gay life u ns

Nisam siguran kako bi se ponasao,kada bi me neki od njih startovao,verovatno se ne bih uzdrzao,pa bi podelio batine.Ali ako ih vec prozivas da su bolesni,da li imas isti takav osecaj i prema ljudima u invalidski kolicima? Ili prema mentalno obolelim osobama ?
Ako tvrdis da je to bolest,onda nemas prava da se ljutis na njih.
 
Moglo bi ovda svasta da se filozofira...
Ne mrzim ja nikog. Nervira me to sto su bolesni i ponose se time i pokusavaju da sire svoju bolest (poremecenost).
Porediti ih sa ljudima u invalidskim kolicima je malo neumesno.
Nervira me ta propaganda. To sto je njima potebna parada ili sl... Cemu to sluzi? Promovisanje bolesnih ljudi?
Inace imao sam priliku da me startuje jedan od njih... Bilo mi je smesno, narocito zato sto sam bio na pecanju... Stvarno mi ga je bilo zao. Da je naletao na nekog drugog sigurno se ne bi kuci vratio sa svim zubima... Bar sam ja uglavnom dobio kritike od drugova kojima sam pricao za ovaj dogadjaj (sto ga nisi prebio).
Dakle, ne smeta mi ako mi je komsija ili neki tamo *****. Smeta mi ako on nosi majicu na kojoj pise to ili izadje na ulicu i vice to.
Eto... sad.. ne znam zasto sam vam ovo ispricao... ali ... ... ... ne skodi!
 
fotograf:
Moglo bi ovda svasta da se filozofira...
Ne mrzim ja nikog. Nervira me to sto su bolesni i ponose se time i pokusavaju da sire svoju bolest (poremecenost).
Porediti ih sa ljudima u invalidskim kolicima je malo neumesno.
Nervira me ta propaganda. To sto je njima potebna parada ili sl... Cemu to sluzi? Promovisanje bolesnih ljudi?
Inace imao sam priliku da me startuje jedan od njih... Bilo mi je smesno, narocito zato sto sam bio na pecanju... Stvarno mi ga je bilo zao. Da je naletao na nekog drugog sigurno se ne bi kuci vratio sa svim zubima... Bar sam ja uglavnom dobio kritike od drugova kojima sam pricao za ovaj dogadjaj (sto ga nisi prebio).
Dakle, ne smeta mi ako mi je komsija ili neki tamo *****. Smeta mi ako on nosi majicu na kojoj pise to ili izadje na ulicu i vice to.
Eto... sad.. ne znam zasto sam vam ovo ispricao... ali ... ... ... ne skodi!

nemas ti pojma. ajde jos par puta procitaj svoj post.
 
U ime pravih novosadjana, evropskog duha i kulture, iznosim misljenje da je potpuno bespotrebno debatovati na ovu temu.
Naime, gay populacija je u nasem gradu vec dovoljno podrzana samim tim sto ima svoje mesto za izlazak i sto im se u principu nikad nista lose nije dogodilo...
I pre nego zavrsim, mislim da je totalno suludo smatrati bolescu nesto sto savremena psihijatrija vec pola veka smatra normalnom pojavom. Trebalo bi zapravo razmisliti o sirini, tj uskosti uma onih koji homoseksualnost osudjuju.
Toliko.
 
Anonymous:
U ime pravih novosadjana, evropskog duha i kulture, iznosim misljenje da je potpuno bespotrebno debatovati na ovu temu.
Naime, gay populacija je u nasem gradu vec dovoljno podrzana samim tim sto ima svoje mesto za izlazak i sto im se u principu nikad nista lose nije dogodilo...
I pre nego zavrsim, mislim da je totalno suludo smatrati bolescu nesto sto savremena psihijatrija vec pola veka smatra normalnom pojavom. Trebalo bi zapravo razmisliti o sirini, tj uskosti uma onih koji homoseksualnost osudjuju.
Toliko.

Anonimuse, ipak govori u svoje ime. Ima mnogo pravih novosadjana koji ne dele tvoje misljenje...
 
Auu bre ... Da li ste vi ljudi pri sebi.. kad je vec tolika drama tamo, a vidim da jeste po podrsci na ovim postovima, savetovao bi i Firmase i sve Slaninare da se skupe i razlupaju taj klub da ocuvate obraz Novom Sadu...
 
zox.ns:
u poslednje vreme sve vise i vise ljudi to radi. da li zbog mode ili se oslobadjaju.. nemam pojma.
probao sam sa nekoliko drugova i bilo je toliko dobro da cesto ponavljamo...
znaci, ja sam za.

Ovo je za rubriku VJEROVALI ILI NE!!!!! :shock: :shock: Pa jesi li ti nesrećniče homoseksualac,ili to radiš samo u časovima dokolice!!!!Inače,Hitler je imao rešenje za njih...Istina radikalno,ali da je upalilo.... :roll:
 
mislim da nas ima sve vise...
gay ljudi, mislim...
nemate pojma ko sve zeli da proba takve stvari...sve vise i vise straight tipova...
pa sad komentarisite i pretite...
 
mislim da nas ima sve vise...
gay ljudi, mislim...
nemate pojma ko sve zeli da proba takve stvari...sve vise i vise straight tipova...
pa sad komentarisite i pretite...
 
djoka:
sta mislite o tome?
ma gay je skroz ok....
kome smeta ne mora da gleda,a ko bi da proba neka proba...
uostalom,koliko ce se jos gay ljudi u Srbiji osecati kao da su hendikepirani...
sta ce tek biti kada krenu Crnci,Arapi i ostali da se doseljavaju...
Ali dobro,faschisti ionako nista ne shvataju...
Pobijes ovog,prebijes onog i misle da su resili "problem"...
Sta bi Farmaceut uradio kada bi ga sin(mozda ima,mozda nema sina,ja to ne znam) kroz koju godinu
pitao:"Tata,da li mogu da prespavam kod decka veceras?Imem vec 18 godina i blablablablabla..."?
Mnogi ljudi koje poznajem a da su gay su uglavnom iskreniji ljudi(u najprimitivnijem smislu)od tzv. normalnih ljudi...
 

Back
Top