gde bleje ljudi ili zasto nema hardrock kafea?

Courtney:
Ama zasto ovde svi kuliraju KST?
Da zaista mene ovo stvarno pogadja. Tamo sam nekad gotovo i spavao a sad ga elegantno obilaze. Ljudi, ja predlazem sredu i domacicu na programu.
A sto se zive muzike tice... imate Muzikantsko cose na bulevaru, mesto jeste malo ali odusevljava.
A ako necete ni to uvek ste dobrodosli na druzenje po BG parkovima( nema muzike, ali pevamo i zezamo se) pa ako hocete...
 
Evo i posle 4 godine od postavljanja ove teme Beograd i dalje nespada u grad koji ima veliki broj heavy-metal, hard-rock i slicnog tipa kafice i klubove. Srazmerno tome skoro da uopshtene nema gey klubove. To samo da dokazuje da SRECOM beograd jos uvek nije udomio dovoljno ljudi ovakvih uvrnutih shvatanja da bi se klubovi ovakvog tipa otvarali.
 
Sta se palis na Hard rock kafe, to je s****! Izgleda ko restoran bze hrane! Ja sam bila u Italiji. Udjem ja kad ono tata i klinac od 7 godina jedu hamburger. Jedina dobra stvar su bili neki crtezi Jim Morrisona iz decackih dana na zidu. Veruj mi i da postoji niko tamo ne bi blejao. Ima u Bg-u mnogo boljih mesta od toga.
Meni je najzalije sto su zatvorili Voodoo, ali cujem da tamo sad ima nesto novo.
 

Back
Top