Где купујете намирнице за Нову годину, Божић.

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.703
Добили сте плату и у којој самопослузи би сте потрошили највише новаца за намирнице? Јуче сам био у Идеи и скоро да је била празна а иначе није. Значи ли то да је скупља од других. Идеа, Аман, Макси, Лидл,Дис.. где идете?
 
Добили сте плату и у којој самопослузи би сте потрошили највише новаца за намирнице? Јуче сам био у Идеи и скоро да је била празна а иначе није. Значи ли то да је скупља од других. Идеа, Аман, Макси, Лидл,Дис.. где идете?
Narod ide tamo gde ima najvise akcija... oprez kod kupovine skupljih namirnica, obicno prodaju sa isteklim rokom...
 
Добили сте плату и у којој самопослузи би сте потрошили највише новаца за намирнице? Јуче сам био у Идеи и скоро да је била празна а иначе није. Значи ли то да је скупља од других. Идеа, Аман, Макси, Лидл,Дис.. где идете?
Nijedna od tih nekad sam isao najvise u Dis sada su sve upropastili.
 
Narod ide tamo gde ima najvise akcija... oprez kod kupovine skupljih namirnica, obicno prodaju sa isteklim rokom...
У Лидлу купио лазање на акцији неколико дана пре истека рока рекох у року је биће ок али никад више. Није то то. Вероватно истекао рок па прелепљивали.
 
У Лидлу купио лазање на акцији неколико дана пре истека рока рекох у року је биће ок али никад више. Није то то. Вероватно истекао рок па прелепљивали.

sledetji put je napravi sam

bice ukusnije
+
povoljnije

+

zamrznes
 
Inače, kad spremate veće količine hrane ili neke neobične stvari, pogledajte Metro. Selekcija ribe, povrća, svežih začina, zamrznutog, svih neobičnih stvari, izuzetna - popravili su se dosta od dana kad su počeli da rade.
У Метроу има буквално свега, и морских плодова и рибе и патка и ћурка и оно мини прасе за тепсију...
 

Back
Top