Quantcast

Gigatron me razvalio

pady

Aktivan član
Poruka
1.121
Uzmi MS Black Widow. Odlično kućište za 50 evra. Na našem tržištu nema ništa slično sa takvim odnosom cena-kvalitet.
Hvala na savetu, ali vec su mi u Duocomu ponudili HAF 912 za 7350 RSD, a to je ponuda koja se ne odbija. Sad samo cekam kad ce stici. Mozda sutra ako kurirska sluzba raznosi subotom, a mozda tek posle NG.

pady

Aktivan član
Poruka
1.121
@jole
Bio si u pravu, stiglo je jutros malo posle 9h.

@Deki1987
I ja mislim da mi se posrecilo sa cenom. Ove kuciste mi je bilo drugi izbor posle K280 od 6K kojeg vise nema. Na web shop-u je cena bila oko 9K, a za gotovinu 8K i kusur, medjutim prodavac mi je rekao da su spustili na 7350 i dostava je bila 350. Da l' su samo hteli da isprazne lager pred NG ili sta vec, nemam pojma, ali ja sam srecna i zadovoljna. Doduse, u pitanju je prva verzija kucista, sa metalik sivim enterijerom i pozadinom, i verovatno ima neke nedostatke u odnosu na "plus" i "advanced" modele, ali je u poredjenju sa kucistem koje mi je bilo prvi izbor avion i to za samo 1300 dinara vise.

Bravo za Duocom. Ovo im je veliki plus kod mene i dobice prednost u odnosu na ostale IT radnje prilikom svake sledece kupovine, cak i ako budu nesto jaci sa cenama. A Gigatron kako radi tako ce i zavrsiti, kao pokojni Tehnomarket i umiruca Tehnomanija.

Besna razocarana

Početnik
Poruka
2
Druze,znaci nzm gde da napisem ovo,u koji ovo pod forum spada bla bla bla.

Narucim ja lepo bubice pre 3 dana. 12/25/2017 (2.590 din imao sam nesto sitno bodova pa sam snizio na 2490)
Prodje 2 dana zovem kazu ovako citiram tacno:"Mozda je bio neki kvar ili nesto pa nisu uspeli stici."
Ja reko ok nmvz sta sad.
Dodje taj dan tj danas 12/28/2017
Dolazi Daily Express ja dajem 2490 plus 250 kolko mi je receno u gigatronu da ce tacno izaci tolko,i da vise od toga izaci nece.
E cvrc tu krece zapetljaj.
Kaze ovaj jos 250...
Ja dajem....
On ode....
Reko u sebi pu ebem ti gigatron i njihovo online,uvek su drali al sad su ga preterali,izaslo me 2990 onda bolje sam uzeo sluske od 3000 i imao dzaba postarinu.
Al bam gledaj sad ovo.
Sluske ne rade,tj leva strana...
Reko ok nazovem ti ja gigatron,znas ono ovo cile mile.
Prvo pitam za postarinu u fazonu brate sta je ovo jel ja duvam nesto ili sam upravo dao coveku 500 za postarinu.
Kazu oni bla bla da provere ono ovo "nazvace" pod znacima navodnika i tako....
Kazem ja i za bubice,navodno ali navodno sam trebao dobiti papir za odustajanje od ugovora kojeg naravno nema,jer to je taj profesionalizam.
Nazovem ti ja opet na istu temu kazu nazvacemo mi vas ili vi to donesite u radnju,ali preporuka je da se posalje.
I sta znaci da opet dam u postarinu pare da oni meni OPET posalju pa da ja opet platim postarinu....

Pre sam stalno kupovao kod njih online ono ovo slusalice,miseve,tastature.Al od sad.Nikad vise....
Gigatron je jedna velika prevara. Kad vam pise na sajtu besplatna dostava za celu Srbiju to znaci samo za Beograd. Platili smo brzu postu do Panceva a dalje moramo sami da prevozimo belu tehniku. Kada sam pozvala u gigatrin oni kazu da imaju dostavu za celu Srbiju a u prodavnici kod arene gde smo kupili robu tvrde da je to ukinuto. Ponovo sam zvala oni proveravali i kazu dostave ima ali naravno u prodavnici ne postuju kupce i mi robu koju smo platili 61000din i platili prevoz moramo da vozimo sami.KATASTROFA USLUGA, LAZ I PREVARA

Besna razocarana

Početnik
Poruka
2
Druze,znaci nzm gde da napisem ovo,u koji ovo pod forum spada bla bla bla.

Narucim ja lepo bubice pre 3 dana. 12/25/2017 (2.590 din imao sam nesto sitno bodova pa sam snizio na 2490)
Prodje 2 dana zovem kazu ovako citiram tacno:"Mozda je bio neki kvar ili nesto pa nisu uspeli stici."
Ja reko ok nmvz sta sad.
Dodje taj dan tj danas 12/28/2017
Dolazi Daily Express ja dajem 2490 plus 250 kolko mi je receno u gigatronu da ce tacno izaci tolko,i da vise od toga izaci nece.
E cvrc tu krece zapetljaj.
Kaze ovaj jos 250...
Ja dajem....
On ode....
Reko u sebi pu ebem ti gigatron i njihovo online,uvek su drali al sad su ga preterali,izaslo me 2990 onda bolje sam uzeo sluske od 3000 i imao dzaba postarinu.
Al bam gledaj sad ovo.
Sluske ne rade,tj leva strana...
Reko ok nazovem ti ja gigatron,znas ono ovo cile mile.
Prvo pitam za postarinu u fazonu brate sta je ovo jel ja duvam nesto ili sam upravo dao coveku 500 za postarinu.
Kazu oni bla bla da provere ono ovo "nazvace" pod znacima navodnika i tako....
Kazem ja i za bubice,navodno ali navodno sam trebao dobiti papir za odustajanje od ugovora kojeg naravno nema,jer to je taj profesionalizam.
Nazovem ti ja opet na istu temu kazu nazvacemo mi vas ili vi to donesite u radnju,ali preporuka je da se posalje.
I sta znaci da opet dam u postarinu pare da oni meni OPET posalju pa da ja opet platim postarinu....

Pre sam stalno kupovao kod njih online ono ovo slusalice,miseve,tastature.Al od sad.Nikad vise....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.