Freelancer

Freelancer je najjaci, nocima sam visio na njemu. Odigrao sam i TNG, ali nisam imao prilike da igram online. Oruzje nomada pokupis kada ides na granice njihovih sistema i razlupas im brodove. Svaki 5-6 brod ostavi oruzje kao loot. Posle ga samo instaliras i udri, samo pazi na energiju. Inace na one dve planete u unknown sisitemima nema sta da se radi, samo mozes da vidis majmune i to je to. A dok dodjes do tamo, gomile nomada napadaju, pa je preporuka brzi brod i bezi :D

Nadam se da ce bitijos modova za FL. Ako neko igra online, nek posalje neki server, pa da se druzimo ;)
 
o5 sam pocheo pikam ovo zlo

evo najpopularnijeg moda za freelancer

http://www.crossfire.swat-portal.com/eng.htm

mnogo je nabuzhen mod, vrx je, novi brodovi, sistemi, oruzhija, dodata pricha, okruzhenje izmenjeno, ma zlo zla, ogromno je chudo
evo mape

f_Crossfiremam_9b03602.jpg


mod je prilichno veliki, oko 200mb mislim, ali naravno, shto je vetje to je bolje, zar ne :)
odlichno je uradjen mod, preporuchio bih svakom ko gotivi FL da isproba
 
Ja sam ovo zlo poceo da igram pruo na mrezi i kao sto vet pravilo nalaze navuko sam se ko macka na slaninu.

Pre par godina zadesi me zlo pa probusim bubnu opnu u sred zime i nisam smeo da izlazim iz kuce pa ajde da odigram single da vidim pricu i sta ce da mi se dese jedno jutro zateknem sebe kako blejim ispred kompa a kabl mi ide direktno u venu :lol:
mozete da zamislite koliko sam se navuko kad sam zavrsio seo sam i napisao mail cika Biliju da da neke pare svojoj ekipi da odrade drugi deo ili nesto za nas zavisnike
i dobijem odgovor jednog od 200 likova koji mu proveravaju mail da je nesto u planu ali samo to mogu da mi kazu bla bla bla

inace ja sam svog titana babudzio sa svim nomadskim stafovima koje sam mogao da nadjem i maltretirao klince na lokalnoj mrezi dok mi nije dosadilo onda sam napravio svoj mod ali nista posebno
 
Krenuo da igram...Kupio sam neki brod na Pittsburgh planeti u New York sistemu...

i neznam kako da blastere prebacim sa onog prvog sto dobijes...

Igra ovako krsa dobro uradjena....jedva cekam drugi deo :D

Microsoft svaka chast! :D
 

Back
Top