FOTKE MADE IN BG

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
majcheki:
samo ove sam imala u kompu, sad znam kako, pa vam šaljem za koji dan prave Beogradske fotke :wink:
E,NESTO NISI DOBRO URADILA JER SE NE OTVERAJU FOTKE KAD SE KLIKNE NA THUMBNAIL !
TREBA DA URDIS COPY-PASTE THUMBNAIL CODES - FORUMS,TI SI STAVLJALA
,
znachi samo COPY-PASTE , THUMBNAIL CODES - FORUMS,BEZ ITD...
PROBAJ
 
Oh, izvini...
Nego, please, je l` moze jos slika? Ali ne cvece, imam ga i ovde, nego ljudi, ulice, zgrade, Ada (malo sam zahtevna, izvini, ali pozelela sam BG)...

A ti Divlja, solidarisi se malo, u USA ne bi prepoznali dobru mlecnu cokoladu ni da im je na nos nabijes. Znaci, ako neces poslati malo te cokoladice nemoj ni da mi stavljas so na ranu.
 
migud:
Oh, izvini...
Nego, please, je l` moze jos slika? Ali ne cvece, imam ga i ovde, nego ljudi, ulice, zgrade, Ada (malo sam zahtevna, izvini, ali pozelela sam BG)...

A ti Divlja, solidarisi se malo, u USA ne bi prepoznali dobru mlecnu cokoladu ni da im je na nos nabijes. Znaci, ako neces poslati malo te cokoladice nemoj ni da mi stavljas so na ranu.
TAKNE FOTKE MISLIM DA IMAS I NA ZVANICNOM BG "JASTREBOVOM" SAJTU,A TI MI MOGLA MALO DA OBIDJES MOTHERLAND,PA DA VIDIS I SAMA DA NEMAS STA DA VIDIS :wink: ,A UBACICE JOS NEKO VALJDA NEKU SLIKU NA OVU TEMU.MOZES I TI FROM u.s.a :idea:
 
migud:
Ali mi prvo objasni kako da ih stavim ovde (niko se nije naucen rodio). Hvala.
Odes na http://imageshack.us i registrujes se ,mada i ne moras,ako uploadujes jednu fotku,ali ako hoces vise bolje je da se reg.,jer dobijas account gde se pakuju sve tvoje fotke ,sve je apsolutno FREE,kad uploadujes fotku sa compa oni ti generisu gomilu kodova za tu fotku(thumbnail za forume,sajtove,direktan link za fotku itd.)Oznaci Thumbnail code for forums i copy/paste na temu i to je to.Skokni tamo i pogledaj prosto je :arrow:

P.S. Mozes i da ubacis neku fotku koja ti je vec negde na netu
,ali tako izbacuje cele fotke,mislim da je ipak bolje ubacivati THUMBNAIL-ove,jer inache mnogo dugo se otvaraju fotke,a ovako kliknes na THUMBNAIL i to je to :arrow:
deejay8hs.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top