nekom periodu i iz kojekakvih razloga,
nema partnerke,uvek se tu nađe desnica (u mom slučaju levica).
Uz malo mašte ispriča se priča....

alavost je gadna, činjenica

a seksualna alavost.. to su oni koji i u dva mehurica u šoljici kafe vide sise
gadno takodje, 33. level gadosti

Poslednja izmena:

E kad bi im jos sipnuo neku "vijagru" u tu corbu ili sta li vec cime si ih hranio, to bi tek nastala nesnosna glad, zivog bi te pojele ... ;)

... sexualna glad zavisi od nivoa hormona u krvi na koji nivo uveliko moze da utice sposoban muskarac, i ne mora biti posledica nikakve predhodne sexualne uzdranosti.

Podeli sa nama svoju priču. Daruj nam malo svog vremena.
Zašto samo trčiš sa teme na temu?
Koja te glad goni na to?
Posvetila bih se ovde dijalogu, ali ti me nagoniš na monolog. Kada sam u monolog fazonu,napišem temu, pa lagano pređem u dijalog fazon.
Nikada neću skapirati ljude koji postave temui ne iznesu svoj stva, bar u komentaru ako, ne u temi.

ja se samo salim a ti si neki opaki palisha.
mada,da, prolazi, voljeni muskarc voli kad ga schepam da utolim svoju glad.

А зашто ти мораш да примениш силу када ти вољени мушкарац воли то?
Само да сазнам ко си пријавићу те полицији за силовање.
И јел можеш да објасниш само како то на силу?

А зашто ти мораш да примениш силу када ти вољени мушкарац воли то?
Само да сазнам ко си пријавићу те полицији за силовање.
И јел можеш да објасниш само како то на силу?

Šali se žena, ona to samo mašta, ne uzimaj je za ozbiljno.

Back