Frikom Olimpijada 2012 - sladoled Srecko

M.@.Fu*ker

Zainteresovan član
Poruka
424
originalslika8539935.jpg


Izdavač: Frikom
Godina izdanja: 2012
Sličice: 1-110; L1-L8

Spisak lentikulara:

L1 - Aleksandar Đorđević
djordjevic.jpg


L2 - Dejan Bodiroga
originalslika9014084.jpg


L3 - Ivan Miljković
miljkovic.jpg


L4 - Dragutin Topić
topich.jpg


L5 - Novak Đoković
djokoviczj.jpg


L6 - Vanja Udovičić
udovicic.jpg


L7 - Milorad Čavić
cavic.jpg


L8 - Jasna Šekarić
originalslika8986084.jpg


Zdravo svima!

Kao i proslih godina tako i ove godine Frikom nam je spremio novo iznenadjenje.
Za sve ljubitelje Frikom sladoleda kao i za sve kolekcionare stize nov sladoled i nove slicice.
U pitanju je sladoled "SRECKO" a slicice koje se nalaze unutra su ni manje ni vise Olimpijada 2012 god.
Pozivam vas sve da se druzimo medjusobno i da skupimo citavu kolekciju slicica.Bice extra...:)

Ja sam vec poceo da skupljam,imam oko 20 razlicitih slicica ali jos ne znam koliko tacno cini ceo set slicica.
Albumi za ovu kolekciju jos se nisu pojavili.
U kesicama se nalaze po 2 slicice.Slicice su extra uradjene i mnogo mi se vise svidjaju nego kartice koje su bile za Afriku 2010.

Ova teme je otvorena iskljucivo za ovu kolekciju i naravno samo razmena slicica.
Molim sve clanove da se pridrzavaju pravila.

POKLON :
Da bi sto vise ljudi privukao i navukao da skupljaju slicice nudim poklon onome ko prvi upotpuni kolekciju.
Poklon dobija onaj koji prvi popuni album ili sakupi ceo set slicica.Onaj ko se prvi javi da je kompletirao kolekciju morace da posalje
album ili set slicica na moju adresu da bi se uverio da nije prevara i da je sve OK. Ako sve bude u redu,toj istoj osobi saljem nazad taj isti album ili set slicica
kao i zasluzeni poklon,a to je ceo set slicica/kartica iz prosle Frikomove serije :
- Afrika 2010 kartice - ceo set kartica 1 - 125 iz sladoleda Goool


Pa drugari,
SRECNO NAM SKUPLJANJE SLICICA:vatromet::vatromet:

frikom_olimpijada.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pozdrav svima!

Za Tamaru Djorovic...
Vec vam je clan "Gibica" odgovorio...
Ja vam saljem 2 koda (imam ih 100) ali se samo nadam da ih nece niko iskoristiti pre vas.Valjda ima postenih ljudi :)
1 kod : QNBMUMA4TK2498
2 kod : P6B3G8AFF6BXEE

Uzivajte u igricama i pocnite da jedete sladoled "Srecko"... :)
 
Zdravo!

Evo, počela sam i ja da sakupljam Sličice Frikom Olimpijada 2012. Ali, pored sličica za album dobila sam i nekoliko plastificiranih sličica koje nemaju broj, nego samo kod za igru i opis sličice. Čini mi se da su to lentikulari koje spominju u albumu.
Da li bi mogao neko da mi kaže čemu služe ti lentikulari, sem što može da se iskoristi kod za igru?
 
Zdravo!

Evo, počela sam i ja da sakupljam Sličice Frikom Olimpijada 2012. Ali, pored sličica za album dobila sam i nekoliko plastificiranih sličica koje nemaju broj, nego samo kod za igru i opis sličice. Čini mi se da su to lentikulari koje spominju u albumu.
Da li bi mogao neko da mi kaže čemu služe ti lentikulari, sem što može da se iskoristi kod za igru?

Pozdrav!!!

Super,sada imam drustvo :)
Sto se tice tih slicica koje si dobila,iskreno nemam pojma,pojeo sam 2 cele kutije sladoleda i imam preko 150 slicica ali jos nisam video tu bez broja...
Cim saznam o cemu se radi,javljam ti...

Veliki pozdrav,
M.@.Fu*ker
 

Back
Top