FK Crvena Zvezda 2022/2023

Nebojsa.bg

Domaćin
Poruka
3.879
Milunović će nam značiti

1658435263982.png

iamaphoney

Veoma poznat
Poruka
13.633
Администрација уклоните ове спамове, емисије Пантића човек нек отвори посебну тему "Жељко Пантић" па нека тамо поставља његове "емисије"
Smeta ti Željko Pantić a ne smetaju ti Terzić lice sa Interpolove poternice,posle koga će tvoja jbna Zvezda proći kao i OFK, Ćoki Čović i Vučić.. Je'l cigane?

fobos11

Iskusan
Poruka
5.122
Smeta ti Željko Pantić a ne smetaju ti Terzić lice sa Interpolove poternice,posle koga će tvoja jbna Zvezda proći kao i OFK, Ćoki Čović i Vučić.. Je'l cigane?
Кмеее, кмееее, кмеееее, кмеееее. Терза мађија и доктор Ћоки вас одучили од здравог разума, па сада и личите на гомилу психијатријских болесника који су одбегли из луднице, када човек види шта пишете и како се понашате.

Мени Пантић не смета нити његове емисије. Он најбоље осликава ментално стање вас нарикача и жена у црном. Не постоје те паре које ви можете добити, не постоји довољан број пенала, десетине минута зауставног времена, не постоји ништа што ће спречити да цвилите и цмиздрите да сте мала мусава нежељена недоношчад која трпи страшан апартхејд.

За то време уживамо у вашој боли и муци. Зато Терза и Ћоки још јаче да забадају, да не ваде и нека сипају ко у нероткињу.

Nebojsa.bg

Domaćin
Poruka
3.879
Мени Пантић не смета нити његове емисије. Он најбоље осликава ментално стање вас нарикача и жена у црно
мени је се обратио, ја рекох не смета ни мени :lol:али ово није тема о њему и његовим емисијама отвори посебну тему или качи у тему о партизану...

fobos11

Iskusan
Poruka
5.122
мени је се обратио, ја рекох не смета ни мени :lol:али ово није тема о њему и његовим емисијама отвори посебну тему или качи у тему о партизану...
Мислим да је до сада јасно да је и тема о боћању тема о белосвецкој завери противу Партизана. Не постоји тема која би била поштеђена жалопојки тих жена у црном. Зато ми, као толерантни и нормални људи и треба да им допустимо да се и овде мало издувају. Јер има ли ичег лепшег него да читаш нечију патњу. Посебно оних који су имали скоро целу једну деценију на располагању да нас газе док смо били најслабији.

Морамо да оставимо простора малој занемареној мусавој недоношчади да се издува, јер је сваки дан за њих веома болан.

Nebojsa.bg

Domaćin
Poruka
3.879
Мислим да је до сада јасно да је и тема о боћању тема о белосвецкој завери противу Партизана. Не постоји тема која би била поштеђена жалопојки тих жена у црном. Зато ми, као толерантни и нормални људи и треба да им допустимо да се и овде мало издувају. Јер има ли ичег лепшег него да читаш нечију патњу. Посебно оних који су имали скоро целу једну деценију на располагању да нас газе док смо били најслабији.

Морамо да оставимо простора малој занемареној мусавој недоношчади да се издува, јер је сваки дан за њих веома болан.
Прошле сезоне су имали 80% првенства бодовну предност углавном од 5 бодова, имали су све у својим рукама да су одиграли нерешено само са нама у дерби реваншу у фебруару а ипак су освојили чак 98 бодова у Европи имали су 2 пута пролеће за задњих 4-5 сезона а имали би и три пута да нису изгубили предност од 2-0 са играчем више пет минута пре краја у Хагу против АЗ, те европске резултате нису имали ни кад су били "најјачи" често су завршавали у групама ЛЕ али често без освојеног бода у групи.... толико о њима

fobos11

Iskusan
Poruka
5.122
Прошле сезоне су имали 80% првенства бодовну предност углавном од 5 бодова, имали су све у својим рукама да су одиграли нерешено само са нама у дерби реваншу у фебруару а ипак су освојили чак 98 бодова у Европи имали су 2 пута пролеће за задњих 4-5 сезона а имали би и три пута да нису изгубили предност од 2-0 са играчем више пет минута пре краја у Хагу против АЗ, те европске резултате нису имали ни кад су били "најјачи" често су завршавали у групама ЛЕ али често без освојеног бода у групи.... толико о њима

Ја гледам овако, када смо били најслабији, они су имали осам везаних учешћа у квалификацијама за ЛШ. Шест пута као шампиони, седми пут када нас је УЕФА избацила и осми пут када су поново постали шампиони. Дакле осам везаних учешћа и то се није кретало од првог кола, као што смо ми кретали.

Од тога су успели једном да се пласирају у ЛШ и још пар пута су дошли до групне фазе Лиге Европе. Да не помињем да је то учешће било мизерно, остало упамћено да је ЕПС, као највећи губиташ, био спонзор, а да је уочи утакмице ваљда са Арсеналом, иронично, нестало струје на стадиону. ТО су оне Толетове титуле.

Сада, када они нама ке.њају да су ово Вучећеве титуле и слично, ми од доласка Милојевића имамо сваке године учешће у европским такмичењима. Два пута ЛШ, успели смо три пута да прођемо групну фазу Лиге Европе. Оба пута у ЛШ од првог кола квалификација, па до групне фазе. Чисто да се има у виду када се говори да ли је титула у домаћем првенству оправдана у тим евро-такмичењима.

Врхунац њихове доминације у тим годинама било је довођење Мустафе како би нам трљали со на рану, имајући у виду да пре него што је постао Мустафа, Стојковић је био наш голман и да кажемо посвећени играч клуба. Све остало је за заборав. Јер као мали комплексашки клуб, они никада и немају неке велике снове, да буду конкурентни у неком европском такмичењу, већ само да буду испред Звезде.

Када се каже нисмо исти, наравно да нисмо. Нама није довољно да будемо бољи од њих, нама је циљ да се надмећемо у Европи. За ЛШ немамо квалитет, јер тамо има монструозних екипа, али опет смо успели да нешто и победимо. За Лигу Европе можемо да се надмећемо са свима. Све њихове европске бродоломе они су надокнађивали домаћом титулом, јер тако размишљају ти фудбалски патуљци.

Такви су били и у кошарци првих 7-8 година док је био Вујошевић, када су били канта за ударање свакога. Имали су у тим првим годинама Евролиге од 2 до 4 победе по сезони и то онда када су тамо наступали великани попут Марусија, Прокома, Шарлое и сличних. И мало ко се сећа да су тада гробари скандирали "Дуле одлази", али дође онда борба за титулу, прави се тензија, циркус, туче на паркету, шамарају се судије и на крају се освоји првенство, што је довољно да се заборави срамота у Европи. Тек тамо после осме године Партизан почиње да игра озбиљније у ЕЛ, али и у години када су играли Ф4 скоро да нису имали више победа од пораза у сезони.

Nebojsa.bg

Domaćin
Poruka
3.879
били су они тад бољи Звезда није имала спонзора уопште ФК а КК је био буквално угашен у стечају а сад им је доведем Обрадовић пре тога жабар / усташа, а ФК има све државне спонзоре (и треба) имају најбоље резултате у Европи од 1995 и опет кмече што нису шампиони а прошле године су имали све су својим ногама а Звездин квалитет, резултате у Европи не признају спрдају а да њега није било сутра мало би играли квалификације два клуба они и кад су они играли групне фазе углавном ЛЕ често су у групи завршавали са 0 или 1 бодом то су факти, толико о њима

iamaphoney

Veoma poznat
Poruka
13.633
Кмеее, кмееее, кмеееее, кмеееее. Терза мађија и доктор Ћоки вас одучили од здравог разума, па сада и личите на гомилу психијатријских болесника који су одбегли из луднице, када човек види шта пишете и како се понашате.

Мени Пантић не смета нити његове емисије. Он најбоље осликава ментално стање вас нарикача и жена у црном. Не постоје те паре које ви можете добити, не постоји довољан број пенала, десетине минута зауставног времена, не постоји ништа што ће спречити да цвилите и цмиздрите да сте мала мусава нежељена недоношчад која трпи страшан апартхејд.

За то време уживамо у вашој боли и муци. Зато Терза и Ћоки још јаче да забадају, да не ваде и нека сипају ко у нероткињу.
Kalafonce iskompleksirano aj ovako.. vi cete Tvorzu proglasiti Grobarom kada ode iz FK SNS CZV Romale. Uostalom videcete nece ni vas AV kompleksas vecito da laje,posebno ne sad posle ovog u Ukrajini.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.