FK Crvena Zvezda 2023/2024

ambidekster65

Legenda
Moderator
Poruka
65.745
Ovo je tema o Zvezdi za narednu sezonu. Rano je još pričati kako će Zvezda proći u Evropi ove sezone. I ove sezone su glavni kandidati za osvajanje domaće titule.

20190701160735_546098.jpg
 
Mnogo mi se dopada što Barak daje šansu deci kluba, a oni mu uzvraćaju na najbolji način.
Pored ovakvog Partizana svaki trener(bilo ko da vodi Zvezdu) će osvojiti domaću titulu(titule). I jasno je da je cilj ove godine da se ne obrukamo u Ligi Šampiona.
 
FK Crvena zvezda danas deli koplet besplatnih ulaznica za utakmicu Crvena zvezda - Spartak (subota,20:30) igračima i rukovodstvu FK Partizan za specijanu ložu sa rasklapajućim ležajevima zbog iscrpljenosti istih nakon radovanja i izbacivanja azerbejdžanskog velikana.
 
Звезда Барака Бахара за сад делује силовито. Имам добар осећај.
Imaš osećaj kao kad deda ......
Uskoro ćemo orgijati po vašim blamažama jer je sve zakuvano u sedištvu SNS.
Prvo se izbrukao TSC a sada čekamo i grickamo kokice jer sledi sramota koaj košta Srbiju 50 miliona eura.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Imaš osećaj kao kad deda ......
Uskoro ćemo orgijati po vašim blamažama jer je sve zakuvano u sedištvu SNS.
Prvo se izbrukao TSC a sada čekamo i grickamo kokice jer sledi sramota koaj košta Srbiju 50 miliona eura.
Ništa vam drugo i ne preostaje.Svoj klub nemate,oterali ste ga u 3PM i navijate da ispadne od onih mučenika iz Azerbejdžana...vi ste sramota !
Sposobni niste da ovu upravu oterate već nekoliko godina...zašto? Zato što čekate da vam Vučko "resetuje" FK isto kao i KK.Foliranti,pričajte vi nekome drugom za ona višegodišnja skandiranja AV sa tribina.
I umesto da se pokrijete ušima i da se uvučete u mišje rupe (tamo je uvek i bilo mesto,glodari) vi ćete da "orgijate po nečijim blamažama".
Stoka ostaje stoka !
 
Ništa vam drugo i ne preostaje.Svoj klub nemate,oterali ste ga u 3PM i navijate da ispadne od onih mučenika iz Azerbejdžana...vi ste sramota !
Sposobni niste da ovu upravu oterate već nekoliko godina...zašto? Zato što čekate da vam Vučko "resetuje" FK isto kao i KK.Foliranti,pričajte vi nekome drugom za ona višegodišnja skandiranja AV sa tribina.
I umesto da se pokrijete ušima i da se uvučete u mišje rupe (tamo je uvek i bilo mesto,glodari) vi ćete da "orgijate po nečijim blamažama".
Stoka ostaje stoka !
Oterao ga je SNS i eto sada ste uspeli da ostanete jedini ali i dale jadan klub. DO sad smo bar imali dva jadna. Što se mene tiče treba i ugasiti Partizan jer očigledno da to nije klub za naprednjake kojima vi pripadate, niti za ovo sprko društvo. Na kraju bilo bi i čudo da je Partizan opstao. Kao kada bi u kočini opstala čista bela maramica.

A vi možete da maštate kako iza propasti Partizana stoji loša igra a iza vaših titula kvalitet.

Evo sad ćemo da vidimo vaš kvalitet u LŠ gde ste zahvaljjujući dobrim delom i Partizanu direktno ušli, a verovatno je ovo i poslednji put u istoriji da igrate LŠ. Od sledeće godine ide Liga Evrope i dalje blamiranje kao prošle godine.

prošle godine ste uzeli šta sa tolikim desetinama miliona potrošenih?

Evo na kom ste nivou... PJUNIK :hahaha: :hahaha: :hahaha:

1692795956749.png


Mi gledamo nasilnicko ponasanje sudija i FSS nad Partizanom a u isto vreme vašu sramotu u Evropi.
Ima Boga!
 
Sta su ti kompleksi a?Pukla petarda u Danskoj ne mozete da se sastavite pa se nadas da cemo i mi tako prolaziti.Lecenje pod hitno
Da se ne lažemo,bilo je i biće da se sladimo kada jedan od večitih doživi debakl ali ovo je presedan da navijači jednog od njih navijaju da svoj tim izgubi a onda da se naslađuje eventualnim porazima večitog protivnika a takođe i ostalih naših timova u Evropi.
To može samo zakržljali mozak koji radi u modu Željka Pantića !
 
ZVezda deluje malo bolje nego proslih godina i to pre svega fizicki,mada liga je cirkus i ovi rezultati nisu nikakvo merilo.
Jedino što sam odmah rekao nakon utakmice,kada sam odgledao uživo,da nije realna neka naša snaga protiv Fiorentine sa onih 5:0.
Cirkus od lige nam je bio možda za nijansu bolji prošle godine (od ostalih nakon osamostaljenja) kada su Čuka i TSC bili odlični a totalno me razočarao Radnički iz Niša kojem uvek želim uspeh na svim poljima osim kada igra protiv Zvezde.
Neću sada da padam u bedak kada (kao što kažeš) igramo nešto bolje (ako ništa drugo barem agresivnije,možda ne i atraktivnije nego prošle godine) zbog rezultata ostalih timova.
Mislim da ni sa ovim timom trenutno nemamo neki kvalitete za jaku LŠ ali da možemo da se nosimo sa timovima u EL (glodarima je jedini spas da izmisle i četvrti rang takmičenja u Evropi :lol: ).
 
Jedino što sam odmah rekao nakon utakmice,kada sam odgledao uživo,da nije realna neka naša snaga protiv Fiorentine sa onih 5:0.
Cirkus od lige nam je bio možda za nijansu bolji prošle godine (od ostalih nakon osamostaljenja) kada su Čuka i TSC bili odlični a totalno me razočarao Radnički iz Niša kojem uvek želim uspeh na svim poljima osim kada igra protiv Zvezde.
Neću sada da padam u bedak kada (kao što kažeš) igramo nešto bolje (ako ništa drugo barem agresivnije,možda ne i atraktivnije nego prošle godine) zbog rezultata ostalih timova.
Mislim da ni sa ovim timom trenutno nemamo neki kvalitete za jaku LŠ ali da možemo da se nosimo sa timovima u EL (glodarima je jedini spas da izmisle i četvrti rang takmičenja u Evropi :lol: ).
Zvezdina odbrana nema kvalitet za LS a napred je previse ofanzivno barem kako to sada izgleda.
Ako neko od velikana koje prizeljkuje Dr.Tvorza resi da igra sa svojih 100% na Marakani i na vreme otvori utakmicu sa ranim golom moze da se desi neka katastrofa sa 5,6,7 golova u mrezi.
 
Zvezdina odbrana nema kvalitet za LS a napred je previse ofanzivno barem kako to sada izgleda.
Ako neko od velikana koje prizeljkuje Dr.Tvorza resi da igra sa svojih 100% na Marakani i na vreme otvori utakmicu sa ranim golom moze da se desi neka katastrofa sa 5,6,7 golova u mrezi.
Naravno da nema kvalitet.Čak i u ovim domaćim vidimo da znaju da plivaju protiv onih jadnika.
Razlika od Milojevića x2 i Stankovića je ta što su barem agresivniji i više trče (barem do sada) ali stara boljka odbrane još uvek postoji (i to je ono čega svi mi još uvek bojimo).
Pusti "mađiju" šta laprda,to su njegove preslikane reči iz godine u godinu kad god trebamo da izađemo na evropsku scenu.Kažem,jedino što sada imamo nekog na klupi koji ne želi da postavlja igru kao kakva funjara (zadnja 3 trenera,ne zna se ko je bio gori u tome) ali može sve to da se promeni u trenutku ako krenemo sa igrom i stopama TSC-a,Čuke i onih balvana preko puta...
 
Za vas sigurno jeste. Što se mene tiče odličan rezultat!

A vi jadnici više nema nikada lš... Ovo je poslednji put. Jer više nećete moći na bodovima Partizana ko muve da ulazite.

NEMA VIŠE😂

GLEDAJ JOŠ OVE GODINE BRUKU
Mi jadnici ??
Da li ima išta jadnije navijati protiv svog kluba kojem želiš sve najgore?
Vama je ovaj Žeks ugradio u te vaše zakržljale mozgove moćan čip kretenizma !
 

Back
Top