Fragmenti ulica,napusteni objekti, stepenista, krovovi

1. MESTO - GOSCICA

81sm4he.jpg


2. MESTO - GHOST

80lw3yx.jpg


3. MESTO - TRUCIC


6kzb4zt.jpg


I tabela za sve. Čestitam! :D

p.s. trucic, za jedan poen iza ghosta... c c c stavrno je bilo gusto.

727px5e.jpg


bug.gif
 
sve cestitke pobednicima bilo je stvarno dosta dobrih fotki, moram priznati da mi je zao sto xia ni sa jednom nije usla u prva tri, jer su obe fotke stvarno dobre, pogotovo ona sa crvenim stepenistem. gost po obicaju dobra fotka, meni malo smetalo komponovanje(secnuto i gore i dole stepeniste) ali razmisljala sam se da li da i njemu dam poene. i djole je sa prvom fotkom kod mene bio u top5, ali sam se odlucila da dajem poene onima koji su samo sa stepenistem uspeli da dobiju sjajnu fotku... mackic je od mene dobila poene, ali moram da dodam da mi je zasmetalo sto joj je "otklizalo" stepeniste na levo...

ja sam malo promasila temu(vise bi bila na stepenistu nego stepeniste), ali bih volela da cujem neki komentar, posto su meni ove dve moje fotke bas drage, pa nisam objektivna uopste:)...
 
... a menE Mackic dala poJene, jer zna da sam ja AUTOR MACECEG STEPENISTA za mo'ega ljubimceta , b'e,...
... HVALA, HVALA,... !!!!

Cestitam pobednici !

Zahvaljujem svima, drage ste osobe, prija mi vase drustvo i zelim iskreno da vas zdravlje, uspeh i dobro raspolozenje prate u zivotu !!!

E kad sam provalila da su to stepenice za macketinu morala sam da dam neki poen.:D:D
 
A bogami i meni s obzirom da sam osvojila celih 10 poena, sto je najvise do sada!! Jeeeee.... hvala svima koji su glasali za moju sliku.:D:D
E da Mackic, tebi sve pohvale, stvarno si napredovala. Mislim da bi dobila još više poena da ti slika nije iscurila na dole desno.
Bekyy je isto imao sjajnu fotku i dosta dobro je prošao.
Lično, jako sam se dvoumila između goscicine i laa-laa-ine fotke kojoj da dam 3 poena. Prevagnule su boje. I opet sam se iznenadila na kraju: bila sam ubeđena pre glasanja da laa-laa ima velike šanse da pobedi. Ne znam zbog čega je njena fotka prošla tako nezapaženo. :?

bug.gif
 
Ja propustila da glasam! :(
Ghost #41 je bio moj favorit, goscica #5 i xiaoyu #15 odmah za njim...

Lično, jako sam se dvoumila između goscicine i laa-laa-ine fotke kojoj da dam 3 poena. Prevagnule su boje. I opet sam se iznenadila na kraju: bila sam ubeđena pre glasanja da laa-laa ima velike šanse da pobedi. Ne znam zbog čega je njena fotka prošla tako nezapaženo. :?
bug.gif

Hvala, vidiš da ipak nije tako nezapažena. :)
 
Goščice čestitam! Pošto nema nikakvih nagrada osim lične satisfakcije, evo od mene:
E sad, ja sam glasao za troje prvoplasiranih, ali u dragačijem rasporedu i moram da kažem i da su između njih troje odlučile nijanse...
kao prvo bilo je dosta dobrih fotki, pa mozda jedna od jačih takmičenja ovde...
pošto po pravilu reba da izabeerete tri prvoplasirane, jako mi je teško bilo da se odlučim koje tri...zao mi je što nisam imao da dam još koji poen za divlju, xia obe fotke, bakky, kle, anaboj 04 (pa eto razmišljanja za neko drugo takmičenje da glasamo za svaku fotku sa rasponom od 0-10 bodova)
Moji glasovi:
-ghost - 1poen, odlična kompozicija, dobar izbor za crno-belu kombinaciju, jer bi u boji izgubila na originalnosti, jer ovako staro stepenište i treba prikazati u crno-beloj varijanti, jedino što je falio je neki detalj koji bi dao fotografiji dinamičnost
-goscica - 2 poena, gosc. je dobila 2 poena samo zato što je fotka u boji, i to lepa kombinacija starih kamenih stepenica sa jesenjim bojama, dobra kompozicija, stepnište ide od jednog ćoška prema suprotnom ćošku, to jest po dijagonali, ali ne po matematičkoj dijagonali, nego je pomerena u jednu stranu, i opet za pobedu je falio neki detalj koji bi razbio simetričnost...
-trucic-3poena, jedino što je odvaja od gornje dve, pored lepe zelene boje oko stepeništa, je to što fotografija, odnosno stepenište ima neku priču, ustvari pitanje, šta vas čeka kada se popnete gore - put u neizvesnost...još prolazite kroz tunel od drveća...idealno bi bilo da je kraj stepeništa u mraku, i to bi bila savršena fotografija...
 

Back
Top