Gejming racunar

nissrbija

Početnik
Poruka
2
Pozdrav ljudi. Hteo bih da pitam za savet, koje komponente je najbolje povezati da se mogu pokrenuti igrice:
Rocket League i Fifa 2020 (ova je zahtevnija naravno)

Racunar koristim i za muzicke projekte, ako to utice na bilo koju komponentu (meni deluje samo HDD, ali nisam siguran)

*Monitor, mis, tast., zvucnu i kuciste vec posedujem

Naravno i polovni delovi su dobrodosli, hvala unapred.
 
Pozdrav ljudi. Hteo bih da pitam za savet, koje komponente je najbolje povezati da se mogu pokrenuti igrice:
Rocket League i Fifa 2020 (ova je zahtevnija naravno)

Racunar koristim i za muzicke projekte, ako to utice na bilo koju komponentu (meni deluje samo HDD, ali nisam siguran)

*Monitor, mis, tast., zvucnu i kuciste vec posedujem

Naravno i polovni delovi su dobrodosli, hvala unapred.
Brate,ako ti treba jos uvijek pomoc,mogu ti sastaviti neki pc po tvojim prioritetima.
 
Kao sto rekoh nemas pojma. To je nepisano pravilo na 99% foruma... Inace naveo sam ti samo primere sta su sve stvari koje se na Internetu ne rade tojest smatraju se nepozeljnim.
Pa kada zvanicno bude postojalo pravilo DA SE NE ODGOVARA NA "MRTVE TEME" tj. zastarele ,postovacu ga.Ja postujem samo zvanicna pravila.
I ne znam koji je problem sto sam rekao liku da cu mu pomoc oko sastavljanja,ako se vrati? Aj bjezite vise bre
 
Pa kada zvanicno bude postojalo pravilo DA SE NE ODGOVARA NA "MRTVE TEME" tj. zastarele ,postovacu ga.Ja postujem samo zvanicna pravila.
I ne znam koji je problem sto sam rekao liku da cu mu pomoc oko sastavljanja,ako se vrati? Aj bjezite vise bre
Ako ne shvatas zasto onda si...Necu dalje. Batali. Pisi bas me briga . Ali je bzvz. Kad bi samo malo ukljucio mozak shvatio bi i sam..
 

Back
Top