Француски обавештајац има доказе да Младић није крив за Сребреницу


Управо тако, све је јасно!

Нацистичке методе политичког врха фбих ипак неће бити чеп који ће вјечно држати воду!

Истина о Сребреници избија на површину незаустављиво.
 
on i nije kriv, srbija je kriva sto ga izmislila i pomagala ga u svemu sto je pocinio.
on nije kriv samo za strdanje bosnjaka, vec i na hiljade srba.
Totalno si u pravu @osmanlija, stoga bi hitno morali biti ispitani rušioci SFRJ.

Bh. referendum je bio uslov EZ za priznanje samostalnosti i ubistvo srpskog svata na Baš Čaršiji su bili su bili samo povodi za podjelu BiH između Tudjmanina i Slobodana M.

Na nadležne sudove izvesti Dobricu Ćosića, Veljka Kadijevića,... i ostale odgovorne.

Naročito stvaraoce i potpisnike RAM-1 i RAM-2 planova obzanjenih u Skupštini SFRJ u jesen 1991.g.

Na ovom videu su pomenuti i ostali odgovorni, plus Tudjmanin iz Hrvatske.
 
Osmanlijo udubi se u još jednu srpaku laž, Nije bolan đabe Dodik samo proćle govin 1.600.000 maraka potrošio za lobiranje RS-a u inozemstvu..
Za te pare uvijek može naći mnogo Brejvika kome nevin ljudski život ne znaći ništa.
A reče li ti Ćosić."Mi Srbi lažemo iz časti i poštenja i............................."

A koliko tek murdzahida alija i oastalih se moze naci za te pare? Oni regruti JNA u Dobrovoljackoj su isto bili nevini pa su pobijeni mucki i na ptrevaru.... Ne sherite vise da se ne da vam Srebrenica ne bude u secanju kao piknik u odnosu na ono sto ce vam se desiti....
 
Unakrsno ispitujući svedoka optužbe Dražena Erdemovića koji je potvrdio da je 16. jula 1995. učestvovao u streljanju više od 1.000 muslimanskih zarobljenika, Karadžić je kazao da je njegova teza da je "zlato došlo iz inostranstva da se učine stvari koje su učinjene... likvidacije i egzekucije u julu 1995".

- Zlato potiče od jedne tajne službe koja je imala veze sa vašom grupom - rekao je Karadžić, aludirajući na 10. diverzantski odred Glavnog štaba VRS čiji je Erdemović bio pripadnik.

Pošto mu je svedok odgovorio da za to nije čuo, Karadžić ga je pitao: "Niste čuli da je 10. diverzantski odred imao veze s francuskom obaveštajnom službom čije je pripadnike posle rata u BiH vodio u Zair da ratuju?".

Erdemović je uzvratio da je u novinama, dok je bio u pritvoru Haškog tribunala, čitao da je neke od njegovih bivših saboraca u Zair odveo "francuski potpukovnik".

Na pitanje zastupnika optužbe da li Karadžić tvrdi "da su se pogubljenja dogodila i da je francuska obaveštajna služba dala zlato da se to dogodi", Karadžić se ogradio da "ne tvrdi ništa" i da "samo testira svedoka".

Erdemović je, međutim, potvrdio da je čuo da je komandant 10. diverzantskog odreda Milorad Pelemiš "dobio kilograme zlata iz Srebrenice zato što je nas poslao da streljamo civile".


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/309514/Karadzic-Francusko-zlato-za-ubistva-u-Srebrenici
 
Unakrsno ispitujući svedoka optužbe Dražena Erdemovića koji je potvrdio da je 16. jula 1995. učestvovao u streljanju više od 1.000 muslimanskih zarobljenika, Karadžić je kazao da je njegova teza da je "zlato došlo iz inostranstva da se učine stvari koje su učinjene... likvidacije i egzekucije u julu 1995".

- Zlato potiče od jedne tajne službe koja je imala veze sa vašom grupom - rekao je Karadžić, aludirajući na 10. diverzantski odred Glavnog štaba VRS čiji je Erdemović bio pripadnik.

Pošto mu je svedok odgovorio da za to nije čuo, Karadžić ga je pitao: "Niste čuli da je 10. diverzantski odred imao veze s francuskom obaveštajnom službom čije je pripadnike posle rata u BiH vodio u Zair da ratuju?".

Erdemović je uzvratio da je u novinama, dok je bio u pritvoru Haškog tribunala, čitao da je neke od njegovih bivših saboraca u Zair odveo "francuski potpukovnik".

Na pitanje zastupnika optužbe da li Karadžić tvrdi "da su se pogubljenja dogodila i da je francuska obaveštajna služba dala zlato da se to dogodi", Karadžić se ogradio da "ne tvrdi ništa" i da "samo testira svedoka".

Erdemović je, međutim, potvrdio da je čuo da je komandant 10. diverzantskog odreda Milorad Pelemiš "dobio kilograme zlata iz Srebrenice zato što je nas poslao da streljamo civile".


http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/309514/Karadzic-Francusko-zlato-za-ubistva-u-Srebrenici
Suđenje pripadnicima 10. DOd. VRS je direktno povezano sa presudom za TZ kapiju 25. maja i dugotrajnu zatvorsku kaznu (45 god.) koju ''odrađuje'' ratni zločinac gen. Novak Đukić.

Neće proći ova ''igranka''. Sud i Tužilaštvo države BiH ostaje, a osniva se i Vrhovni Sud države BiH. Fala preCjedniku bh. entiteta RSrpska, Dodiku, na urgiranju kod Eštonke iz EU.

Pelemiš Milorad-Mišo se uskoro predaje nadležnom sudu da pokuša ''odraditi igranku''.
 
Poslednja izmena:
Jos da udje poturicama u glavu,njima je lepse nas kriviti za sve.Prevelika im pukotina u glavama-na jednu stranu udje pa se prelije na drugoj.

Znaju oni istinu bolje nego iko drugi, oni nisu zrtve propagande, namerno su zrtvovali svoje da bi se optuzili Srbi, hrvatska skola

Njihov komandant policije iz Srebrenice Hakija Meholjic i sam je to vise puta potvrdio.

Sto rece Eremita, pre ili kasnije istina ispliva na povrsinu. Ona je vazna za onaj deo sveta koji je verovao medijima, a ne za Muslimane, oni je znaju ...
 
A koliko tek murdzahida alija i oastalih se moze naci za te pare? Oni regruti JNA u Dobrovoljackoj su isto bili nevini pa su pobijeni mucki i na ptrevaru.... Ne sherite vise da se ne da vam Srebrenica ne bude u secanju kao piknik u odnosu na ono sto ce vam se desiti....
Koji regruti JNA? Daj imena.ba! Zdravko Tomanović sa Han Pijeska nije bio u JNA, nego, eno mu imena na spomeniku poginulih vojnika VRS. Vidi moj potpis kada je JNA promijenila oznake (petokraku) i kao strana nepoznata vojska krenula u napad po planu KAMELEON.

Tvorci tog JNA plana su krivi i odgovorni za pogibije srbijanske omladine. Eto ih u Bgd-u, uživaju ogromne penzije i druge privilegije, a u smrt poslali tolike ljude, plus sarajevske žrtve tih dana.

Napominjem da su se desile i dvije pogibije + jedan ranjen civila koji su pomagajući majoru Marku Labudoviću, specijalcu JNA, bili ubijeni. Treba navesti imena tih civila koji su dali svoje živote za jednog Srbina, pripadnika spec. jedinica JNA jer zaslužujo sve počasti kao i Trebinjac Srđan Aleksić.

To su bili Marko Starčević i Esad - ESKO- Alispahić + ranjeni i preživjeli Pedja Novković. Spomen ploču su dobili na Skenderiji kod Doma mladih u kojem su bili zaposleni.
 
Зашто ово није пренео ни један други медиј?
Ово је ипак блог вест.


Preneti ce sigurno .

A sto se tice same vesti - jos kada se dogadjaj desio znalo se da su iza svega stajle strane obavestajne sluzbe i nasi izdajnici ... Glavni su bili francuzi , MI i CIA - a ovaj je napokon odlucio da progovori ....
 
Koji regruti JNA? Daj imena.ba! Zdravko Tomanović sa Han Pijeska nije bio u JNA, nego, eno mu imena na spomeniku poginulih vojnika VRS. Vidi moj potpis kada je JNA promijenila oznake (petokraku) i kao strana nepoznata vojska krenula u napad po planu KAMELEON.

Tvorci tog JNA plana su krivi i odgovorni za pogibije srbijanske omladine. Eto ih u Bgd-u, uživaju ogromne penzije i druge privilegije, a u smrt poslali tolike ljude, plus sarajevske žrtve tih dana.

Napominjem da su se desile i dvije pogibije + jedan ranjen civila koji su pomagajući majoru Marku Labudoviću, specijalcu JNA, bili ubijeni. Treba navesti imena tih civila koji su dali svoje živote za jednog Srbina, pripadnika spec. jedinica JNA jer zaslužujo sve počasti kao i Trebinjac Srđan Aleksić.

To su bili Marko Starčević i Esad - ESKO- Alispahić + ranjeni i preživjeli Pedja Novković. Spomen ploču su dobili na Skenderiji kod Doma mladih u kojem su bili zaposleni.

Када је настала ВРС? Ког датума је основана?
 
Preneti ce sigurno .

A sto se tice same vesti - jos kada se dogadjaj desio znalo se da su iza svega stajle strane obavestajne sluzbe i nasi izdajnici ... Glavni su bili francuzi , MI i CIA - a ovaj je napokon odlucio da progovori ....

Treb'o je da zbriše u Rusiju sa dokazima !
Ne sumnjam ja u Beloruse.
Dobri su oni,braća pravoslavci....
Ali,brine me da li će uspeti da mu sačuvaju jezik !?
Zna se na šta su sve spremna satanina deca.
Srebrnica je primer !
 
Koji regruti JNA? Daj imena.ba! Zdravko Tomanović sa Han Pijeska nije bio u JNA, nego, eno mu imena na spomeniku poginulih vojnika VRS. Vidi moj potpis kada je JNA promijenila oznake (petokraku) i kao strana nepoznata vojska krenula u napad po planu KAMELEON.

Tvorci tog JNA plana su krivi i odgovorni za pogibije srbijanske omladine. Eto ih u Bgd-u, uživaju ogromne penzije i druge privilegije, a u smrt poslali tolike ljude, plus sarajevske žrtve tih dana.

Napominjem da su se desile i dvije pogibije + jedan ranjen civila koji su pomagajući majoru Marku Labudoviću, specijalcu JNA, bili ubijeni. Treba navesti imena tih civila koji su dali svoje živote za jednog Srbina, pripadnika spec. jedinica JNA jer zaslužujo sve počasti kao i Trebinjac Srđan Aleksić.

To su bili Marko Starčević i Esad - ESKO- Alispahić + ranjeni i preživjeli Pedja Novković. Spomen ploču su dobili na Skenderiji kod Doma mladih u kojem su bili zaposleni.

Томовић је погинуо 3. маја а по твом ВРС је основана 12. маја. 1992. године.

Како је Томовић био припадник војске која тада још није ни постојала?
 
Када је настала ВРС? Ког датума је основана?

Потуричке лажи. На снимку заробљених војника и официра ЈНА који је снимила ваша ТВ се виде петокраке.
Vidi u mom potpisu kada je Dan VRS.

Lično sam ulazio u k-du II AO JNA tokom aprila '92, i vidio kape vojske bez JNA metalne petokrake. Sve neki stariji momci, vjerovatno rezervisti bili na prijavnici i recepciji.
Pošto je malo teže skinuti vezenu petokraku, tačno je to da su imali tekstilnu petokraku, ali ja sam služio JNA i znam da sam dužio i metalnu petokraku, a u džepovima sam imao IKOM komplet-IKOM=Igla konac ogledalo maramica.
 
Vidi u mom potpisu kada je Dan VRS.

Lično sam ulazio u k-du II AO JNA tokom aprila '92, i vidio kape vojske bez JNA metalne petokrake. Sve neki stariji momci, vjerovatno rezervisti bili na prijavnici i recepciji.
Pošto je malo teže skinuti vezenu petokraku, tačno je to da su imali tekstilnu petokraku, ali ja sam služio JNA i znam da sam dužio i metalnu petokraku, a u džepovima sam imao IKOM komplet-IKOM=Igla konac ogledalo maramica.

12. маја, а Томовић је убијен 3. маја исте године. Како је могао бити припадник ВРС-а ако она тада није ни постојала?

На еполетама официра ЈНА које сте заробили су петокраке, чинови и ознаке.

Значи металне, не шивене.

Теби вјерујем као и непознатом псу.
 
Poslednja izmena:
Pa, maknite mu ime sa spomenika poginulim vojnicima VRS, ukinite njegovoj materi tu neku pomoć što dobija na ime poginulog sina.

Гдје се на споменику борцима ВРС налази име Здравка Томовића?

Твоје лажи те само показују у правом свјетлу.
 
31.03.2010
Skupština Srbije usvojila je u sredu, nekoliko minuta iza ponoći, Deklaraciju o osudi zločina u Srebrenici u julu 1995. godine u kojem je ubijeno 8.000 Bošnjaka.

Deklaracija, koju je predložila vladajuća koalicija predvođena Demokratskom strankom predsednika Srbije Borisa Tadića
, je usvojena sa 127 glasova za i 21 glasom protiv nakon višečasovne burne rasprave.


tadic-srebrenica_500x260.jpg

http://www.slobodnaevropa.org/content/srebrenica_srpski_parlament_rezolucija/1997489.html

И шта сад,
јел ће најљепши просербин повући сузе и испирке у моје име?
Или ће и даље да ликују и називају мој народ геноцидним уз подршку западних пријатеља, НВО удруга и осталих педера и наркомана?
 
Муслимански ратни командант из Сребренице, Хакија Мехољић:


"...нуди ми Клинтон да ћетници уђу у Сребреницу и да страда 5.000 Бошњака па ће бити војна интервенција НАТО-а на све положаје ВРС у БиХ".



Jos nijedan hrvatski cvet nije dao komentar na ovo, beze od ovog klipa ko djavo od krsta

Istina ih ubija
 

Back
Top