Fotografije forumasica i forumasa... IX deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne videh Saci sada ali mi je ostala u lepom secanju od pre :) a i kad da stignem kad je kod mene samo arbajt :D
"Drugi narod rostilja i peca
A ja nemam nedelje ni svetca"

IMG_20180506_090207_474.jpg
 
Kakvi su ti ljudi.......

Kada sam stavio kritiku na sliku jednog forumasa, drugi forumas mi je dao reputaciju i napisao: "Hahahaha stvarno je tako jbg"

A kada sam njega malo kasnije izkomentarisao - naljutio se! :rotf:

Cudna ti je psihologija ako mislis da sam se naljutio..pa ja sam postavio sliku da vidim sta ces napisati.Kako da se ljutim na tebe kad te razumem,ja bi bio jos gori od tebe da sam na tvom mestu. :rotf:
Gde sam se naljutio,svasta.. a nije lepo sto tracaris.Jel to svi stari ljudi rade ili samo jos jedna tvoja zenska osobina? :mrgreen:

- - - - - - - - - -


Uf ..pa gde si uciteljice..

- - - - - - - - - -

:rotf: Nije očekivao da i on dobije kritiku.

Gde si Schatzi?:heart:

Bas sam ocekivao. Zato sam i postavio sliku.Nego dosta o meni.
 
Lepo, lepo, vidim da ste bili vredni. :super:

@Jeca, neću da komentarišem kad je samo za Frederika.

@Snow, kakav sanjalački pogled. :flert:

@Hohštapler, ja nikako ne povezujem tvoje pisanje i lik, ali lepo te je videti. :uja:

@Bućibući, ja sam totalno zatečena, očekivala sam da si ti Blajbijevih godina. :zeek: Pošto si obrisao sliku, nemam na šta da ti dam repku.

@Sedgwick, izgledaš mi na svakoj slici nekako dobroćudno. :ok:

Ček, dal sam nekog zaboravila...
 
A hteo si da izazoveš Blajbija, ali izgleda da mu se kritička oštrica istupila.

Ili se istrosio na Fredija ili je samo brada za kritiku..a i treba da ga razumemo i da mu do neke granice dopustimo da to radi. Stari ljudi su kao deca,Blajvi ce jos malo pa u pelene,sve nas to ceka imajmo razumevanja. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Mamita kad ce da vezbamo? Skroz sam se ulenjio.. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top