Flash animations

Obersturmfuehrer:
pristup bazama podataka, emitovanje i citanje xml-a, i slicne stvarcice...
Je si li radio sa DataGrid?
Ja ne mogu da ga osvezim, jednom kad nakon klika na dugme, primi podatke sa servera i prikaze korektno, bestija vise ne konstatuje nista $%#$@^@ Mogu ja da klikcem na misa koliko hocu puta, DataGri pokazuje uvek isto. Sta sve nisam probao.. pa reko da li imas sa time neka iskustva
Morao bih izgleda da nadjem nacin da ga "ocistim" i da bude spreman za novu konekciju na server.... Samo "ciscenje" izgleda da mora biti obavljeno na vaznijem nivou od prostog brisanja kolona.
 
hm...nisam probavao sa datagridom i sa slicnim problemimma se nisam sretao....ALI, trenutno se bavim vas uvozom podataka sto iz xml-a, tako da moguce da cu da se sretnem sa slicnim problemom...u svakom slucaju ukoliko naidjem na slican problem, ja cu da postujem resenje...
 
Nisam ni sumnjao da hoces :)
Obrati paznju ako budes radio sa DataGrid, bas me zanima.
Moj je problem dakle sto JEDNOM ucita sa servera na primer 100 radnika sa imenom i prezimenom i jos nekim podacima, lepo smesti u grid i moze se editovati itd...
Kada pokusam PONOVO da ucitam neki drugi set podataka - kao da nikad cuo nije za internet konekciju na sever :)
 
ok, ako dodjem do toga ja cu da vidim...
medjutim, ja gledam podatke koji imaju parametre tipa - mesto - temperatura - vlaznost....koje vucem sa nekog web servisa....tako da tesko da cu da odjednom gledam 100 zapisa...
 
Pa nije losa.... Za hemiju i za ona dva reda informacija, bas i nisi morao da se mucis u flashu....
Za to postoji PowerPoint.....

U svakom slucaju, ako hoces da ti ostane loop opcija, na kraju animacije, obelezi bar jos jedno 30 frame-ove za svaki layer i stisni F5 (insert frame)... Produzi malo taj kraj...
 
Pa još nije gotov azot. Tek treba da obradim jedinjenja.
Dragonu, reklama je ok. Gledaj da je namestiš da se ponavlja zauvek (loop).
I da! Ajd sakri onaj media bar, što ti je Arkantos već rekao. Nek se muzika sama pušta a ne mi da to radimo.
 
cvele2:
Odličan sajt! Lepo urađeno. Koji program si koristio?
P.S. Nek muzika bude malo dinamičnija i duža. Napravi playlistu da posetioci sajta sami biraju muziku!
Macromedia flash sam koristio, a za playlistu nisam siguran posto dial-upom sporo to ide, ali imao sam i tu ideju.Muziku i jos neke stvari (loadere) treba da doradim, ali nekako sve nemam vremena.
 
dragonfromdarkness:
:lol: :lol: :lol: ..........Hvala, hvala..........dragi moji obozavaoci....:lol: ........oberSTUDEDNTfireru posebno..:lol: :lol: :lol: ........al' nemojte vise, sviju vam...ako boga znate.....:lol: :lol: :lol: .........


Danez! Mislim da ti ovde nemas sta da trazis. Moj predlog - ne gubi vreme badava!
Zasto mislis da gubim vreme?
Volim da pogledam ima li dobrih animacija medju nasim ljudima i voleo bih da budu vise adresa ovde ka flesh animacijama, stavise bilo bi dobro imati na krstarici mesto za teme samo o fleshu.
 

Back
Top