FUTURAMA

S

Sizzlym

Gost
Da li je neko mozda gledao owaj crtani....ista fora kao Simpsonowi!!!!Isti je pisac...slichna grafika....
Meni se mnogo swideo...
Ajde pishite washe utiske ako ste gledali...
 
To je Bender....eh...i ja sam odawno gledala seriju...inache dawala se na Fox-u...ja sam se jedno wreme nadala da ce je mozda Pink kupiti, poshto je extra, a proshla je odlichno kao i Simpsonowi....ali ochigledno nishta od toga:((((((
 
pa jel ti se swidelo?
Ja imam oko 100 epizoda...na engleskom;)

Dali postoji opcija da ti meni nasnimiš sve od epizode 73 pa do 100.

Mislim ako nije problem da mi napišeš odakle ti te epizode jer ja imam celu seriju koje ima ukupno 72.
Takodje imam i isečene delove epizoda ali one su sve skipa ko 2-3 cele epizode...

v.
 
Futurama ima 5 sezona i 73 epizode. 100 i kusur nema sigurno, proverite sto na IMDb-u, sto na oficijalnom sajtu. "Benders Big Score" je odlican, bolji je od "Simpsons The Movie".
@toma
verovatno si "svlacio" DVD ripove, za njih ne postoji odgovarajuci titl, jer su ovi na Ser/Cro radjeni kad je u "opticaju" bio samo TV rip, tako da ili podesavaj vreme titla iz plejera koji koristis, ili gledaj bez istog....
 
Gledala sam to nekoliko puta... i ne svidja mi se.
Smatram da je losa imitacija Simpsonovih
Koliko si epizoda pogledaal?
Ako bolje pogledas, videces samo da su na prvi pogled isti.
Sem grafike i nema nekih slicnosti...
Meni je ovo omiljeni crtac, humor je ostriji neko kod Simpsonovih, likofi zanimljiviji, situacije zabavnije... a distanca od 1000 godina im daje vise mogucnosti za sprdanje s danasnjim drustvom...
Volim ja i Simpsonove, ali ovo mi je mnogo bolje i zabavnije, simpsonovi su vec istroseni.
Omiljeni su mi Bender i dr Zoidberg. :)
 
Konacno je potvrdjeno da drugi film "Futurama: The Beast with a Billion Backs" izlazi 24.juna 2008. Takodje za 2008. najavljen je i :"Futurama: Bender's Game" a negde u martu-aprilu 2009. ocekujemo i "Futurama: Into the Wild Green Yonder"
 

Back
Top