Gdje kupiti? - generalna tema

...ja kupila da malo podupirem imunitet...
20231002_212928.jpg
 
Tu je dodato gvožđe mada, sam ga ja dovela u normalu konačno bez toga. O totemi ne volim ni da muslim užasna je. Ovo je za jačanje imuniteta na bazi liofilizovanog (ma šta to znacilo) matičnog mleca i C vitamina. Fino je i kad popijem to ja posle pola sata imam utisak da mogu da poletim :lol::
 
Tu je dodato gvožđe mada, sam ga ja dovela u normalu konačno bez toga. O totemi ne volim ni da muslim užasna je. Ovo je za jačanje imuniteta na bazi liofilizovanog (ma šta to znacilo) matičnog mleca i C vitamina. Fino je i kad popijem to ja posle pola sata imam utisak da mogu da poletim :lol::
To ne znam za maticni mlec,ali znam da zeljezo nije bilo od ponoci,osim sto je bilo kao da pijes sok.🙂
Ne znam,meni totema nije bila toliko uzasna,kad je ne pijes sa vodom,a bila je efikasna.Cak me od nje nikad nije zabolio zeludac,a inace je slab.
Ali dobro,ako vidis da to ima efekta kod tebe,znaci da tebi odgovara.
 
Tu je dodato gvožđe mada, sam ga ja dovela u normalu konačno bez toga. O totemi ne volim ni da muslim užasna je. Ovo je za jačanje imuniteta na bazi liofilizovanog (ma šta to znacilo) matičnog mleca i C vitamina. Fino je i kad popijem to ja posle pola sata imam utisak da mogu da poletim :lol::
Matični mleč je stabilan oko 24 h,osim ako se ne drži na ledu u tamnoj flašici. Tako smo ga mi čuvali kad smo lečili ćerku, i stavlja se pod jezik. Onda nismo znali za liofilizovan.
A liofilizovan matični mleč je kad mu na niskim temperaturama izvuku svu vlagu i pretvore ga u prah. To je jedan od najboljih načina za stabilizovanje matičnog mleča.
 
Matični mleč je stabilan oko 24 h,osim ako se ne drži na ledu u tamnoj flašici. Tako smo ga mi čuvali kad smo lečili ćerku, i stavlja se pod jezik. Onda nismo znali za liofilizovan.
A liofilizovan matični mleč je kad mu na niskim temperaturama izvuku svu vlagu i pretvore ga u prah. To je jedan od najboljih načina za stabilizovanje matičnog mleča.
Zato i pijem Revitu.
 
Ja sam kupovala u pakovanju kafa + šolja, mada su sad većinom sa nekom slikom sa jedne strane i meni su i one skroz ok...verujem da je sada teško naći te "obicne".
Pa to i gledam sve su sa nekim motivima a ja htela one najobicnije jer imam kuci i takvih ne secam se kako sam do njih dosla verovatno isto tak uz kafu jer nikad nisam videla da ima da se kupe te nescafe solje same
 

Slične teme


Back
Top