Fliperana

ne znam sta je poenta teme? da komentarisemo ovaj tvoj video? da mi kacimo slicne videe?
postavljac teme treba da se izjasni kako je zamislio...

kako god bilo, ta tu temu mogu da pomenem Double Dragon, negde pocetkom '90-ih sam kao klinac igrao sa drugarima u lokalnoj fliperani.
mogao sam sa jednim zetonom da predjem celu igru. imao sam zuljeve na rukama od igranja na tim automatima... :mrgreen:
ta igra mi je potpuno neprevazidjena u poredjenju sa bilo cim sto se kasnije pojavilo.

 
imao sam zuljeve na rukama
ja od kempston joystka.
1706321234866.png
 
ne znam sta je poenta teme? da komentarisemo ovaj tvoj video? da mi kacimo slicne videe?
postavljac teme treba da se izjasni kako je zamislio...

kako god bilo, ta tu temu mogu da pomenem Double Dragon, negde pocetkom '90-ih sam kao klinac igrao sa drugarima u lokalnoj fliperani.
mogao sam sa jednim zetonom da predjem celu igru. imao sam zuljeve na rukama od igranja na tim automatima... :mrgreen:
ta igra mi je potpuno neprevazidjena u poredjenju sa bilo cim sto se kasnije pojavilo.

mislim da tema ne mora da bude banalna,eksplicitna .... nego kao pesma , ,umetnost ,da izazove neku emociju ,trip tj misao :)
double dragon je LEGENDA
kupio sam na steam-u double dragon triology - znaci tri nastavka
al igrice retko kad igram al eto ,ima na steam-u .postoji i emulator MAME al komplikovano je definisati komande ,bar meni
 

Back
Top