Gere:Karadzic i Mladic su monstrumi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Registra:
To je nažalost, teška i jadna istina. Znali su da ubiju sopstvene roditelje da bi dokazali svoju pripadnost ustaškom pokretu. Neobjašnjivo, ali je bilo tako.

Od današnjih glasnogovornika ustaštva (bar doskorašnjih) znam iz priče za Antu Djapića, kome se deda zvao Mile, a baba Milica - jasno je da su bili pravoslavni Srbi. A njegovi ustašoidni ispadi su bili više nego jezivi. Ne smem da se zakunem da je ovo istina, ali je vrlo verovatno, zato što znam da ima Djapića - pravoslavaca koji žive u Sinju, a ima i doseljenika koji danas žive u Srbiji - Vojvodini.


ha,ha,ha..

pazi ti serbske logike.
did mu se zvao mile i baba milica..i naravno da su "srbi".

znam za svoje pacijente ovdje.
ali ti si me totalno razocarala.

jel to znaci da su svi petrovici,pavlovici,mihajlovici u srbiji
u biti RUSI.
jer u jednoj moskovskoj ulici ima vise i petrovica,pavlovica..
nego svih srba.??

i da li je TOMISLAV nikolic,hrvat..
jer nosi hrvatsko ime?


kad se zayebajemo,onda idemo do kraja.
 
opacupa:
ha,ha,ha..

pazi ti serbske logike.
did mu se zvao mile i baba milica..i naravno da su "srbi".

znam za svoje pacijente ovdje.
ali ti si me totalno razocarala.

jel to znaci da su svi petrovici,pavlovici,mihajlovici u srbiji
u biti RUSI.
jer u jednoj moskovskoj ulici ima vise i petrovica,pavlovica..
nego svih srba.??

i da li je TOMISLAV nikolic,hrvat..
jer nosi hrvatsko ime?


kad se zayebajemo,onda idemo do kraja.
ak se nesto malo sjecam i brat nekog Vaseg kralja se zvao Tomislav..a?...ili se varam...
 
Registra:
Pročitaj pažljivije, niko nije rekao da mu se tako zovu otac i majka, već baba i deda, a i ogradila sam se da ne mogu da tvrdim 100% da je informacija tačna.

dobro,ispricavam se onda.

ali bozija zeno,kakvu si ti skolu pohadjala,da imas takve percepcije,da su mile i milica
"srbska" imena.

pa shodno tome,svako ko nosi to ime je "srbin".

pa tako rezoniraju oni najtuplji seseljevci.
od tebe,to nisam ni sekund ocekivao.
barem sam stekao totalno drugaciji utisak o tebi.
 
opacupa:
ne prdi.
gorio je vukovar,osijek,bjelovar,pakrac...sarajevo,srebrenica,bihac..................................

nije gorio nit nis,nit cacak..a ni n.sad.

prosto ko pasulj i cisto ko suza, ko je bio agresor i ko je pocinio najvece zlocine u sloveniji,hrvatskoj,b i h,kosovu(albancima).


SRBI!!!

И што онда долазиш да се дружиш са агресорима? :roll:
Ај ти лепо марш одавде! :!:
 
Крими Миле:
Да, али зашто би нас било брига шта неки идиоти који су нам нанели толико зла мисле о нама? Зашто се само Срби траже за ратне злочине? За Младића тврдим да је херој и то не причам напамет него после разговора са неким војницима који су служили код њега у војсци и много прочитаних чланака на ту тему. За Караџића не знам, он је био обичан политичар, као и Слоба.

Mile, molim te nemoj!
I ja sam pricala sa jednim vojnikom bivsim... I nemoj, malo si me dirnuo kaod pominjes to i malo mi je pozlilo, bolje da ti ne pricam. I radi tebe kao jedinke i radi ovog momka koga poznajem, a imao je 14 godina i isao je uz naseg velikog heroja... Nemoj molim te.

Heroj koji je pocinio masakr! Heroj koji je ubio makar i jednog jedinog sesnaestogodisnjaka! Koliko TI imas godina Mile? I nemojte me sad zasipati sranyima - pa i oni su nase! Fuj. To je opravdanje, je li? Za mene nikada i ni u kom zivotu H od Heroja ne moze biti neko ko je vodio ljude u smrt i koje smrt rasipao sakom i kapom.
Sjecas se pjesme o kragujevackim djacima:

...Umrla je mucenickom smrcu ceta djaka u jednom danu...
Da se nije to mozda ponovilo? Da nisu "nasi" (uslovno govoreci jer nisu moji) vojnici istu stvar pocinili?! Ali, to nije dostojno pjesama i zalopojki. To su ionako bile sesnaestogodisnje balije.

Tvoji veliki vojnici sluzili vojsku kod njega, jel da? Sta, neije mnogo zakerao kad mu skuvaju kafu?
Mile, imas vremena, starices, informisaces se. Nije svijet toliko crno-bijel koliko ti se cini.
A zasto bi nam stalo do misljenja evrope? Da bi smonajzad normalno zivjeli Mile. Ili ti mislis da ovo ovako jeste normalno?
 
Крими Миле:
Па наше територеије треба бранити војском а не љубљњењем нечијег дупета.

Nisi ti Mile deriste. Ti si beba. Mala beba u kolijevci. Ne znas apsolutno nista. Zatrovali su te leznim domoljubljem i mislis da je to ispravno. Predlazes da se vratimo u 19 vijek. Ti mislis da je bas kul bilo kad smo poslijednji put branili teritoriju vojskom? Bilo je bas zabavno, zer ne?! Kako se super pucalo, svi su bili tako poneseni divnim rodoljubivim pjesmama, rafalima, ludilom! I dokle nas je ta logika dovela.
Ne zelim da se raspravljamo, samo zelim da ti pomognem da shvatis neke stvari malo realnije nego sto to pise u bajkama.
 
HEBEHA:
Mile, molim te nemoj!
I ja sam pricala sa jednim vojnikom bivsim... I nemoj, malo si me dirnuo kaod pominjes to i malo mi je pozlilo, bolje da ti ne pricam. I radi tebe kao jedinke i radi ovog momka koga poznajem, a imao je 14 godina i isao je uz naseg velikog heroja... Nemoj molim te.

Heroj koji je pocinio masakr! Heroj koji je ubio makar i jednog jedinog sesnaestogodisnjaka! Koliko TI imas godina Mile? I nemojte me sad zasipati sranyima - pa i oni su nase! Fuj. To je opravdanje, je li? Za mene nikada i ni u kom zivotu H od Heroja ne moze biti neko ko je vodio ljude u smrt i koje smrt rasipao sakom i kapom.
Sjecas se pjesme o kragujevackim djacima:

...Umrla je mucenickom smrcu ceta djaka u jednom danu...
Da se nije to mozda ponovilo? Da nisu "nasi" (uslovno govoreci jer nisu moji) vojnici istu stvar pocinili?! Ali, to nije dostojno pjesama i zalopojki. To su ionako bile sesnaestogodisnje balije.

Tvoji veliki vojnici sluzili vojsku kod njega, jel da? Sta, neije mnogo zakerao kad mu skuvaju kafu?
Mile, imas vremena, starices, informisaces se. Nije svijet toliko crno-bijel koliko ti se cini.
A zasto bi nam stalo do misljenja evrope? Da bi smonajzad normalno zivjeli Mile. Ili ti mislis da ovo ovako jeste normalno?

Ти војници су ми причали како он никад није јео док цела војска није добила следовање, да је увек био у првим редовима и много пута замало да погине. Да њега није било не би било ни Републике Српске, пола оних јадних Срба тамо би изгинуло. А то што су они убијали муслимане , Орићеве војнике, у то време је било нормално, био је рат. Тамо се налазио највећи камп за обуку терориста на балкану, ниси то знала? Не кажем да појединачних злочина није било, њих је почињавао огорчени народ из освете за своју фамилију , коју су вероватно побили муслимани.
 
HEBEHA:
Nisi ti Mile deriste. Ti si beba. Mala beba u kolijevci. Ne znas apsolutno nista. Zatrovali su te leznim domoljubljem i mislis da je to ispravno. Predlazes da se vratimo u 19 vijek. Ti mislis da je bas kul bilo kad smo poslijednji put branili teritoriju vojskom? Bilo je bas zabavno, zer ne?! Kako se super pucalo, svi su bili tako poneseni divnim rodoljubivim pjesmama, rafalima, ludilom! I dokle nas je ta logika dovela.
Ne zelim da se raspravljamo, samo zelim da ti pomognem da shvatis neke stvari malo realnije nego sto to pise u bajkama.

Мене нико није тровао, сам сам схватио шта је исправно. Моји чак гласају за демократе :shock: . Не мислим да је кул ратовати али некад се то једноставно мора учинити.Не предлажем ја 19. него 14. век, пре Турака. :lol: :lol: Али морамо имати поноса, нећемо ваљда да ( као што неки раде) љубимо америчке пилоте и здравимо се са њима, исте оне који су нам бацали бомбе на главу.
 
Крими Миле:
Мене нико није тровао, сам сам схватио шта је исправно. Моји чак гласају за демократе :shock: . Не мислим да је кул ратовати али некад се то једноставно мора учинити.Не предлажем ја 19. него 14. век, пре Турака. :lol: :lol: Али морамо имати поноса, нећемо ваљда да ( као што неки раде) љубимо америчке пилоте и здравимо се са њима, исте оне који су нам бацали бомбе на главу.

Ne. Sa pilotima niko od nas nece imati nikakvog kontakta, osim ako bas zelis da ih ljubis... Obni su vrsioci duznosti koja im je zadata i oni je rade. Slazem se, ruzna im je duznost. Da umirem od gladi ne bih bila mesar, jer ne mogu da ubijem zivotinju. Dakle, ima malo i do njih. Tek, necemo ih sresti ni ti ni ja.
Kad govorim o tvojim trovacima, ne moraju to biti roditelji. To moze biti komsija, drugovi, omiljeni profesor, stric, deda... Preispitaj ko je. Nisi bas sam. Niko nije sam.

Da li smo bili ponosni '99, Mile. Je li bila ponosna ona majka koja je sahranila dijete? Je li bio ponosan onaj kome su najblizi stradali? Jesmo li onda imali ponosa!!!
 
I sta kazu vojnicine - nije jeo dok oni ne dobiju? Posteno. Fino od njega. Molim te da me ne vuces za jezik jer znam covjeka koji je gledao stvari od kojih bismo i ti i ja odavno bili nad wc soljom i povracali da nam se slikovitije prikazu! Uz istog Mladica!
Samo jedno da znas - heroji se nikada i niodkoga ne kriju!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top