Gde drzite ljubimce?

www neša:
ne, alkohol je strogo zabranjen jer još nisu punoletni.
jedino mi nije jasno zašto stalno iz bašte dovlače nekavu travu
i pale je u kaminu. meni se od tog dima zavrti u glavi
i vidim samo pečene prasiće,pa moram da pobegnem.

Uuuuu care to je život, gde ti je ta kućica da ih poseti moj kućni ljubimac !!!!!!!!!!
 
www neša:
Slažem se, pse i mačke NIKAKO ne treba puštati u stan.
Ljudi moji to su ŽIVOTINJE, nikada ne znaš kada će da im se promeni ćud
i da skoče na tebe. Naročito su opasne one male što se noću prikradu do tebe i
za grlo.
Hahahaaha šališ se?
Mačke i psi potencijalne ubice svojih vlasnika? (((:

Heh....pa možda nemaju ljudski razum, ali to ne znači da su nerazumne...ako me pratiš.....
Nemoj da se plašiš, ni te potpuno divlje mace nisu nasilne (sem ako ti nisi prema njima, jer u tom slučaju ne odgovaraju...).
________________________________________________________

Nego ja svoje mačkice držim u stanu i ne bih rekla da im nešto fali. Imamo terasu sa gde svi zajendo kuliramo leti, a i imale su prilike da osete zemlju i sneg pod šapicama. Verujem da im je dobro.
 
gigule:
da li još neko veruje u bezazlenost vodenih životinja...posebno akvarijumskih ribica? :mrgreen:


te su najopasnije - iskoče izgrizu te i vrate se u akvarijum a ti neznaš šta te snašlo

ZAŠTO IMAŠ TAKO VELIKE OČI ZLATNA RIBICE
Da bolje vidim u mraku
A ZAŠTO IMAŠ TAKO VELIKE ZUBE
Da te grizem noću dok spavaš
feral_pirana.jpg
 
VOLI SVOJE KUCHNE LJUBIMCE BI TREBAO DA IH PUSTI NA SLOBODU JER ONI NISU NASHE VLASNISHTVO.kO SMO MI LJUDI DA UPRAVLJAMO NECHIJIM ZIVOTEM??????????
P.S.nadam se da se neko neche nachi uvredjen .....
 
Onaj ko stvarno voli životinje taj ih ne smatra svojim vlasništvom već delom porodice. Stvarno se pitam kako će jedan npr. papagaj kao tropska ptica, celog života odgajana na sasvim drugačiji način, da preživi ove "tropske" temperature od nekih -10 do 2 stepena Celzijusa.Ili što je još gore, kako će jedan pas ili mačka preživeti trovanja po parkovima od strane onih koji iste ne vole?"Ali nema veze,prepustimo ih same sebi, dok učimo pravopis."
 

Back
Top