Geografski fakultet?

Sad je kasno za odgovor ali nema veze odgovoricu :D. Kada sam ja polagao prosle godine meni je bio lak, nisu neka teska pitanja bila :pa sto se tice prepisivanje uspeo sam da razmenim par pitanja sa buducim kolegama a ima neke koje su vise puta opominjali ali nikog nisu izbacili.. Prva godina GOZS, ako treba neki savet, knjige, informacije, ko upisuje ovaj smer nek se slobodno javi ;)
 
Ljudiiii .. ajde neko neka mi kaže nešto :D Prva želja mi jee Geografija, imam 66 bodova. Zajebala sam prijemni :/ I sad neko ko ima 75 , a druga ili treća želja mu je geografija, a ne može da upadne na prvu , jel upada na geografiju? Može li zbog toga mene da makne sa liste. Ko ima prednost, ja što mi je to prva želja , ili njemu koja je 2 ili 3 ? :)
 
Sve vam piše na listu koji ste dobili, čak je podvučeno. Dakle, da ponovim. Ne postoje želje, već se proziva po konačnoj rang listi, i onda se prozvanom kandidatu postavlja pitanje za koji se smer opredeljuje u zavisnosti od toga da li je ispunjena upisna kvota za taj smer.
 
Sad je kasno za odgovor ali nema veze odgovoricu :D. Kada sam ja polagao prosle godine meni je bio lak, nisu neka teska pitanja bila :pa sto se tice prepisivanje uspeo sam da razmenim par pitanja sa buducim kolegama a ima neke koje su vise puta opominjali ali nikog nisu izbacili.. Prva godina GOZS, ako treba neki savet, knjige, informacije, ko upisuje ovaj smer nek se slobodno javi ;)[/QUO

upisujem gozs, pa me interesuje svakako mnogo toga :) od knjiga,predmeta,ispita... :)
 
Sve vam piše na listu koji ste dobili, čak je podvučeno. Dakle, da ponovim. Ne postoje želje, već se proziva po konačnoj rang listi, i onda se prozvanom kandidatu postavlja pitanje za koji se smer opredeljuje u zavisnosti od toga da li je ispunjena upisna kvota za taj smer.

pa ako je tako onda super...al zasto smo onda placali po 1000din za svaki sl. smer :) lepo samo navedes jedan smer i ustedis pare ako je tako kao sto si ti rekao? o.O
 
pa ako je tako onda super...al zasto smo onda placali po 1000din za svaki sl. smer :) lepo samo navedes jedan smer i ustedis pare ako je tako kao sto si ti rekao? o.O

Pa lepo navedes jedan smer, i na njemu se popuni budzet ili samofinansiranje (zavisi sta juris) i ne mozes da upadnes.
Evo primer, navedes samo turizam i budes 250. na rang listi. Popune se sva mesta na turizmu posle 200. rangiranog i ti nemas sta da upises.
Zato treba staviti vise smerova da ako se neki popuni da mozes da upadnes na drugi. Naravno video sam kretene koji su imali 100 bodova i prijavili po 3 smera, cisto bacanje 2000 soma, jer oni prvi biraju sta ce.
 
Sad je kasno za odgovor ali nema veze odgovoricu :D. Kada sam ja polagao prosle godine meni je bio lak, nisu neka teska pitanja bila :pa sto se tice prepisivanje uspeo sam da razmenim par pitanja sa buducim kolegama a ima neke koje su vise puta opominjali ali nikog nisu izbacili.. Prva godina GOZS, ako treba neki savet, knjige, informacije, ko upisuje ovaj smer nek se slobodno javi ;)[/QUO

upisujem gozs, pa me interesuje svakako mnogo toga :) od knjiga,predmeta,ispita... :)

Gozs najtezi smer. Evo zavrsavam prvu godinu. Ali je zanimljiv.


Sent from my iPad using Forum Krstarice mobile app
 

Back
Top