Гасе ми се апликације

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.846
Чим је кликнем, отвори се и искључи се. Кад је избришем и поново инсталирам ради један период и опет иста прича. Од данас и гмаил пошта.. отворим јеи кликнем на неки мејл искључи апликацију. Рестартовао моб, и све исто.
 
Чим је кликнем, отвори се и искључи се. Кад је избришем и поново инсталирам ради један период и опет иста прича. Од данас и гмаил пошта.. отворим јеи кликнем на неки мејл искључи апликацију. Рестартовао моб, и све исто.
Koji telefon , koja verzija sistema androida , moras malo da objasnis a ne samo gase mi se aplikacije - sta da radis..
 
Vladane, očekujemo da nam pružiš sledeće odgovore:

- koja je aplikacija u pitanju
- kada je nastao problem i na koji način
- da li izbacuje neku poruku u vidu greške
Апликација: Г-маил тренутно, раније Време&Радар, Интеса моби, Теленор..

Никакву грешку не покаже једноставно се угаси као дух нестане.

Редовно чистим моб.кеш меморију. . Имам довољно меморије.
 
Hajmo ovako.

Da li si probao da disable i onda enable gmail?
Settings - Apps - All Apps - Gmail
Klikneš uninstall ili uninstall updates.
Onda otvori google play, nadji gmail tamo i instaliraj ga opet, a zatim restartuj fon.

Da li ti je aplikacija update-ovana?

Probaj da update Google chrome, Android sistem i WebView. Kucaj na google play: Android System WebView i lupi update. Isto posle uradi za chrome.
 
Hajmo ovako.

Da li si probao da disable i onda enable gmail?
Settings - Apps - All Apps - Gmail
Klikneš uninstall ili uninstall updates.
Onda otvori google play, nadji gmail tamo i instaliraj ga opet, a zatim restartuj fon.

Da li ti je aplikacija update-ovana?

Probaj da update Google chrome, Android sistem i WebView. Kucaj na google play: Android System WebView i lupi update. Isto posle uradi za chrome.
Успео сам некако. Прво сам ажурирао апп и није успело. После избрисао апп и поново инсталирао, ажурирао.. и засад је све океј. Ради добро. Но видим по нету да се многи жале да имају проблем као ја. Неки буг, шта ли већ.. Али ево решио. Мени се то дешавало са многим апликацијама, типа Теленор, Интеза банка, апп за време.. Све сам их био избрисао, неке и по неколико пута, да би прорадило.

Хвала свима на помоћи!
 
Ne znam je li prava tema ili ne,ali zanima me da li se dešava i drugim forumašima. Na mom telefonu ikonìca kalendar obavještavama me kada je post i ramazan. Pa ne znam stvarno kako to odakle to. Kod mene je Samsung telefon. Odakle im pravo da mi podvlače brojeve na kalendaru.
Imamo svi samsunge i ne de sava se nista slicno. To su ti verovatno podesili provajderi daljinski ili si stavio neku aplikaciju za koju ne znas.
 
Ne znam je li prava tema ili ne,ali zanima me da li se dešava i drugim forumašima. Na mom telefonu ikonìca kalendar obavještavama me kada je post i ramazan. Pa ne znam stvarno kako to odakle to. Kod mene je Samsung telefon. Odakle im pravo da mi podvlače brojeve na kalendaru.
Deinstaliraj tu aplikaciju kalendara,pa instaliraj neku drugi.Vidi sta ce se desiti.Mosda je ta aplikacija tako podesena.
 
Imamo svi samsunge i ne de sava se nista slicno. To su ti verovatno podesili provajderi daljinski ili si stavio neku aplikaciju za koju ne znas.
Nemam nikakve aplikacije za koje ne znam. Uz kupljeni tel na telefonu je bio instalisan FB,Kamera,digitron i možda google earth. Jedino sam instalisao aplikaciju za džoging i skajp. Možda nešto daljinski radi Samsung jer sam iz BiH.

Screenshot_20210418-003344_Calendar.jpg
 

Back
Top