FK Crvena Zvezda 2023/2024

20240424_222208.jpg


FB_IMG_1713992064489.jpg



Идемо по дуплу круну!
Сигурна квалитетна паметна игра, али опет смо премного промашивали шансе.
И није неко оправдање нервозе у завршници што су глупе комшије имале ветар у леђа од савеза, власти, опозиције, судија лопова који су нас оштетили за три пенала (Олајинка -рука, Ендиаје 2 и можда Стаменић колено+рука) два црвена, баш сваки сумњиви аут, офсајд, контакт, фаул свирали у корист фрањевог парарежимског пројекта🔒🚫?!
Честитамо им на успешно оствареном циљу - домаћинском суђењу на Маракани какво ни реал није имао кући. И на превенцији реалне петарде.


FB_IMG_1713995113931.jpg


-lne9t3.jpg

FB_IMG_1713992265948.jpg
 
.
На крају је Дуљај успео да састави тим који ће ладно да изгуби.

Да би све ту било како треба Света Марковић је добио бесмислени жути картон пре почетка утакмице, какав сам први пут у животу видео.

Јел вас бар мало срамота?

.
 
.
На крају је Дуљај успео да састави тим који ће ладно да изгуби.

Да би све ту било како треба Света Марковић је добио бесмислени жути картон пре почетка утакмице, какав сам први пут у животу видео.

Јел вас бар мало срамота?

.

Прекршаји за жути картон

Играчу ће се показати жути картон ако:
  • одлаже наставак игре
  • негодује речима или покретима

... итд итд ...

Правила игре, крај 84. почетак 85. стране

https://fss.rs/wp-content/uploads/2019/07/Pravila-igre-2022-2023.pdf

-----------------------

Jel još nešto nije jasno ?

Umislila gospoda kmečala da mogu da sprovode svoja pravila pa će da odlažu utakmicu ....
 
Прекршаји за жути картон

Играчу ће се показати жути картон ако:
  • одлаже наставак игре
  • негодује речима или покретима

... итд итд ...

Правила игре, крај 84. почетак 85. стране

https://fss.rs/wp-content/uploads/2019/07/Pravila-igre-2022-2023.pdf

-----------------------

Jel još nešto nije jasno ?

Umislila gospoda kmečala da mogu da sprovode svoja pravila pa će da odlažu utakmicu ....
.
Где сам написао да није требало да добије жути картон?

.
 
Pa napisao si




Pa sam pomislio da ovo nije možda za Zvezdu i njene igrače ...

U najgorem slučaju nek ostane za sve one koji se budu bunili (a sigurno će ih biti)
.
Јел можеш ти да ми објасниш због чега је Марковић задржавао почетак утакмице?

Или, зашто Дуљај почиње без два најбоља играча лиге утакмицу?

Тако изгледа Вучићев Партизан...

.
 
.
Јел можеш ти да ми објасниш због чега је Марковић задржавао почетак утакмице?

Или, зашто Дуљај почиње без два најбоља играча лиге утакмицу?

Тако изгледа Вучићев Партизан...

.
1. Marković je kapiten ekipe koje je odlagala početak utakmice

2. Nisam ona ćelava mazga pa da znam zašto nije napravio sastav koji će da se suprostavi Zvezdi ali samo znam jedno a to je da je on žešća paljevina koju neko oćigledno gura da pali vatru ali je toliko smešan da mu se čak i neki navijači Partizana smeju (lično znam) jer je toliki diletant da je to prosto smešno.
 
1. Marković je kapiten ekipe koje je odlagala početak utakmice

2. Nisam ona ćelava mazga pa da znam zašto nije napravio sastav koji će da se suprostavi Zvezdi ali samo znam jedno a to je da je on žešća paljevina koju neko oćigledno gura da pali vatru ali je toliko smešan da mu se čak i neki navijači Partizana smeju (lično znam) jer je toliki diletant da je to prosto smešno.
.
Ма не разумеш, он је пре почетка утакмице отишао код дилетанта и ту су нешто чекали, вероватно да прође време и добије жути.

И ја сам један од тих који већ месецима овде пише да је инсталиран у Партизан да ствари држи под контролом највећег навијача Србије.

Јасно је да му Вучић диктира тим и ко може, а ко не може да игра.

.
 
.
Ма не разумеш, он је пре почетка утакмице отишао код дилетанта и ту су нешто чекали, вероватно да прође време и добије жути.

И ја сам један од тих који већ месецима овде пише да је инсталиран у Партизан да ствари држи под контролом највећег навијача Србије.

Јасно је да му Вучић диктира тим и ко може, а ко не може да игра.

.
Cela ekipa se skupila jer su vršili kao neki protest

Ne znam u koijm sam novinama pročitao ali su strašno dobro opisali postupak kao tresla se gori, rodio se miš

A to ko kome diriguje, to je sasvim irelevantno jer na kraju dana, pišu se titule i pobede a toga kod glodara nema.
 
ali pazi da su igrali protiv milana, mancestera ili bajerna i da razumem sto je poleteo na izjednacenje.. :rotf:

inace citam kaze sinoc "moj statusd je upitan u partizanu" :rotf:

ja sam da im ostane dozivotno :mrgreen:

Ja nisam ... previše ga pale i bukvalno ispada smešan

Iskreno, ja bih voleo da im se vrati Stanoje ... e on je bio žešća paljevina ali je makar znao šta radi sa ekipom ... a ovaj ćelavko ne može da poveže redove evo već godinu dana
 
.
Јбт, колико сте јадни, па то је нестварно.

Па Дуљај је Вучићева кртица инсталирана у Партизану, а славе га само Вучићеви гробари.

Сва три дербија нико се није надао да ће звезда да се покаже толико јадна и беспомоћна, да су се чак и кладионице ујебале са квотама.

И ви правите некакве статистике и радујете се титулама у овим трагикомичним првенствима где Терзић смењује судијску организацију усред првенства.

Мсм, мало здравог разума није на одмет.

.
 
.
На крају је Дуљај успео да састави тим који ће ладно да изгуби.

Да би све ту било како треба Света Марковић је добио бесмислени жути картон пре почетка утакмице, какав сам први пут у животу видео.

Јел вас бар мало срамота?

.

Mene je sramota što smo vam u tri poslednje utakmice dali samo 7 golova a trebalo je bar 15-20. Partizani su jedan retko slepački i seljački tim. Obični čobani.
 
Ovako deluje neko ko je u sva 3 derbija bio u komi !!
.
:rotf: :rotf: :rotf:
Јбт, ви нисте напаљени већ опаљени.

Ко је био у коми???

У сва три првенствена дербија сте се чупали.

Четврти (за куп) је Дуљај нашао добитну комбинацију да шеф Вучић коначно буде задовољан.

.
 

Back
Top