Где су сада политички аналитичари да анализирају новонасталу ситуацију окоРусијеиСАД?

Nije im Kosovo nevazno.
Upravo na Kosovu idu dalje da ostvaruju svoje ciljeve.

Kosovo je totalno nevazno. I geostrateski, i ekonomski...Kosovo je samo teret. Kosovo je i Srbiji teret, ali ga ne damo jer je nase, a svako ko nema emotivne veze sa Kosovom treba da prema njemu napravi zid visok deset metara.
 
Pa nije Vasić kao tvoj vrhovni poglavar i duhovni vođa Koštunica (jedan od većih krmaka koji je vodio Srbiju, izgubio Kosovo i CG), pa da neko treba da mu govori sta treba da radi.

А твој је изгледа духовни вођа неки индијански поглавица који те пред кишу баца врачкама у делиријум па не знаш шта говориш.....:mrgreen:
 
А твој је изгледа духовни вођа неки индијански поглавица који те пред кишу баца врачкама у делиријум па не знаш шта говориш.....
Ne, nisi pogodila.
Isus Hristos je moj duhovni vodja.
 
Poslednja izmena:
Kosovo je totalno nevazno. I geostrateski, i ekonomski...Kosovo je samo teret. Kosovo je i Srbiji teret, ali ga ne damo jer je nase, a svako ko nema emotivne veze sa Kosovom treba da prema njemu napravi zid visok deset metara.

fljas, kao sline o ledinu.......
 
Možda Ilinoida nije obaveštena kao njen duhovni vođa i poglavnik Koštunica, jer na B92 dolaze analitičari da analiziraju konflikt u Gruziji.

Ти очито ниси ОБАВЕШТЕН ДА ОБАВЕШТЕЊА ДОЛАЗЕ САМО ИЗ 1 СКРОМНОГ ИЗВОРА....

А мој је ум мало шири па не бих да слушам мрвице обавештења, већ анализе као у нормалним земљама!
 
Ne, nisi pogodila.
Isus Hrist je moj duhovni vodja.

Па ако је Исус Христ твој духовни вођа (што би било заиста дивно), питам се онда зашто видиш трун у оку брата својега а балван у свом не видиш ?
 
Kosovo je totalno nevazno. I geostrateski, i ekonomski...Kosovo je samo teret. Kosovo je i Srbiji teret, ali ga ne damo jer je nase, a svako ko nema emotivne veze sa Kosovom treba da prema njemu napravi zid visok deset metara.

Ako gledas sa te srane jeste nevazno.

Ali ako gledas da je to prvi slucaj takvog ocepljenja u zadnjih koliko vec godina(decenija), a 6 meseci posle toga imas rat oko istih stvari i ceka se sledeci, onda nije nevazno. Naprotiv.

U principu, ono sto je NATO nama uradio sa bombardovanjem i Kosovom, tesko da bi to isto mogao negde drugde da uradi.
 
Evo kako je poseban slucaj :) Amerika se jos jednom zajebala.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=08&dd=14&nav_category=78&nav_id=313358

"Integritet Gruzije prevaziđen"

14. avgust 2008. | 01:59 -> 15:32 | Izvor: B92, Beta, Tanjug
Vašington, Tbilisi, Moskva, Brisel, Njujork, London -- Ruski zvaničnici najavljuju da će podržati sve odluke koje donesu Južna Osetija i Abhazija o statusu tih separatističkih oblasti.

Овако се води дипломатија! :klap::ok:Хвала за овај линк. :super:

"Može da se zaboravi na bilo kakve razgovore o gruzijskom teritorijalnom integritetu zato što je, verujem, nemoguće ubediti Južnu Osetiju i Abhaziju da se slože da mogu da budu naterane da se vrate u gruzijsku državu", rekao je šef ruske diplomatije novinarima.

Свака част! :klap:
 
Па ако је Исус Христ твој духовни вођа (што би било заиста дивно), питам се онда зашто видиш трун у оку брата својега а балван у свом не видиш ?

Ti si jedna od većih bogohulja n ovom forumu, a razlog je:

Ilinoida
Registrovan član



Učlanjen: 09.10.2007.
Lokacija: У земљи песника, научника, хероја и осталих богова!
Poruke: 1.480
Tekstova u blogu: 12

Bog je samo jedan.



зашто видиш трун у оку брата својега а балван у свом не видиш ?

1. Ne vidim trn bratu jer moj brat nema trn u oku.
2. Ja balvan oku nemam, da imam uočio bi neko.
 
da jeste, znao bi da je u nominativu Hristos


Свака част...:klap::klap::klap: чак и званичници СПЦ често праве грешке и ако је Атанасије Јевтић због тога написао и књигу_ "Христ или Хистос"...........
 
Ako gledas sa te srane jeste nevazno.

Ali ako gledas da je to prvi slucaj takvog ocepljenja u zadnjih koliko vec godina(decenija), a 6 meseci posle toga imas rat oko istih stvari i ceka se sledeci, onda nije nevazno. Naprotiv.

U principu, ono sto je NATO nama uradio sa bombardovanjem i Kosovom, tesko da bi to isto mogao negde drugde da uradi.

Ovo odgovara Srbiji, jer ce ovo da pogodi Ameriku tj. americke saveznike, posto ce separatisti u tim zemljama jos vise dobiti elana u borbi za nezavisnost.

Uglavnom, Kosovo vise nije presedan, pa Amerika mora da bira ili da se vrati medjunarodnom pravu ili da trpi posljedice svog cina.
 
Poslednja izmena:
Овако се води дипломатија! :klap::ok:Хвала за овај линк. :super:

"Može da se zaboravi na bilo kakve razgovore o gruzijskom teritorijalnom integritetu zato što je, verujem, nemoguće ubediti Južnu Osetiju i Abhaziju da se slože da mogu da budu naterane da se vrate u gruzijsku državu", rekao je šef ruske diplomatije novinarima.

Свака част! :klap:

:dash::dash::dash::dash::dash:

A mislis moci ce da se ubede Albanci i da se nateraju da se vrate u Srbiju?:think:
:dash:
 
Па и ја мислим да је боље да ћуте...:whistling:
Без обзира што си ти овде велемајстор инсинуација - прави курсаџија... али та слика која ти се привиђа НИЈЕ У РЕАЛНОСТИ ТАКВА... не трчи пред руду...

Еремита, питам се како ће се ово (а верујем да хоће) одразити на нашу земљу ? Да ли Русија сада може да затражи повлачење одлуке о признавању Косова и извојује у борби ? Да постави неке услове
 
Свака част...:klap::klap::klap: чак и званичници СПЦ често праве грешке и ако је Атанасије Јевтић због тога написао и књигу_ "Христ или Хистос"...........
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=7246928&postcount=35
Hristos se kaže, ja se izvinjavam na lapsusu. Ispravljeno.

Za razliku od teme, ja greške priznjem.

P.S. Moje greške su štamparske, a tvoje moždane.
 
Ovo odgovara Srbiji, jer ce ovo da pogodi Ameriku tj. americke saveznike, posto ce separatisti u tim zemljama jos vise dobiti elana u borbi za nezavisnost.

Uglavnom, Kosovo vise nije presadan, pa Amerika mora da bira ili da se vrati medjunarodnom pravu ili da trpi posljedice svog cina.

Ako citas sta Rusi izjavljuju o integritetu Gruzije i podrsci Abhaziji i Juznoj Osetiji, videces da to nama nikako ne odgovara.
 
Еремита, питам се како ће се ово (а верујем да хоће) одразити на нашу земљу ? Да ли Русија сада може да затражи повлачење одлуке о признавању Косова и извојује у борби ? Да постави неке услове

Ko koristi trenutno tvoje mozdane celije?:think:
 
Ako citas sta Rusi izjavljuju o integritetu Gruzije i podrsci Abhaziji i Juznoj Osetiji, videces da to nama nikako ne odgovara.

Odgovara jer se Americi **** za nevazno Kosovo posto ce ovo da pogodi njihove saveznice, a pogadja Ameriku i na taj nacin, sto se nezavisnost Kosova pokazala kao jos jedan od americkih promasaja, jer se vidi da Kosovo nije presedan.
 
Еремита, питам се како ће се ово (а верујем да хоће) одразити на нашу земљу ?
Koju vašu zemlju? Jel imaš zemlju?
Ako si mislila na Srbiju, ona nije zemlja bogohulja i onih koji zagovaraju smrt 2000000 Bošnjaka, 4000000 Hrvata i 2000000 Albanaca.

Да ли Русија сада може да затражи повлачење одлуке о признавању Косова и извојује у борби?

Ne, dobijena bitka ne znči dobijen rat.

Kosovo je otcepila Amerika jer je Rusija bila daleko.
Rusija cepa Gruziju zato što je Amerika daleko.
 
Kome normalno trebalo mali komad zemlje sa dva miliona nezaposlenih Siptara koji ne znaju nicim da se bave osim kriminalom?

tolika frka skoro citav vek oko Kosova, a ti kazes da je nevazno....2 miliona Siptara?? Mislis da ce to Amerikancima da bude problem?? Ionako ih 1.5 milion nema u popisu......dole je doslovce dovoljno samo pustiti buvu medju njima da ce da budu masakrirani, i odose oni u Albaniju (i Makedoniju) za 2-3 dana....
 
Ti si jedna od većih bogohulja n ovom forumu, a razlog je:

Ilinoida
Registrovan član



Učlanjen: 09.10.2007.
Lokacija: У земљи песника, научника, хероја и осталих богова!
Poruke: 1.480
Tekstova u blogu: 12

Bog je samo jedan.





1. Ne vidim trn bratu jer moj brat nema trn u oku.
2. Ja balvan oku nemam, da imam uočio bi neko.


За мене је то што сам написала више метафора. Ја се понекад изражавам песнички. Наравно да је Бог само један, Свезнајући, Свевишњи и Свемогући једини Бог.

А мораш ли увек да тражиш то труње у оку брата својега ?
Мене си пре неки дан и остале назвао балванима, иако ти ништа нисам рекла. Нема потребе за тим. Поштуј друге да би те поштовали.
 

Back
Top