fuk frend!

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
Imate li nekog fuk frenda ili frendicu? Ono radnim danima kafica,skola,izlasci sa drugima,a nedelja kad dodje kad matorci odu na selo pravo u spavacu sobu na krevet sa vasim/om frendom?z:D
 
Imate li nekog fuk frenda ili frendicu? Ono radnim danima kafica,skola,izlasci sa drugima,a nedelja kad dodje kad matorci odu na selo pravo u spavacu sobu na krevet sa vasim/om frendom?z:D

Imao sam letos... U jednom momentu i tri. Jedna se ne javlja nešto, sa drugom sam i dalje, a teća je otpala jer je previše vulgarna za moj ukus.
 
mene sram da kazem,ali se jako plasim da se ne zaljubim tako,jer devojke imaju taj neki retardirani hormon za zaljubljivanje kad se kresnu sa nekim,i kad svrse,onda taj hormon proradi
jedino resenje je da samo on svrsi,ali u cemu je fora?
 
Imao do pre 2 dana. Ali nece vise da budemo drugovi xD Kaze "ja imam decka, ti devojku" i tako te fore :lol: ja reko sam hvala ti sestro xD

A meni najgore kad kaže "hoću vezu". Šta im znači to vodanje za ručice, ljubakanje po parku, cveće i ostala romantika. Ja više volim ono: spremimo večeru(lepo kuvam :rumenko:), pikamo tablića ili jamba do sitnih sati, smažemo ladno pivo. Padne neki sex, kafica.... Sutra svako na svoju stranu, do novog susreta.....
 
Imao ih nekoliko do sad. Sve te šeme su pucale kada bi to postalo nekako previše obavezujuće (ionako nisam nikad voleo svakodnevno zivkanje i vidjanje) i kada su dotične postajale bezobrazne, tražile tipa skupe fancy izlaske, svakodnevno šoferisanje, seks u kolima i slične gluposti. Jedino je mene jedna oladila prošlog leta pošto nisam hteo da idem sa njom na letovanje u Grčku. :mrgreen:
Svaki običan seks u jednom trenutku postane skup.
Jer na kraju krajeva, niko ne može da te voli kao što to profi qrva može. z:)
Inače nisam nikad voleo da kombinujem seks i hranu, čak i uprkos onoj izreci "daj muškarcu hranu i seks i biće samo tvoj".
 
A meni najgore kad kaže "hoću vezu". Šta im znači to vodanje za ručice, ljubakanje po parku, cveće i ostala romantika. Ja više volim ono: spremimo večeru(lepo kuvam :rumenko:), pikamo tablića ili jamba do sitnih sati, smažemo ladno pivo. Padne neki sex, kafica.... Sutra svako na svoju stranu, do novog susreta.....

e takvo iskustvo nisam imao :lol: Te drugarice treba koristiti 5-6 puta maksimum, pa nadjes novu :D Nije jedna interesantna stalno xD
 

Back
Top