FOTKE MADE IN BG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
g-rock:
nego, el su owi twoji, sto ste ih crtali, iz bg-a ili su i oni dosli iz provincije:lol::lol::lol:
Tikvane nepismeni,nauchi pravopis !!!
Ne poznajem ni "crtache", a ni ovog koji je napravio fotke,skinuo sam ih sa nekog foruma.
Ako je ovo "provincija" nekakva aluzija na "Vishnjicu"...... ne znam sta da ti kazem,ali reci ce ti vec neko iz "Vishnjice".

Btw,jesi li to ti na avataru ?
Bas ti dobro stoji uz ovaj "sajt" sto ti je u profilu,a i podseca me na jednog indijanca koji je isao samnom u osnovnu.

edit:
U stvari siguran sam da je taj sa avatara gore pomenuti,pozdravio te "Sirko",hahaha
 
MASTERMIND:
Tikvane nepismeni,nauchi pravopis !!!
Ne poznajem ni "crtache", a ni ovog koji je napravio fotke,skinuo sam ih sa nekog foruma.
Ako je ovo "provincija" nekakva aluzija na "Vishnjicu"...... ne znam sta da ti kazem,ali reci ce ti vec neko iz "Vishnjice".
e, izvini.....sledeci put cu da konsultujem vujakliju kada se budem javljao na tvojoj temi:lol:
a post je bio sala, bar se nadam da je vecina skapirala:roll:

MASTERMIND:
Btw,jesi li to ti na avataru ?
Bas ti dobro stoji uz ovaj "sajt" sto ti je u profilu,a i podseca me na jednog indijanca koji je isao samnom u osnovnu.
ne verujem da smo isli zajedno u osnovenu skolu, deluje mi kao da sam dosta stariji od tebe,bar po postovima i nacinu razmisljanja zakljucujem. sorry!:wink:
 
Evo jos par:
Bg1-1.jpg

bg1-1.jpg

Studenjak-1.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top