Fotografije forumasa i forumasica.... VIII deo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
IMG_3149.jpg


truly,madly,deeply...
 

Prilozi

  • IMG_3152.jpg
    IMG_3152.jpg
    36,5 KB · Pregleda: 8
Poslednja izmena:
A vidi moj frizider. 3 vrste pivaPogledajte prilog 455211

aaaaaaaaaaaaahhhhh, vaaaauuuuuuuuu, meni bi trebo dan da ti sve to slistim:D

- - - - - - - - - -

A vidi moj frizider. 3 vrste pivaPogledajte prilog 455211

aaaaaaaaaaaaahhhhh, vaaaauuuuuuuuu, meni bi trebo dan da ti sve to slistim:D

- - - - - - - - - -

A vidi moj frizider. 3 vrste pivaPogledajte prilog 455211

aaaaaaaaaaaaahhhhh, vaaaauuuuuuuuu, meni bi trebo dan da ti sve to slistim:D
 
Samo je ovaj becks i green label moj. To sam slikao i kupio u spaniji. Najjeftiniji je alkohol kod njih i to skoro duplo, nego u ostalim zemljama.

Znas sta je najjeftiniji alkohol? Odes na pijacnu birtiju sa 50 din i platis kafu i onda te likovi caste sa dva litra piva ili vina ili sta god hoces, drugarski, bez ikakvih pretenzija. Celo leto sam provela u jednoj i divno sam se druzila. Cak neke stvari nisam ni mogla da cujem na nekom mestu, motivacione govore. Sad se trudim da oladim od alkohola.
 
Znas sta je najjeftiniji alkohol? Odes na pijacnu birtiju sa 50 din i platis kafu i onda te likovi caste sa dva litra piva ili vina ili sta god hoces, drugarski, bez ikakvih pretenzija. Celo leto sam provela u jednoj i divno sam se druzila. Cak neke stvari nisam ni mogla da cujem na nekom mestu, motivacione govore. Sad se trudim da oladim od alkohola.

Kako ne bato. Kafana je institucija. Sreca da sam poceo ponovo voziti, inace bi vec otego papke od alkohola.
 
Pogledajte prilog 455203

Bas zivim u brlogu ko neki medo i od jutra pijem ko medo pijanac. Dve rakije ociscene i sad po pivkanu.

Sinnke, car si, umes da namestis da prvenstveno tebi bude dobro a to je super:pivce:
Samo, pazi sa alkoholom, ipak si u saobracaju.
Alkohol i samo koriscenje mogu komentarisati ljudi koji puno rade, jer ovi drugi ne znaju da upravo mala doza alkohola odrzava coveka da izdrzi bilo kakav napor. mala doza.
Ziv bio lave:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top