FK Crvena Zvezda 2023/2024

Mene je sramota što smo vam u tri poslednje utakmice dali samo 7 golova a trebalo je bar 15-20. Partizani su jedan retko slepački i seljački tim. Obični čobani.
.
Пошто сте љубитељи статистике, тих 7 голова изгледа овако:

у првенству:
2 из пенала
1 са играчем више
1 после чистог фаула над Марковићем
у купу:
оба гола преко Дуљајевог тројанског коња, Филиповића.

.
 
.
Пошто сте љубитељи статистике, тих 7 голова изгледа овако:

у првенству:
2 из пенала
1 са играчем више
1 после чистог фаула над Марковићем
у купу:
оба гола преко Дуљајевог тројанског коња, Филиповића.

.

Penali i crveni čisti kao zagorske suze. Faul nad epileptičarem Svetom vide samo franjevci na čelu sa Čerkezom Natkom. Ovo boldovano pokazuje koliko je bolest kod vas uzela maha.Leči se nesrećniče zagorski i jadni.
 
Penali i crveni čisti kao zagorske suze. Faul nad epileptičarem Svetom vide samo franjevci na čelu sa Čerkezom Natkom. Ovo boldovano pokazuje koliko je bolest kod vas uzela maha.Leči se nesrećniče zagorski i jadni.
.
Кева ми из Чачка, ако ти то нешто значи.

Хоћу да кажем, Звезда има дупло скупљи тим од Партизана и из нормалне игре је дала два гола од 7.

Знамо обојица, да су ове ситуације биле на другој страни поништио би се гол и свирао фаул који је био чист као Крцунова суза у твом оку, а пенал би се судио ван 16 јер је "ту почео контакт".

Пенал над Иванићем, да кажем ОК иако се он бацио пре контакта. Погледај снимак.

.
 
.
Кева ми из Чачка, ако ти то нешто значи.

Хоћу да кажем, Звезда има дупло скупљи тим од Партизана и из нормалне игре је дала два гола од 7.

Знамо обојица, да су ове ситуације биле на другој страни поништио би се гол и свирао фаул који је био чист као Крцунова суза у твом оку, а пенал би се судио ван 16 јер је "ту почео контакт".

Пенал над Иванићем, да кажем ОК иако се он бацио пре контакта. Погледај снимак.

.

Jeste matori, i Zemlja je ravna a i ti si normalan.... :hahaha: Treba snimiti komediju o deluzijama u kojima vi živite. Bila bi gledanija od Mućki. I nije ti keva iz Čačka nego iz NDH. Pali, bre odavde, budallo.
 
Jeste matori, i Zemlja je ravna a i ti si normalan.... :hahaha: Treba snimiti komediju o deluzijama u kojima vi živite. Bila bi gledanija od Mućki. Pali, bre odavde, budallo.
.
А ти би да се вређамо?

Не бих да те овде напушавам.

Није ни место, а и није у складу са правилима.

Али шта вас заболе за правила, па Терзић мења судијску организацију усред првенства.

Запитај се мало, ко овде живи у делузијама и врти се око равне земље?

.
 
.
А ти би да се вређамо?

Не бих да те овде напушавам.

Није ни место, а и није у складу са правилима.

Али шта вас заболе за правила, па Терзић мења судијску организацију усред првенства.

Запитај се мало, ко овде живи у делузијама и врти се око равне земље?

.

Napuši ti tvoju mamu ako si je upoznao.
 
Ovo je još jedan partizanski Franjo: https://sr.wikipedia.org/sr-ec/Фрањо_Глазер
Ne pravi se gluplji nego što jesi , ravnozemljaš.
.
Ајде не глуми већег идиота него што јеси.

Мислиш да су они Павелићу могли да кажу нећемо да играмо?

Или мислиш да је тамо требало побити све кројаче, бербере, чистачице, обућаре... људе који су се бавили својим послом???

Или мислиш да је Иванић могао да пређе у Партизан када му је нудио 2 мил. ЕУР, а он отишао у Бате за 1,3?

Или мислиш да је Миротић могао да дође у Партизан???

Тако изгледа нацизам.

.
 
.
Ајде не глуми већег идиота него што јеси.

Мислиш да су они Павелићу могли да кажу нећемо да играмо?

Или мислиш да је тамо требало побити све кројаче, бербере, чистачице, обућаре... људе који су се бавили својим послом???

Или мислиш да је Иванић могао да пређе у Партизан када му је нудио 2 мил. ЕУР, а он отишао у Бате за 1,3?

Или мислиш да је Миротић могао да дође у Партизан???

Тако изгледа нацизам.

.

Alo, maloumni..:dash:. Ne radi se o tome što su igrali za NDH i Pavelića već što ste ih doveli da osnuju nogometnu sekciju JSDP-a. Ove ostale idiotarije me mrzi i da komentarišem. Sad vidim da ste počišćeni i u odbojci. Jel su i tamo krivi Vučić, Cia, Bia, Mosad, Kgb, vatikan , kominterna i agent Filipović?
 
Alo, maloumni..:dash:. Ne radi se o tome što su igrali za NDH i Pavelića već što ste ih doveli da osnuju nogometnu sekciju JSDP-a. Ove ostale idiotarije me mrzi i da komentarišem. Sad vidim da ste počišćeni i u odbojci. Jel su i tamo krivi Vučić, Cia, Bia, Mosad, Kgb, vatikan , kominterna i agent Filipović?
.
Ако није проблем што су играли за НДХ, шта је онда проблем?

Када је Звезда основана (4. mart 1945), наши оснивачи су и даље ослобађали земљу. У југославији је рат трајао до 15. маја 1945.

Да ли би било ОК да су довели играче из Сенегала, Гане, Ј. Кореје, Израела...

.
 
Alo, maloumni..:dash:. Ne radi se o tome što su igrali za NDH i Pavelića već što ste ih doveli da osnuju nogometnu sekciju JSDP-a. Ove ostale idiotarije me mrzi i da komentarišem. Sad vidim da ste počišćeni i u odbojci. Jel su i tamo krivi Vučić, Cia, Bia, Mosad, Kgb, vatikan , kominterna i agent Filipović?
Šta se raspravljaš i sa ovim trolom?! Vidiš da je čovek bolestan i ne znam gde se nalazi.
Bez lekova verovatno u svojoj lobanji vuče neki svoj trip i to ide tom trasom do betonskog zida u punoj brzini !
Balvan koji ti prvo piše kako smo bili jadni i bespomoćni u zadnja 3 derbija,nije da mu se odgovara već je za kvorum vrhunskih psihijatara !
 
Upravo završen odbojkaški derbi:

JOŠ JEDNA POBEDA I TITULA... :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
Screenshot_3.png

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
 
Šta se raspravljaš i sa ovim trolom?! Vidiš da je čovek bolestan i ne znam gde se nalazi.
Bez lekova verovatno u svojoj lobanji vuče neki svoj trip i to ide tom trasom do betonskog zida u punoj brzini !
Balvan koji ti prvo piše kako smo bili jadni i bespomoćni u zadnja 3 derbija,nije da mu se odgovara već je za kvorum vrhunskih psihijatara !
.
Немаш ти меморије за више од два наслова у Ало и Информеру.

Држ се тога и нема проблема.

.
 
Šta se raspravljaš i sa ovim trolom?! Vidiš da je čovek bolestan i ne znam gde se nalazi.
Bez lekova verovatno u svojoj lobanji vuče neki svoj trip i to ide tom trasom do betonskog zida u punoj brzini !
Balvan koji ti prvo piše kako smo bili jadni i bespomoćni u zadnja 3 derbija,nije da mu se odgovara već je za kvorum vrhunskih psihijatara !

Tek danas vidim koliko je ta budalletina prolupala. Lik kao da je pobegao s psihijatrije. Pravi tupavi zagorski jugoslaven.
 
Za vaše isprane mozgove žena u crnom i takvi naslovi su naučna dostignuća.
Drži te se vi skupa onog mentalno obolelog mamlaza Žeksa kao ovce u toru,jer za ništa drugo van toga i niste.
.
Ма држи се ти статистике шутева на гол и поседа.

То је најважније у фудбалу.

И дај направите неку песму Вучићу.

Ако је неко заслужио, он је.

Легендарни навијач са северне шипке.

.
 

Back
Top