Fobije...

micika_015:
A gde ti izlazish kad mrzish guzvu? Mislim kod nas u shapcu je nemoguce zaobici guzvu...[/QUOTE

tamo gde je manja guzva. kod nas su uglavnom puno ljudi u velikom prostoru (osim GSP-a u koji se trudim da sto manje ulazim), a ja nepodnosim puno ludi u malom prostoru. Uostalom fobije treba pobedjivati zar ne? ;)
 
a da se vratimo na temu. inace ce mo dobiti fobiju od zakljucavanja tema :) :D

a sto se tice guzvi u prevozu, bile bi podnosljivije da nema ljudi koji non stop zvocaju i gundjaju :evil: .................strasno.
 
wild_child:
Jos babe kad udju sa pijacarskim kesama:|
A jel bi ustala baki........

Ne volim ni bube.......fuj....
juuuuuu samo nediraj bakute :D koji su to psyevi :D meni je najgotivnije kada na pocetnoj stanici ulecu ko torpeda kako bi ugrabile mesto :D
mene licno najvise nervira kad onako stane iznad mene i cuti, vala tad me ni sam bog otac nebi natero da ustanem :), dovoljno je da pita i onda cu ustati :)
nebi reko da su mi guzve po saobracaju nocna mora ali cu definitivno u buducnosti imati psihicke posledice posto jako malo nerava imam za guzve :)
 
Mhm ja imam fobiju od bakuta ...najstrasnije....

Ali znas sta je tuzno.
Nikada ti nece reci da im usatnes one prave bakute. One drhtave, sto jedva stoje uz pomoc staapa.
Te cute. Te bakute volim.

Nego one sa roze nalakiranim noktima i crvenim karminom na mestu gde su im pre bile usne i na stiklama.
One od nekih 50 godina. U krznenim bundama.......
E te najvise...da izvinete , seruckaju.......
 
Najzesce je bilo pre neki dan, sedimo ja i moja drugarica na onim sedistima gde ih ima 4 i preko puta nas neke sto Wild_child kaze nafrakane od 50 godina i cokcu. Nas dve se zapricale i neprimecujemo da pored nas stoji treca takva "baba" i posmatra nas.
I pita nas ta baba sto stoji "imate li vi nekog?"posto mi nismo razumele pitanje mi se samo iskezimo i kazemo "molim?". a ona "pa necete da ustanete baki koju bole noge". I nas dve ustanemo.....ona sedne, i izadje na sledecoj stanici...............STRASNO!!!!! :shock:
 
obicno kad se nadjem na otvorenom prostoru(ne bas velikom) koji se nalazi visoko sve mi se noge odseku i mislim da vec padam...I uzasno se plasim leptira.A pogotovo histerisem kad me neko juri a da ne znam tacno koje su njegove namere....brrr....
 

Back
Top