Gimnazija u Grockoj

Magical

Početnik
Poruka
1
Zdravo!Nedavno sam se upisala u gimnaziju u Grockoj:rumenko:?Da li su nastavnici toliko ambiciozni da vode ucenike na republicka takmicenja?Kakav je plasman na tim takmicenjima?Kakvo je drustvo?Koji su mi udzbenici potrebni?Postoji li neko sposoban da odgovori na ovoliko pitanja?:DBas sam zahtevna...:manikir:
 
Zdravo!Nedavno sam se upisala u gimnaziju u Grockoj:rumenko:?Da li su nastavnici toliko ambiciozni da vode ucenike na republicka takmicenja?Kakav je plasman na tim takmicenjima?Kakvo je drustvo?Koji su mi udzbenici potrebni?Postoji li neko sposoban da odgovori na ovoliko pitanja?:DBas sam zahtevna...:manikir:

Zdravo! Nisam iz Grocke... Ali mogu malo da ti pomognem... OVE I PROŠLE GODINE BILA SAM NA REPUBLIČKOM TAKMIČENJU IZ ISTORIJE... Tamo sam upoznala jednu devojku koja će sada u 3.godinu vaše gimnazije... ONA JE OSVOJILA 1. MESTO NA REPUBLIČKOM... Koliko sam mogla da primetim... Imaćeš strašnog profu istorije... Odmah mi je privukao pažnju... Očigledno ima ambicije što se takmičenja tiče... POZDRAV!;) I SREĆNO!:super::super::super:
 

Back
Top