fujitsu Amilo Pi 1556

Libero Markoni

Početnik
Poruka
30
Vise od sat vremena pretrazujem forum i nikako da pronadjem odgovor na problem koji imam sa grafickom karticom Nvidia Geforce Go 7600.
Na laptopu Amilo Pi1556 mi je crkla grafika...zamenio sam grafiku sa Ati Radeon HD2400 XT ali desava se da pojavi logo firme, podigne se sistem ali na ekranu ostane samo vertikalna plava linija...nema slike. Pretpostavka je da grafika nije kompatibilna za moj laptop, sigurno je ispravna jer radi na Acer Aspire...
Moje pitanje je prosto...sta odredjuje kompatibilnost graficke tj. koja graficka moze da bude zamena za ovu "crknutu"GO 7600 ????
 
Kad ukljucim laptop pojavi se na jednoj trecini ekrana sa desne strane logo fujitsu simens i zatim podigne sistem i tada ostane samo ta strafta...sve vreme je slika samo u toj trecini ekrana...ali moje pitanje se odnosi na kompatibilnu grafiku...nije valjda da samo GO 7600 odgovara za Amilo Pi 1556???
Problem je graficka tj. koja druga umesto GO 7600?
 
Odgovaraju sve grafe koje trose isto kao 7600go ,problem je sto 2400xt dolazi sa acer biosom, mozda zavisi I od biosa tvog laptopa ako si vican da ubacis novu verziju ,a moguce je da samo prepoznaje Geforce graficke ne I Ati. Tu je potreban servis koji ima uslova ,ako postoji u tvom gradu odnesi im.
 

Back
Top