gde sam pogresila?

Ma znas sta Liska, vidi kako ce se odvijati situacija. Ako sve ispadne kako treba, onda i ti zaboravi taj neprijatan dogadjaj. A ako se on nesto pravi onda se pravi i ti!Sta te briga. Ja sam hiljadu puta bila u takvoj situaciji, ali se nisam puno nervirala, jer pravi prijatelji bez obzira na trenutnu nervozu, ne iskaljuju bes na drugima. Veruj mi, ovo ti pricam na osnovu licnog iskustva.

Samo budi COOL :wink:
 
liska:
Nedavno sam u svom stanu imala malu proslavu i pozvala sam svoje prijatelje, medju kojima je, naravno, bio i moj najbolji, dugogodisnji drug. Bili smo raspolozeni, slusali smo muziku, pevali smo... i kad je bilo najveselije taj moj drug kaze da mora da podje kuci, jer ocekuje telefonski poziv od svoje zenske, koja zivi u inostranstvu. Svi smo ga zadrzavali da ostane(ja najvise)i da taj razgovor odlozi za sutradan. A, da, zaboravila sam da kazem da me je celo vece nesto provocirao i zbijao malo neukusne sale na moj racun, ali ja mu to nisam uzela za zlo. Posle nekog vremena, on zatrazi od mene telefon da je nazove. Ali posto bi to bio prekookeanski razgovor i ja nisam u mogucnosti da placam te razgovore, usprotivila sam se, na sta se on smrtno uvredio i poceo jako da vice i pred svima da me vredja, jer, zaboga, ja sam kriva sto sam ga uopste i zadrzavala da ostane sa nama. Vise nisam mogla da se suzdrzim, u afektu sam mu rekla da ode i da vise nikada ne dodje. Krenule su mi suze, inace nisam neka *, ali ovo me je jako potreslo, jer znam da i on zna sta sam sve cinila za njega. Kada mu je bilo najteze, i kada je bio u velikim zivotnim i finansijskim krizama svi su mu prijatelji okrenuli ledja,samo sam mu ja pomogla i bila uz njega. Znao je da moze u svako doba da se osloni na mene. Otisao je i nisam ga od tada, evo ima vec 10 dana, ni cula ni videla.

Nemojte da shvatite pogresno, nikakvu ljubavnu vezu niti avanturu nisam imala sa njim, niti bih to mogla da zamislim! Volela sam ga kao rodjenog brata!
Mnogo mi je tesko i osecam se kao da sam izgubila nekog clana iz bliske familije, ali ja necu prva da popustim, jer se nizasta ne osecam krivom.
Osecam da je i njemu zao zbog svega, ali mu muski ego ne dozvoljava da me nazove i da mi se izvini.



nisi nigde pogrešila i . (tačka)
 
zeljica:
Steffan:
jagodica:
stefane hocu da se svadjam s tobom kako da zasluzim tu cast

hahahah ali ja ne volim da se svadjam, otkud ti ta ideja?!!? Ali ako bas insistiras sutni me u muda, to je dobro za pocetak.. :lol:


Ma sta ti je Jagodice? Pa Stefan uopste nije "svadjalica". :x

Bas "fini"decko. Miran, tih, ne voli da provocira...... :wink:

ma dusa od coveka, na 'leb da ga mazemo... ili po njemu :lol: bas tih, ne cuje se ni kad dise... :roll: ja ne znam da ga je neko i primetio ovde :wink: :wink: :lol: :P
 

Back
Top