FK Partizan 2023/2024

Ma 110 golova. Gledao sam ja obe utakmice, doduše ne na forumima onog tvog kluba. Prema tome, tvoj bedan klub i pored svih paretina ne može bez pomoći sudije da nam prdne. Niste džaba udabaška prevara, odnosno turski cigani.
neću da se bunim a vi se potrudite da nam bude sledeće godine zanimljvija borba za titulu ... da se odlučuje zadnje kolo a ne već na početku plejofa gotova sezona :)
 
Kad je narod siromasan i gole guzice on se zamlacuje sportom i navijackim grupama.
Ja samto odavno shvatio.
Pisanje narucenih tekstova i plasiranje prigodnih izjava po medijima je posebna pricca.
Sve je jasno kao dan.
Prasina se dize svuda i u Spaniji i u Turskoj i u Engleskoj.
Samo je ovde podignuto sve na nivo zivota i smrti.
Koga bre boli dupe za cirkus od sporta u Srbiji.
ne govorim o fudbalu vec o sportu uopste.
Kako je uredjena drzava takav je i sport.
A trenutno je haos totalni.
Do nekih sretnijuh vremena bye bye.
 
Реално и за први пенал би вредело размислити да ли је био....наравно од 10 снимака Арена је приказала 9 по мнооого пута,
а онај 1 који се исто видео у преносу (где наш голман удара рукама у траву пре Иванића који то вешто користи и пада ! ) је виђен
само једном ! А иначе од целе одбране НАЈвеће похвале за голмана,ове друге бих продао за...
Безобразно и непотребно овакво суђење ,јер смо стварно глупо дали (вероватно продали ) титулу против других тимова...Овима смо
показали да НИСУништа посебно....мада са овим судијом би стигли далеко ако им би судио у европи....
 
Poslednja izmena:
To pricas o sebi izgleda
Pogledaj samo njegove upise,coveku u glavi samo Zvezda Crvena.Njegov klub u vreme Toleta kad je uzimao titule 6 godina zaredom,kad nasi nisu imali za struju,kad se igracima obijala kola da bi se ubacili samponi,kad je na dresu bila poruka za pomoc klubu...Veoma brzo su svi oni to zaboravili.Kada na proslavi titule vrte barjak od Toleta,kada su vrteli barjak od Seselja,kada su sami sebi svirali penale.Primera koliko hoces ima.Sta smo mi tad trebali da radimo onda?Nas je tad bilo vise nego ikad druze,mobilizacija bre na Smederevu bude 45 hiljada ljudi,a vi kukate nesto igrate Evropu svake godine(doduse ispadnete odmah u kvalifikacijama).Ne znate vi sta je kada nekome postavljate nogu,i kada zelite da ne stane klub bukvalno.
 
.
Опет их кренуло...

0FemqQP.jpeg

.
 
Do mene su stigle dojave da xe ovog puta Partizan praviti cirkus.
Ako im je do otga onda bolje da ne dodju i dobiju po nosu minus bodove u ligi.
Jer ovo sto spremaju je kopija Fenerbahceovog ponasanja iz Superkupa Turske...
a i neke jos gluplje varijante.
Pa ne mora i Partizan da doprinosi cirkusu.
 
Uostalom oba penala po propisima, faul kod 2-2 dok se ne pokaze iz nekog drugog ugla mozda bio, mozda ne. Veca greska je bila pustanje igre dok je dimna bomba bila u petercu Zvezde, kao i oprosten drugi zuti za Ovusua.
Po drugaru sa severne tribine koji je delio "pravdu" sigurno su bili po propisima. Doduše i u Libiji je isto penal. Libija je ipak velesila.
 
Pogledaj samo njegove upise,coveku u glavi samo Zvezda Crvena.Njegov klub u vreme Toleta kad je uzimao titule 6 godina zaredom,kad nasi nisu imali za struju,kad se igracima obijala kola da bi se ubacili samponi,kad je na dresu bila poruka za pomoc klubu...Veoma brzo su svi oni to zaboravili.Kada na proslavi titule vrte barjak od Toleta,kada su vrteli barjak od Seselja,kada su sami sebi svirali penale.Primera koliko hoces ima.Sta smo mi tad trebali da radimo onda?Nas je tad bilo vise nego ikad druze,mobilizacija bre na Smederevu bude 45 hiljada ljudi,a vi kukate nesto igrate Evropu svake godine(doduse ispadnete odmah u kvalifikacijama).Ne znate vi sta je kada nekome postavljate nogu,i kada zelite da ne stane klub bukvalno.
Visiš na temi o mom klubu i govoriš o kompliksima????? Ja na temu o tvojoj septičkoj jami ne odlazim. Niti komentarišem tvoj poljski wc od kluba. Ti dolaziš ovde i lupetaš. Pema tome, zna se ko je kompleksaš. Govoriš o penalima?????? Prvi u Evropi po dosuđenim penalima, bez penala ne možete da pobedite ni najjadnije timove. Prema tome, imaš svoju septičku jamu pa sa svojom turskom ciganijom lupetaj. Ja one koje mrzim ne komentarišem niti mi trebaju.
 
Visiš na temi o mom klubu i govoriš o kompliksima????? Ja na temu o tvojoj septičkoj jami ne odlazim. Niti komentarišem tvoj poljski wc od kluba. Ti dolaziš ovde i lupetaš. Pema tome, zna se ko je kompleksaš. Govoriš o penalima?????? Prvi u Evropi po dosuđenim penalima, bez penala ne možete da pobedite ni najjadnije timove. Prema tome, imaš svoju septičku jamu pa sa svojom turskom ciganijom lupetaj. Ja one koje mrzim ne komentarišem niti mi trebaju.
Odgovorio si na sve osim na ono sto sam ja napisao,iskusno preskakanje odgovora kad ne znas sta da napises
 

Back
Top