Gde je danas Mimi, SFRJ čudo od deteta?

Zameram mu kakav je covek ispao. Kao da je juce dosao sa Farme ili slicnog rijalitija. Ima znanja ali nema slifa. Secam se price Mateje Kezmana ,gde je poredio Holandiju i London. Kaze u Holandiji ako vozis neki besan auto svi te smatraju dzulovom dok je u Londonu,obrnuto. Verovatno je tako i u Americi,cene te po imovini.
Kakav je ispao? Ja ne vidim da je on išta loše rekao za Srbiju a to što je rekao za razvoj tehničkih nauka,kadra,perspektiva kod nas je istina nažalost.

Evo uzmimo sad još jedan primjer. Moja koleginica koja je radila kao sekretarica (po struci daktilograf) imala je platu 200e i jedva je sastavljala kraj sa krajem. Zbog toga je odlučila da ode, sa mužem i kćerkicom u Čikago. Kad je konačno tamo potražila posao,pokazala solidno znanje u radu sa kompjuterom,bili su oduševljeni njome i rekli joj da je ona za kudikamo više od sekretarice. Ponudili joj bolji posao,nekakvu stipendiju,nizale su se prekvalifikacije,dodatne škole,napredovanja. Sad radi na aerodromu,neki poslovođa,menadžer nebitno. Da je ostala kod nas ne bi mrdnula radila bi kao sekretarica i dalje za 350e. To što je bila vrijedna i imala potencijala za više to kod nas nikog nije bilo briga. Tamo su prepoznali kapacitet,davali joj šanse i sad joj je super.

Motivacija puno znači. Tako i taj Mimi. Možda nije postao drugi Tesla,al radi što voli,zarađuje,uživa i zadovoljan životom koji vodi. Nije se on ni hvalio toliko,više taj novinar koji je o njemu pisao.

Znam ja još dosta primjera koji su ovdje tavorili,otišli i uspjeli,al nažalost i onih koji su dobili izuzetne ponude,koje su odbili pa se zeznuli,al to nije tema.
 
Mediji su ga prozvali novim Teslom, o čudu od deteta pravljene su emisije, snimani dokumentarci, a onda je nestao.


Miodrag Mimi Mićić naučio je da čita sa dve godine, a pre nego što je pošao u školu, pročitao je hemiju za osmi razred. Bio je dete genije i od nižih razreda pokazivao neverovatan talenat za tehniku i prirodne nauke – toliki da mu je sa 14 godina bilo dozvoljeno da upiše fakultet.
https://nova.rs/magazin/lifestyle/g...-je-najbolji-za-mene-za-srbiju-i-za-ceo-svet/


Secate ga se iz 90tih,sada je u Kaliforniji i procitajte sta prica o Srbiji?

on je meni nekako bio pederast šta znam tako smo ga doživljavali

a i što ga nisu stavili u onu Skupštinu kad je pametan?
 
Kakav je ispao? Ja ne vidim da je on išta loše rekao za Srbiju a to što je rekao za razvoj tehničkih nauka,kadra,perspektiva kod nas je istina nažalost.

Evo uzmimo sad još jedan primjer. Moja koleginica koja je radila kao sekretarica (po struci daktilograf) imala je platu 200e i jedva je sastavljala kraj sa krajem. Zbog toga je odlučila da ode, sa mužem i kćerkicom u Čikago. Kad je konačno tamo potražila posao,pokazala solidno znanje u radu sa kompjuterom,bili su oduševljeni njome i rekli joj da je ona za kudikamo više od sekretarice. Ponudili joj bolji posao,nekakvu stipendiju,nizale su se prekvalifikacije,dodatne škole,napredovanja. Sad radi na aerodromu,neki poslovođa,menadžer nebitno. Da je ostala kod nas ne bi mrdnula radila bi kao sekretarica i dalje za 350e. To što je bila vrijedna i imala potencijala za više to kod nas nikog nije bilo briga. Tamo su prepoznali kapacitet,davali joj šanse i sad joj je super.

Motivacija puno znači. Tako i taj Mimi. Možda nije postao drugi Tesla,al radi što voli,zarađuje,uživa i zadovoljan životom koji vodi. Nije se on ni hvalio toliko,više taj novinar koji je o njemu pisao.

Znam ja još dosta primjera koji su ovdje tavorili,otišli i uspjeli,al nažalost i onih koji su dobili izuzetne ponude,koje su odbili pa se zeznuli,al to nije tema.
Sve ok sto pises. Imam i ja familiju tamo ,Kanada ali nikada ruznu rec nisu rekli za Srbiju. Znamo mi kako je ovde. Ovde se oseca neki gorki ukus koji vuce odavde. Kao i onaj Charls Simic koji jedino sto je primetio u Beogradu je jedno polomljeno staklo na podrumu jos iz vremena kad je ovde ziveo. Da li je pozitivna kritika ili zlurada ne mogu da ocenim. Iznenadio me je ovaj clanak.
 
Kakav je ispao? Ja ne vidim da je on išta loše rekao za Srbiju a to što je rekao za razvoj tehničkih nauka,kadra,perspektiva kod nas je istina nažalost.

Evo uzmimo sad još jedan primjer. Moja koleginica koja je radila kao sekretarica (po struci daktilograf) imala je platu 200e i jedva je sastavljala kraj sa krajem. Zbog toga je odlučila da ode, sa mužem i kćerkicom u Čikago. Kad je konačno tamo potražila posao,pokazala solidno znanje u radu sa kompjuterom,bili su oduševljeni njome i rekli joj da je ona za kudikamo više od sekretarice. Ponudili joj bolji posao,nekakvu stipendiju,nizale su se prekvalifikacije,dodatne škole,napredovanja. Sad radi na aerodromu,neki poslovođa,menadžer nebitno. Da je ostala kod nas ne bi mrdnula radila bi kao sekretarica i dalje za 350e. To što je bila vrijedna i imala potencijala za više to kod nas nikog nije bilo briga. Tamo su prepoznali kapacitet,davali joj šanse i sad joj je super.

Motivacija puno znači. Tako i taj Mimi. Možda nije postao drugi Tesla,al radi što voli,zarađuje,uživa i zadovoljan životom koji vodi. Nije se on ni hvalio toliko,više taj novinar koji je o njemu pisao.

Znam ja još dosta primjera koji su ovdje tavorili,otišli i uspjeli,al nažalost i onih koji su dobili izuzetne ponude,koje su odbili pa se zeznuli,al to nije tema.
Neverovatno je kako ljudi veruju u takve price. Prvo tvoja koleginica tesko da bi se po dolasku u USA zaposlila kao sekretarica, treba ti odlicno znanje engleskog jezika za takvu poziciju, recimo srednja skola na engeskom jezickom govornom podrucju (nivo gimnazije na Balkanu) a to je nesto iznad daktilografske skole koju je imala u domovini. OK, mozda je govorila/pisala engleski na nivou nekog ko je zavrsio srednju skolu u USA ali to je jos daleko od njihovih slengova, postapalica, nijansi koju bi sekretarica u nekoj americkoj firmi trebala da zna kad joj se javi na telefon ili mail neki rodjeni Amerikanac. Drugo solidno znanje rada na kompjuteru u njenom slucaju znaci poznavanje office programa a to je opet nivo koji apsolutno svi imaju u toj USA, od srednjeskolca do doktora nauka. Pa tako ja apsolutno ne verujem da je neko ko je dosao juce danas poceo da radi kao sekretarica u nekoj kompaniji u Chikagu sem ako joj rodjak nije valsnik te firme. Kada takav neki imigrant konkurise na neki takav posao nema teorije da ga pozovu ni na intevju a ne da dobije posao.

Niko ti u USA ne nudi bolji posao kad dodjes da konkurises za drugi, nije ona PhD nego daktilografkinja, stipendije se dele samo za fakultetsko obrazovanje, ne dele ih firme dele ih univerziteti ili fondacije. Zasto bi firma davala stipendiju nekome kada sutra moze da napusti tu firmu? Bacen novac na daktilografkinju. Ljudi u USA sami, SAMI, finansiraju svoje skolovanje, pogotovo za kurseve koje bi neko sa njenim obrazovanjem mogao da upise u USA.

Lepa prica ali neistinita. Americki san koji nije moguc u stvarnosti.

Ne kazem da ona nije isla u neku skolu u USA ali to je platila ona ili njen suprug i po zavrsetku te skole i nekog rada je mogla doci do te menadzerske pozicije.
 
Ja mu uopšte ne zamjerim. Zašto bi neko mlad,pametan,perspektivan,gladan znanja,ostao u zemlji koja ga ne prihvata?
Ma, šta znači to "zemlji koja ga ne prihvata"?
Jesi li ti ta koja ga ne prihvata?
Ja ga u životu nisam sreo i ne vidim kakav sam uticaj imao na njegov život.
To što je bio štreber, pa time ne mnogo dobro prihvaćen od ostale dece - to je problem sa njegovim nesnalaženjem u društvu.
Slaba ličnost, preosetljiv verovatno, čim i dan danas apostrofira taj period iz detinjstva.
 
Sjećam se ja malo te njegove priče. To su vrlo specifični ljudi,svakako iznad prosjeka i nije on nimalo pogriješio kad je rekao da su ga smatrali čudakom. Ja bih mogla reći i ludakom al u onom pozitivnom smislu. To vrijeme,to su bile poprilično teške za Srbiju,danas moguće da bi bolje prošao što se tiče podrške. Hoću reći da uspio bi on i ovdje al uz mnogo više muke do određenog nivoa i tu stao,ne bi mogao dalje. Tamo je ostvario i ostvaruje sve svoje snove.
Ma daj, kao da to ima neke veze specifično sa Srbijom...
Hoćeš da razvijaš nove ideje na motorima za rakete nosače, možeš li to u Srbiji - ne, mi nemamo raketni program svemirskih letova.
Hoćeš da radiš na akceleratorima... možeš li to u Srbiji - ne, mi nemamo nešto takvo.
To isto važi za gomilu drugih oblasti i to je objektivna okolnost koja važi i za drugih 150-180 država sveta (zavisno od toga o čemu se radi), a ne nešto što je vezano samo za nas, za nas kao narod ili neko slično sviranje qurcu o sredini koja ne shvata.
 
Kakav je ispao? Ja ne vidim da je on išta loše rekao za Srbiju a to što je rekao za razvoj tehničkih nauka,kadra,perspektiva kod nas je istina nažalost.
Evo uzmimo sad još jedan primjer. Moja koleginica koja je radila kao sekretarica (po struci daktilograf) imala je platu 200e i jedva je sastavljala kraj sa krajem. Zbog toga je odlučila da ode, sa mužem i kćerkicom u Čikago. Kad je konačno tamo potražila posao,pokazala solidno znanje u radu sa kompjuterom,bili su oduševljeni njome i rekli joj da je ona za kudikamo više od sekretarice. Ponudili joj bolji posao,nekakvu stipendiju,nizale su se prekvalifikacije,dodatne škole,napredovanja. Sad radi na aerodromu,neki poslovođa,menadžer nebitno. Da je ostala kod nas ne bi mrdnula radila bi kao sekretarica i dalje za 350e. To što je bila vrijedna i imala potencijala za više to kod nas nikog nije bilo briga. Tamo su prepoznali kapacitet,davali joj šanse i sad joj je super.
Bila je sekretarica u državnoj ili privatnoj firmi?
Motivacija puno znači. Tako i taj Mimi. Možda nije postao drugi Tesla,al radi što voli,zarađuje,uživa i zadovoljan životom koji vodi. Nije se on ni hvalio toliko,više taj novinar koji je o njemu pisao.
Znam ja još dosta primjera koji su ovdje tavorili,otišli i uspjeli,
Znam bar 200 Gancija koji su ovde tavorili, otišli i uspeli, svi izgradili kuće od nekoliko stotina kvadrata, ograde od nekoliko desetina hiljada evra, vrata od kovanog gvoždja, svadbe od "milion evra",... čuda-m***...
Sada su elita, za razliku od "jadnika".
 
Sve ok sto pises. Imam i ja familiju tamo ,Kanada ali nikada ruznu rec nisu rekli za Srbiju. Znamo mi kako je ovde. Ovde se oseca neki gorki ukus koji vuce odavde. Kao i onaj Charls Simic koji jedino sto je primetio u Beogradu je jedno polomljeno staklo na podrumu jos iz vremena kad je ovde ziveo. Da li je pozitivna kritika ili zlurada ne mogu da ocenim. Iznenadio me je ovaj clanak.
Možda si ti pomnije čitao tekst i osjetio tu neku njegovu gorčinu prema svojoj zemlji (ja nisam) jer pokušao je već kao odrastao da ovdje ostvari neku karijeru,a naišao je na zid. Usljed razočarenja i otišao bez želje da se ikad vrati. Nije imao više ni zbog koga,ništa ga ne vezuje kako je rekao. Al ono što je rekao o stanju u nauci i tehnici istina je.
 
na onome za sta se obrazovao na Visoj politehnickoj na NBGD

На НБГД је Политехничка академија била средња школа, а не виша. То је дебело наштимовао у ЦВ-ју, да не кажем слагао.
Изгледа да је прешла на нову локацију, у Земун. Раније је била на углу Бул. З. Ђинђића и Студентске, где су сад Музичка и Виша техничка.
https://srednjeskole.edukacija.rs/d...d/zemun/politehnika-skola-za-nove-tehnologije
 
На НБГД је Политехничка академија била средња школа, а не виша. То је дебело наштимовао у ЦВ-ју, да не кажем слагао.
Изгледа да је прешла на нову локацију, у Земун. Раније је била на углу Бул. З. Ђинђића и Студентске, где су сад Музичка и Виша техничка.
https://srednjeskole.edukacija.rs/d...d/zemun/politehnika-skola-za-nove-tehnologije
Ma nemam pojma sta su oni obrazovali, secam se da je u istoj zgradi sa tom skolom bila neka bioskopska sala i da sam tamo otisao jednom u 90-tim. Nisam ni znao do tad ni da ta skola postoji.

Ceo njegov CV na interMetu je zasnovan na laznim ili skrivenim informacijama. Zanimljivo je da je tako kod vecine ljudi na Linkedinu recimo, znas ljude sa studija, zajedno ste studirali, ili su ti rodbina pa znas sve o njihovim studijama i radnoj karijeri a na Linkedinu stoji dosta izmisljenih ili izmenjenih informacija. Pa tako od onih ljudi sto znam i sto sam pogledao njihove CV-je na tom portalu bar 60% njih ima "friziran" CV, verujem da je isto tako na nivou celeokupnog clanstva na tom portalu.
 
Sekretarica u državnoj firmi.
Što si se toliko uspuhao? :)
Ja nisam ni rekla da je tamo dobila posao sekretarice. Kad je savladala jezik prvi posao joj je bio u banci.
Ali ok ti imaš svoje mišljenje,ja svoje i to je to. Neda mi se više o tome.
I očekuješ da neko sekrataricu u državnoj firmi (posao koji se dobija preko veze i gde je verovatno "morala" da ispija 20 kafa dnevno, lakira nokte i popravlja šminku u toku pola radnog vremena) posmatra i razmišlja da li ima neke mogućnosti iznad dobijenog posla (napaljene šefove ne računam)?
 
I očekuješ da neko sekrataricu u državnoj firmi (posao koji se dobija preko veze i gde je verovatno "morala" da ispija 20 kafa dnevno, lakira nokte i popravlja šminku u toku pola radnog vremena) posmatra i razmišlja da li ima neke mogućnosti iznad dobijenog posla (napaljene šefove ne računam)?
Počela je da radi kod nas sa 17god,ničega toga nije bilo i daj ne lupetaj više.
 
I to je sustina, niti je on bio genije ni u Srbiji, niti je genije u USA. Nema ni naucnu ni inzenjersku karijeru za postovanje. Ima OK posao, solidna (ali ne da na doope padnes) materijalna ostvarenja, zadovoljan je porodicnim zivotom... ali ocito da ima ekstreman kompleks vece vrednosti, verovatno mu je usadjen od strane roditelja dok je bio dete ponavljanjem da je Leonardo i Tesla u jednom klincu. Cela ta prica o genijalnom detetu znaci samo da su ga oni ekstremno gurali i gurali, laktali se da ga ubace na TV, da ga ubace pre vremena na fakultet gde se nije bas iskazao (u tekstu novinar kaze da je bio najbolji student u generaciji a malo dalje sam Mimi kaze da nije bio najbolji student jer je imao sestice iz predmeta koji ga nisu interesovali).

Dalje u tekstu stoji da je genijalac upisao fakultet posle druge godine srednje aviomasinske Petar Drapsin, znaci kad je imao 16 godina, posto je 70-to godiste upisao je znaci 1990. Diplomirao je 1996, posle 6 godina od pocetka studija, fakultet koji traje 4. Sto znaci da apsolutno nije bio medju najboljim studentima. Magistrirao je u 25 a doktorirao na istom fakultetu u 27. Jeste to odlicno, jeste daleko bolje od prosecnog coveka u Srbiji ali je daleko od fenomenalnog uspeha.

Na kraju mrzelo me da gledam po njegovoj americkoj karijeri ali simptomaticno je da je svoj "akademski" (community college je tesko akademski nivo) zivot zasnovao na onome za sta se obrazovao na Visoj politehnickoj na NBGD a ne na Fizckom fakultetu, naime drzi kurseve za inzenjerske alatke, Solidworks i Autodesk Invertor, to se ne uci i ne primenjuje na Fizckoj hemiji. Nivo predavaca na Bozidaru Adziji.

Opet, brzim pogledom na google search vidim da se tekstovi o njemu, njegovoj genijalnosti, vanrednom akademskom uspehu u USA, velikom materijalnom bogatsvu, avionima (ahh, taj neostavareni san o vazduhoplovnom smeru na Masinskom fakultetu) i divljim mackama kao kucnim ljubimcima ponavlja na nekih 5-6 godina po srpskim novinama. Samo sto je u tekstovima pre +10-tak godina bio jos blagonakolan prema Srbiji jer je tad ocekivao karijeru na Hemijskkom fakultetu u BGD (tad se nudio njima, pokusavao da drzi neko predavanje tamo) ali posto su tamo provalili njegove akademske nivoe postao je dodatno ogorcen, sad mu u Srbiji nista ne valja. Klasicno kiselo grozdje.

Dakle, sumiranje: verovatno enormna ambicija roditelja da imaju super dete, genijalca ga je pratila celo detinjstvo. Kako je nailazio na vece i teze probleme (ah ta matematika na prijemnom) sve vise je od genijalca postojao obican nadareni mladic. Jeste zavrsio skole, doktorirao ali to nista nije izvanredno, nista nije genijalno, nista nije da padnes na doope. Karijera u USA isto tako. Znaci, vremenom se Miki uprosecio (kakav izraz bre), nicim ne odskace da zasluzuje da kazes wauuu, te zato i ovi tekstovi - da ispune njegov ego, da ga dovedu do stadijuma da je bolji od ostalih, da je genije, da je uspesan, da je bogat. Jer ocito nikada nije prezalio te 80-te kada je bio genije na nivou Tesla/Leonardo. Jos jednom, srpski medijski portali su tesko smece, meni ova Nova.rs na istom nivou kao Pink i Kurir, tamo rade "novinari" od kojih ti se povraca.

Sta roditelji urade od dece, jbga... to je sustina.
e svaka čast..ipak sam bio u pravu samo što je mene mrzelo da ga istražujem..
dakle klasičan smrdlja koji misli da je neki krac a ustvari ga rasturaju kompleksi
 
Ko je tebe toliko povredio? Čemu ovolika mržnja i bes? Stvarno mi nisu jasni ljudi poput tebe. 😃
Inaće, dotični forumaš @pop80 tvrdi, da sve što dolazi sa zapada je zlo, tako da se stvarno nadam, da u svom životu ne koristi ništa od toga....oh wait, on svakodnevno koristi sve te zle stvari, a to dokazuje svom prisustvom na forumu.
Inaće, jadni @pop80 misli verovatno, da su to "zlo sa zapada" LGBT i slično, ali ne zna, da to izvorno nije sa zapada...cccc
 
Koliko se ja secam, vrlo brzo nakon te burne promocije ispostavilo se da je Mimi - pa, ne bas to kako se predstavljalo.

Posto ne znam detalje necu da lupam, ali secam se da je na kraju ispalo da i nije tako genijalan i koliko znam nista nije ovde ni uradio, a za instranstvo ne znam.

Po meni, bio je recito i ocigledno dete sa dobrim pamcenjem, a na to moze da se nahvata dosta naivaca. Verovatno je i pametan, ali ima dosta nivoa pameti tako da necu dalje. Sto se mene tice, nije bio moj tip "pameti".

Evo malo da pomenem, imao sam u jednom razredu srednje skole koleginicu (tad se menjalo prakticno svake godine odeljenje, mislim na sastav ljudi, 80-te su u pitanju), bila je cudna, sad pretpostavljam sa ovim iskustvom da je bila u dark fazonu, originalna frizura i oblacenje, ali jako cutljiva devojka. Ali je bila apsolutni genije, sve 5-ce naravno, nikad se nije isticala nicim ali je sve uvek znala kad je pitaju, radovi (pismeni, kontrolni) super uredni i lep rukopis... Naravno zavrsila je na nasem najboljem faksu, opet smo bili kolege, ali ne znam sta je bilo sa njom i gde je sad.

Ovo sve sam napisao samo iz razloga sto je za mene ona 5 puta bolja (pametnija) od brbljivog Mimija, ali niko za nju prakticno nije znao, cak i u odeljenju je bila donekle anonimus jer se prosto nije isticala i bila je cutljiva, a devojka bila CARICA po svim parametrima.
I mi imamo takvih ljudi, ne previse ali ima ih, ali za njih prakticno niko ne zna, a nas vode DEBILCINE koje se guraju i koje hvataju na fore - "zvaku", odecu i slicne gluposti.

Dacu samo mali primer - ovaj Dobrica Veselinovic, covece ne bih liku dao da bude kelner, ali bukvalno DA BUDE KELNER, a on je sad neki veliki politicar i odlucuje ili ce odlucivati o Srbiji. Slicno kao ona kretencina Ceda Jovanovic Prasak.
 
Nakon sinošnje moje diskusije ja samo mogu da konstatujem jedno. Jadni smo mi kao narod. Jer sve možemo da oprostimo al uspjeh ne.
Ko kokoši čerupa se i kopa po tuđem CV da bi se samo konstatovalo da eto neko i nije bio genije kakvim se smatralo. Pa šta i ako nije,dospio je samo do načina života koji je za sebe priželjkivao i koji mu je bio onemogućen u sopstvenoj zemlji.Tako je ispalo mišljenje za moju drugaricu sekretaricu da je ona samo namiguša i besposličarka koja ispija kafe i nije zaslužila bolje.
Kao evo i sad spominjem i moju kumu koja je godinama bila na birou i nije mogla da dobije nikakav posao kao diplomirani tehnolog u struci,pa je aplicirala preko interneta i dobila posao na Majamiju u Floridi. Ima tome 20 god, ali je dospjela među 100 najboljih inženjera SAD u oblasti zaštite životne sredine.

Ja se radujem tuđem uspjehu,kad neko izađe iz svoje zone konfora i uspije da vodi život dostojan čovjeka i o kakvom je sanjao na bilo kom kontinentu i državi da se nastanio. Čemu to čerupanje CV-a i njihovog rodoljublja? Kamo sreće da svako nađe svoje mjesto pod suncem koje će da ga grije. A šta mi radimo? Takve osuđujemo.

Nije na nama da sudimo već na državi kako da spriječi odliv naših mozgova-anonimusa pa i naših genijalaca da ne bi radili za američku vojnu industriju il ne dao Bog za nekakvu njihovu LGB populaciju,kako im se prepisuje.
 
Nakon sinošnje moje diskusije ja samo mogu da konstatujem jedno. Jadni smo mi kao narod. Jer sve možemo da oprostimo al uspjeh ne.
Ko kokoši čerupa se i kopa po tuđem CV da bi se samo konstatovalo da eto neko i nije bio genije kakvim se smatralo. Pa šta i ako nije,dospio je samo do načina života koji je za sebe priželjkivao i koji mu je bio onemogućen u sopstvenoj zemlji.Tako je ispalo mišljenje za moju drugaricu sekretaricu da je ona samo namiguša i besposličarka koja ispija kafe i nije zaslužila bolje.
Kao evo i sad spominjem i moju kumu koja je godinama bila na birou i nije mogla da dobije nikakav posao kao diplomirani tehnolog u struci,pa je aplicirala preko interneta i dobila posao na Majamiju u Floridi. Ima tome 20 god, ali je dospjela među 100 najboljih inženjera SAD u oblasti zaštite životne sredine.

Ja se radujem tuđem uspjehu,kad neko izađe iz svoje zone konfora i uspije da vodi život dostojan čovjeka i o kakvom je sanjao na bilo kom kontinentu i državi da se nastanio. Čemu to čerupanje CV-a i njihovog rodoljublja? Kamo sreće da svako nađe svoje mjesto pod suncem koje će da ga grije. A šta mi radimo? Takve osuđujemo.

Nije na nama da sudimo već na državi kako da spriječi odliv naših mozgova-anonimusa pa i naših genijalaca da ne bi radili za američku vojnu industriju il ne dao Bog za nekakvu njihovu LGB populaciju,kako im se prepisuje.
Bukvalno ko zavidne kokoške. Znači čovek treba da se pokrije po ušima jer nije ko Nikola Tesla. :zcepanje:
To kao kad komentarišu poznatu ženu za koju važi da je lepa i onda kao Šta ona oće, vidi kakve su joj uši, Nigde dupeta, Ima veliki nos...Šta ona oće, odakle joj pravo da bude na javnoj sceni, a i uopšte da postoji i istakne se kao žena kad nije kao Anđelina Džoli. Mada i ona, kad pogledaš...
 

Back
Top