ФК ПАРТИЗАН сезона 2011/12

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Au covece ovo nista ne valja. Ne mogu vola u dupe da ubodu. Nijedna stopostotna sansa a posed lopte je ja mislim bila oko 75-80% nisam video statistiku. Ono sto Sloboda igra nije fudbal ono je sramota ali to nije nikakvo opravdanje za "najbolji tim" u Srbiji da ne daju bar jedan gol. Dzaba skadiranja "uprava napolje" kad Djuru ne mozes oterati ni lopatom iz kluba. Ako ovako misle da vrate publiku na tribine grdno su se zaјebali.
 
Poslednja izmena:
Kakav bre Avram Grant?
Gde se on dokazao?
Možeš misliti sa Čelzijem, u koji je uloženo brdo love igrao je finale Lige Šampiona i bio drugi u Premier Ligi.
Da je Abramovič bio zadovoljan time...ne bi ni menjao Granta.
A to što je ispao dva puta uzastopce iz Premier lige sa dva različita kluba...to ništa jel?

Imaš mnogo štiva o Avramu Grantu na internetu, pre svega engleskog i izraelskog...
Mnogo njih tvrdi da je on k.rac od trenera...i da je mnogo bolji političar nego trener, jer je sposoban iskoristiti svaku priliku da dodje na funkciju...i da unovči svoj zanat.
J.bga...Jevrej je, pa ima veze svuda.

Takav nama trener ne treba...pogotovo ne za platu od 900 000 evra.
Uopšte ne verujem da će on unaprediti našu igru.
Gledao sam protiv Novog Pazara...evo gledam i protiv Slobode.
Nema tu nekih bog te pita pomaka u igri.

To je sve mazanje očiju navijačima poput tebe.
Možeš misliti...Avram Grant...Jako ime u p.čku materinu.
A bog te pita kako će se platiti taj njegov angažman. Čujem da je Abramovič time već kaparisaoLazara Markovića.

Nama treba trener kod kojeg će ekipa biti jača 200% nego što je to realno.
Kao što to radi naš Jovanović u Apoelu.

Ne zelim da pricam o Avramu, a samo mi reci jedno jel stvarno mislis da nije bilji od stanoja?
Ako si vec toliki navijac, i ako si zabranjen nzm sto nisi bio na utakmici?
U postu ispod si rekao da babovicu stoji mnogo bolje mesto zadnjeg veznog...hmmmm sigurno mu je stanoje to odredio ;)
 
Овај бод је велика заслуга тренера !
Веома храбро је извео тим са јаким везним редом !
И одолели смо јакој екипи !
Не знам како је то "регулисано" уговором,али ја би му ребнуо месечну плату за ово !
Или мрш у пм...довољно смо видели !
Наравно у пакету са управом !
А рекао сам ја да је бизнисмен - пре свега ...бизнисмен !
 
Ne zelim da pricam o Avramu, a samo mi reci jedno jel stvarno mislis da nije bilji od stanoja?
Ako si vec toliki navijac, i ako si zabranjen nzm sto nisi bio na utakmici?
U postu ispod si rekao da babovicu stoji mnogo bolje mesto zadnjeg veznog...hmmmm sigurno mu je stanoje to odredio ;)

Kao prvo, ja nisam nigde "zabranjen"...Ja idem na utakmice gde hoću i kad god hoću.
Kao drugo...DA...ja mislim da Avram Grant nije bolji trener od Stanojevića. Ne znam odakle tebi ideja da jeste.
Avram Grant je običan šarlatan...najveća trenerska prevara u savremenom fudbalu.
To su na svojoj koži prvo osetili Portsmouth i West Ham...a sve se bojim da ćemo to i mi uskoro uvideti.

Ja ne znam šta bi Stanojević uradio sa Čelzijem...ali znam da mu se u Partizanu samo jednom desilo da veže dva kola bez pobede...
 
Kao prvo, ja nisam nigde "zabranjen"...Ja idem na utakmice gde hoću i kad god hoću.
Kao drugo...DA...ja mislim da Avram Grant nije bolji trener od Stanojevića. Ne znam odakle tebi ideja da jeste.
Avram Grant je običan šarlatan...najveća trenerska prevara u savremenom fudbalu.
To su na svojoj koži prvo osetili Portsmouth i West Ham...a sve se bojim da ćemo to i mi uskoro uvideti.

Ja ne znam šta bi Stanojević uradio sa Čelzijem...ali znam da mu se u Partizanu samo jednom desilo da veže dva kola bez pobede...

Pa ovde mi se pravis nekim navijacem, pa reko da nisi zabranjen slucajno ;) a i nik me asocira na represiju nad navijacima :)
On je preuzeo Portsmouth u najvecoj krizi :) nisu imali para a sve igace koji nesto vrede su mu prodali zbog para, pa ajde ti radi u takvom oruzenju brate moj grobare :) I pritom je stigao do finala kupa, pa vidi koooliki je neznalac :)
Necemo osetiti ne brini se nista, osvojicemo titulu u to budi siguran :)
 
To je realnost Partizana. Sad ne mogu ( bar ne jos ) da namestaju posto ne znaju kako bi Grant reagovao na to...covek se i ovako uhglibio i zaebao sto je dosao u Partizan a zamisli jos da ga zakaci afera sa namestanjem utakmica u nekoj pisljivoj srpskoj ligi u nekom jos pisljivijem klubu pa to bi mu bio kraj karijere.

Ajde ne seri, Partizan inace treba da namesta utakmice protiv Novog Pazara i Slobode gde svi igraci ne vrede kao Markovic npr... greska je u treneru (MOZDA, za sada ne kritikujem njega jos vec samo mutavog), a mozda mu i treba vremena da se uhoda.. u svakom slucaju videcemo..
 
Gledao sam samo prvo poluvreme uzivo na stadionu, ono sto mogu reci je da igramo tecnije i brze nego kod Stanoja, ali opet kod Stanoja smo znali sta radimo kada dodjemo ispred 16 metara a ovi sad ne znaju. Gledajuci ovu i utakmicu protiv Pazara mislim da se polako pretvaramo u Zvezdu - posed lopte, pas do noge, napadi kroz sredinu...
 
Previse kritikujete,da je Partizan danas dao samo jedan gol do 60 tog min posle bi im dao bar jos 2 gola,ali tako je to u seljackoj ligi,kad igras protiv ekipe koja se brani sa 11 igraca.
Zato svaka cast Javoru sto je danas igrao fudbal,da nije tako bilo i da su se branili i mi bi igrali nereseno...

au brate, da baba ima bila bi deda
ovo me najvise potseca na Mokine muskitose, "al eto da smo mi osvojili prvenstvo, docekali bi nas ispred skupstine i svi bi bili srecni" a oni bili 18. od 16 ekipa :eek:
 
Ovi iz Slobode nisu normalni:D Bunkercina sa ispucavanjem lopti u aut. A o tome da ne mogu da povezu 3 pasa necu da pricam :D Jos im trener kaze "ovo vraca veru u srpski fudbal":lol::lol::lol: Navijaci ili odredjene grupacije se koriste u politicke svrhe,nista nije vazno,vazne su samo fotelje. SPS-ovci ne pustaju fotelje a sada neki drugi isti takvi hoce da im ih otmu :mrgreen:. Njima nije dosta sto su ovu zemlju ponizili a sada hoce da i preko sporta profitiraju.
 
Gde si bre crni brate :D ja sam aleksa005 nzm dal me se secas stvarno :D gledam bas sada i nema nigde nikoga od one stare ekipe ****** :D Kako koji Avram Gran brate? Za trunku je falilo da osvoji englesko prvenstvo i ligu sampiona, a verovanto znas i sam u kakvom stanju je preuzeo celsi :) a da ne pricamo o njegovoj strucnosti i o strucnosti stanojevica, iskreno stanoje mi je bio idol dok se sve ovo nije izdesavalo jer radi samo u "korist partizanu" u sta se kune svaki dan, a skoro sam ubedjen da nije tako :) o krlu da ne pricamo koga sam cenio najvise u partizanu :) Jedino sto me nervira kod Gjre je los marketing, mnoogo lose to odradjuje i to potvrdjuje iz dana u dan :)

o pa gde si ti? ne bi ocekivao od tebe da si na strani Djurica ;)
evo polako se pokazuje kakav je Grant trener i koliko je Babovic polivalentan igrac, potpuno beskoristan na bilo kojoj poziciji da igra :neutral:
sto se tice Stanoja, napisao sam, trebao je sve da ih posalje u tri lepe kad su mu prodali Savica 2 dana pred utakmicu sezone
ja njega nesto posebno ne volim, ali opet je uspeo da podigne ekipu u domacem prvenstu i da obezbedi 10 poene prednosti i siguran put ka tituli, a nesto mi govori da ce Grant to da usere
mnogo vise krivim Djurica za ovu bruku u Evropi, jer ocigledno je da je to covek bez skrupula koga ne interesuju rezultati Partizana vec samo fotelja i novac koji na osnovu te fotelje izvlaci
 
To je realnost Partizana. Sad ne mogu ( bar ne jos ) da namestaju posto ne znaju kako bi Grant reagovao na to...covek se i ovako uhglibio i zaebao sto je dosao u Partizan a zamisli jos da ga zakaci afera sa namestanjem utakmica u nekoj pisljivoj srpskoj ligi u nekom jos pisljivijem klubu pa to bi mu bio kraj karijere.

Pošto ste vi prvaci Evrope, vasione ,svemira, galaksije itd, vodite ga sebi. Učinili bi nama uslugu, a vi bi dobili evropskog trenera.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top