Gde kupiti knjige ovih poznatih autora?

Vidis ko su izdavaci, vidis kod koga svoja izdanja izdavaci valjaju, u krajnjem slucaju nazoves izdavaca i sa njima dogovoris da ti posalju na tvoju adresu. Prosto?

A ako ti treba besplatana verzija u elektronskom obliku za Kindle odes na balkandownload.org i tamo potrazis. Ko zna, mozda ima budala koje su to kacile u elektronskom obliku i tamo, ne bi me iznenadilo da su to i sami autori radili.
 
Inace, knjige Radovana Damjanovica mozes kupiti direktno od njega (tako stoji na njegovom sajtu) jer niko nece da ga prodaje, godinama zauzima mesto na policama.

Neverovatno, kad pogledas njegov sajt, on sam sebe deklarise kao "Profesor Radovan Damjanovic" iako nije profesor po poziciji, ne radi na univeriztetu i nema akademsko zvanje profesora. Mozes misliti koji je to bolid od coveka ako se zvanicno lazno predstavlja. Uzgred, svaka rec na sajtu mu pocinje velikim slovom, a covek se predstavlja kao profesor koji je diplomirao na Filozfskom fakuktetu.

Edit.
Zaboravih, koji si ti od ove trojice?
 
Inace, knjige Radovana Damjanovica mozes kupiti direktno od njega (tako stoji na njegovom sajtu) jer niko nece da ga prodaje, godinama zauzima mesto na policama.

Neverovatno, kad pogledas njegov sajt, on sam sebe deklarise kao "Profesor Radovan Damjanovic" iako nije profesor po poziciji, ne radi na univeriztetu i nema akademsko zvanje profesora. Mozes misliti koji je to bolid od coveka ako se zvanicno lazno predstavlja. Uzgred, svaka rec na sajtu mu pocinje velikim slovom, a covek se predstavlja kao profesor koji je diplomirao na Filozfskom fakuktetu.

Edit.
Zaboravih, koji si ti od ove trojice?
Kako to mislis Radovan nije profesor? Pa on je predavao u nekoliko srednjih skola istoriografiju... Daj mi link do njegovog sajta
 
Kako to mislis Radovan nije profesor? Pa on je predavao u nekoliko srednjih skola istoriografiju... Daj mi link do njegovog sajta
Profesor je zvanje koje se koristi na univerzitetima, u srednjoj i osnovnoj skoli se koristi zvanje nastavnik. Srednjeskolski nastavnik.
A ne "Profesor Radovan Damjanovic" kao stoji ne samo na njegovom sajru nego i u linku na njegovu web-stranicu - postavis misa na link za njegovu wb stranicu i tamo ti iskoci tekst za opis linka "Profesor Radovan Damjanovic". Covek ne da se lazno predstavlja nego ima neizleciv kompleks vece vrednosti. Budala.

Edit.
Necu ti dati link za njegov sajt jer ga mozes i sam pronaci vrlo lako preko google searcha. Necu da mu "podizem" vrednost na Webometru ako ga ovde citiram, ko ga y.e.b.e.
 
Poslednja izmena:
Zato sto je ova tema ocito postavljena u cilju prommovisanja tih autora, cak sumnajm da je autor teme jedan od te trojice. Nije samo jednog autora "promovisao" nego je postavio temu za tri "asa" - da se Vlasi ne dosete.

Gde ima da se kupe knjige? U knjizarama. Oh, ne nema. Ali mozes da izgooglas, kao sto si nasao Krstaricu nadjes i gde ima da se kupe dela monumentalnih autora.

Edit.
Ova druga recenica se odnosi na autora teme.
 
Profesor je zvanje koje se koristi na univerzitetima, u srednjoj i osnovnoj skoli se koristi zvanje nastavnik. Srednjeskolski nastavnik.
A ne "Profesor Radovan Damjanovic" kao stoji ne samo na njegovom sajru nego i u linku na njegovu web-stranicu - postavis misa na link za njegovu wb stranicu i tamo ti iskoci tekst za opis linka "Profesor Radovan Damjanovic". Covek ne da se lazno predstavlja nego ima neizleciv kompleks vece vrednosti. Budala.

Edit.
Necu ti dati link za njegov sajt jer ga mozes i sam pronaci vrlo lako preko google searcha. Necu da mu "podizem" vrednost na Webometru ako ga ovde citiram, ko ga y.e.b.e.
Istoricar, knnizevnik i lingvista 😂😂😂

Pravi istoricari teraju cirkus sa ovom budalom 😁
 
Istoricar, knnizevnik i lingvista 😂😂😂

Pravi istoricari teraju cirkus sa ovom budalom 😁
Ma OK, mozda je on zanimljiv nekim ljudima ali doci na neki web-portal kao sto je Krstarica i "pitati" gde mogu da se kupe njegove (i ostala dva "filozofa") knjige je krajnje podcenjivacki prema drugim posetiocima ovog portala. Jel' smo mi idioti na kojima se radi "propaganda"? Ili, dak link za njegov sajt jer ja ne mogu da ga nadjem. Dajte bre, jel mislite da smo mi tolike budale da ne znamo ko postavlja takve teme i pitanja, sami "knjizevnici".
 

Back
Top