FIZICKI IZGLED

Horoskopski znakovi nemaju veze dal ce neko biti lep.. To je uglavnom nasledno. Ali moram se sloziti sa jednim odavde da su blizanci na prvom mestu po lepoti bili musko ili zensko... Ali opet kazem to nije toliko bitno.

Kontradiktorna si.... prvo kazes da znakovi nemaju veze a onda kazes da se slazes da su blizanci najlepsi....
Ali u jednom si u pravu a to je da znakovi nemaju veze sa lepotom, pa onda po stoti put da ponovimo da sa izgledom veze imaju planete i njihovi aspekti...
 
U principu, najlepši bi bili ljudi čiji je podznak Vaga ili Strelac. Takođe aspekti Venere i podznaka ili Venere i Meseca dodaju na lepoti. Vodeni podznaci nisu baš među lepima, da ne kažem ono drugo... Naravno, ovo je polazno pravilo, kao što rekoh, Venera može da ulepša, ali zavisi i kako je ta Venera položena... Jupiter takođe daje simpatične ljude, ali i sklonost gojaznosti....

Ah,sta reci,nije da se hvalim - Venera u ribama,na stepenu egzaltacije,u konjukciji sa Mesecom i Jupiterom,inace Bik - Strelac :zper:Od gojaznosti nista,mada mi ne bi skodilo jedno 2 kg da da cika Jupiter...
 
Kontradiktorna si.... prvo kazes da znakovi nemaju veze a onda kazes da se slazes da su blizanci najlepsi....
Ali u jednom si u pravu a to je da znakovi nemaju veze sa lepotom, pa onda po stoti put da ponovimo da sa izgledom veze imaju planete i njihovi aspekti...

Znam rekla sam jedno a mislila drugo... Uglavnom da vecina ajde da kazem lepih ljudi koje znam su blizanci tako da ako vecina misli da znakovi imaju veze neka im bude.. Ali opet znakovi za lepotom nemaju veze.
 
...sofija sa kolikom sigurnoscu u % se moze, prema polozaju zvezda, odrediti necija buducnost ili izgled?

...ne mogu da verujem da je i broj mladeza zapisan u zvezdama
па зависи...код неког је слободна воља наглашенија...а неко више реагује на упливе- то је што се тиче будућности...
 
Mali doprinos, beshe kazu da nije bas dobar preduslov za lepotu kada su ti oko ASC skoncentrisane "teske" planete...tipa saturna, urana, plutona...

Ako nista - istina je u mom slucaju :D
Pluton u 12oj u skorpiji - saturn i Uran u prvoj u strelcu . Kuku lele ^ ^
Cak me ni to sunce u blizancima o kojima Tamyca trubi toliko ne izvlaci.
 
Cujem kako najlepsi ljudi imaju veneru u vagi. Ima li istine u tome?

Zavisi, sigurno je samo da smo mnogo fini i romanticni. :D Ovo je prevelika generalizacija.

AC, vladar AC, planete koje aspektuju AC, planete u prvoj kuci.
Obicno lepi imaju AC Blizanci, Vaga i Strelac. Ali i ovo je opet siroko.
Sto se zena tice, definitivno Mesec konjuncija Venera, ovo me nikad nije prevarilo... Venera u aspektu sa Marsom, s tim sto sekstil i trigon daju neku zenstvenost i toplinu, ne umem to da objasnim, jako su privlacne suprotnom polu i kao zene i kao prijateljice. Kod teskih aspekata i konjunkcije privlacne su muskarcima ali na drugaciji nacin, agresivno seksipilne da se tako izrazim. Venera aspekt Pluton isto. Venera dobar aspekt Neptun.

Cesto i kad su Sunce i Venera u istom znaku, ali ne moraju uopste biti u konjunkciji tj. da bude spaljena Venera. Ali ovo jos istrazujem. Trigon Sunca i Meseca u vatrenim i vazdusnim znacima, ali i ovo jos istrazujem.

Mora vise toga da se poklopi.

Ja to sve po intuiciji, kad pogledam kartu zamisljam osobu. :)
 
Sto se zena tice, definitivno Mesec konjuncija Venera, ovo me nikad nije prevarilo...
Ja to sve po intuiciji, kad pogledam kartu zamisljam osobu. :)

...pa pogledaj onda moju kartu, imas je na 2 strani :)

... bila sam na nekom americkom forumu i oni samo kazu da su ljudi sa konjukcijom meseca i venere extremno osetljivi i ranjivi i da ih pogadja svacije misljenje, cak i potpunih stranaca a da su oni sa konjukcijom meseca i marsa extremno samopouzdani... bas imam vesela iskustva sa ove 2 konjukcije - ljudi koji mi se zamere uglavnom ili zaneme ili pobegnu od mene kao da su na smrt isprepadani ili tako nekako...kazu da cu sa godinama nauciti da se kontrolisem... za izgled nista ali nasa kaze da je konjukcija meseca i venere na nebu najlepsa i najsvetlija :)

http://www.redorbit.com/news/space/1645954/moonvenus_conjunction_promises_beautiful_viewing/
 
Mesec u Lavu daje lepu kosu.

Provereno tacno
veildance.gif


:D

Jel voljan neko da se podigne tema, da analiziramo malo i vezbamo..makar na slikama poznatih ljudi :)
 
Provereno tacno
veildance.gif


:D

Jel voljan neko da se podigne tema, da analiziramo malo i vezbamo..makar na slikama poznatih ljudi :)

Ja sam voljna ,ali ne znam da tumacim........:(
Bilo bi super da neko napise sta se gleda(ako vec i nije)
Pretpostavljam da se gledaju Venera,Asc.,a da li se i Mars gleda(mozda kod muskih osoba)?I sta znaci ako imas konjukciju,opoziciju itd. s tim planetama koje se gledaju za izgled?
 
Meni je interesantno sto ja pored Venere(duplog vladaoca) u Skorpiji,i citavog stelijuma u prvom u Skorpiji,cini mi se nemam ama bas nista skorpijonsko.
Kao prvo kosa plava ,duga ,bujna(mislim da je to Sunce na asc)koje mi i generalno daje taj 'lavovski'izgled.
Prodoran pogled (Pluton na asc),plave oci???
Korpulentija gradja zbog Plutona na asc,ali kosctatost i visina(Saturn u prvom polju).
Sklonost gojenju (Mesec u Raku 180' Jupiter),zbog neumerenost (Ve u Skorpiji)
Od karakteristika Vage (Sunce i asc u Vagi) to je verovatno bejbi fejs,mada i Mesec u Raku daje infantilan izgled.
E da osmeh i pune usne to mi je dalo Sunce u Vagi,kao i rupice na obrazima,prcast nos.

Aman ženo! :)
Plava kosa, bujna, prodoran pogled, PLAVE oči, visina, Venera u Škorpiji ! :eek::eek::eek:
Savršenstvo......!!! O bože...ti si ostvarenje mojih snova........:)
 
Ja sam voljna ,ali ne znam da tumacim........:(
Bilo bi super da neko napise sta se gleda(ako vec i nije)
Pretpostavljam da se gledaju Venera,Asc.,a da li se i Mars gleda(mozda kod muskih osoba)?I sta znaci ako imas konjukciju,opoziciju itd. s tim planetama koje se gledaju za izgled?
Već se pisalo ovde o tome ali pošto je tema već postala preobimna za čitanje odjednom, da ponovim ukratko za one koji su se kasnije uključili ... :)

Za procenu fizičkog izgleda u natalu posmatra se pre svega Ascendent (znak, stepen itd.), cela 1. kuća - planete u njoj a naročito planeta (planete) na Asc-u; zatim se posmatra vladar Ascendenta - u kom je znaku položen, njegovi aspekti (naročito konjunkcije) i sl. Od ostalih faktora vrlo je bitan položaj Meseca u znaku i njegovi aspekti (pošto on označava lice), zatim Sunce, a takođe i naglašenost nekog znaka (mnogo planeta u njemu).
 
Hvala :)

Jeste to sto si rekla je tacno... samo venera, hmm, mogla mi je malo vise paznje posvetiti.:manikir:

Evo sta sam nasla za Veneru


Venera u Vagi

Venera u Vagi donosi eleganciju i šarm. Osobe su blage naravi, nežne, srdacne i predusretljive prema drugima. U toj svojoj predusretljivosti mogu i da preteraju na svoju štetu. Rafiniranog su ponašanja i imaju izražen smisao za estetiku i osecaj za meru. Nisu dovoljno fleksibilne i kada se razocaraju mogu otici u krajnost. Uživaju u društvenoj angažovanosti i zadovoljstvima. Odlikuje ih dobar ukus i sklonost ka umetnosti.

Po svojoj prirodi su emotivne. Svoje emocije i draži ne skrivaju. Romanticne su i idealizuju ljubav, pa se ponekad ne uspeju prilagoditi realnosti u svojoj vezi. Privlacne su drugim ljudima, lako uspostavljaju kontakte i stupaju u ljubavne odnose. Vole igre, zabavu, ples i tada im je najbolje pristupiti. Erotika i seks obavezno idu uz emocije. U stanju su da ostvare sretan brak jer se trude da ugode svom partneru na sve moguce nacine i imaju uspeha u tome.
Neciji citat-'Venera u Vagi daje da budes onako bas zenski lepa,zenstvena,neznog izgleda. '

A za podznak rak

RAK - povučen, sentimentalan, porodičan, vredan, emotivan. Voli šalu, putovanja, posesivan je i oprezan, posebno u rukovanju sa novcem. Ima okultne sposobnosti. Sklon je gojaznosti. Ima okruglo lice, mali nos, lepo razvijene grudi, sitne sanjalačke oči, blag i simpatičan osmeh. Bleda put, osetljiva na Sunce. Mladolika, ali brzo kosa sedi. SIMPATIČNOST!

Fizicki izgled: svrstavate se u osobe srednjeg ili nizeg rasta, tananije gradje, ali vremenom postajete podlozni gojaznosti (narocito u predelu stomaka), sake su obicno male. Oblik lica je okrugao, obrazi okrugli ili puniji, cesto dobijate i podbradak. Lice je svetlijeg tena, nos je mali, skoro deciji. Oci su sive ili svetloplave boje, a kosa tamnija. Odlikuje Vas i sporiji ili "tezi" hod. Zene su veoma romanticnog stila i izgleda, izuzetno zenstvene.
 
Već se pisalo ovde o tome ali pošto je tema već postala preobimna za čitanje odjednom, da ponovim ukratko za one koji su se kasnije uključili ... :)

Za procenu fizičkog izgleda u natalu posmatra se pre svega Ascendent (znak, stepen itd.), cela 1. kuća - planete u njoj a naročito planeta (planete) na Asc-u; zatim se posmatra vladar Ascendenta - u kom je znaku položen, njegovi aspekti (naročito konjunkcije) i sl. Od ostalih faktora vrlo je bitan položaj Meseca u znaku i njegovi aspekti (pošto on označava lice), zatim Sunce, a takođe i naglašenost nekog znaka (mnogo planeta u njemu).

Hvala,sad mi je jasnije :D
A Venera?:think:
 
Uzmimo Marcipin primer-ona ima raka u 1. kuci,vladar raka je mesec,mesec je u strelcu.E sad ne znam sta bi to moglo da znaci.Pocetak strelca u 5. kuci(ako to ima veze)Cula sam da mesec predstavlja oci.A mozda je to i nacin odevanja(?)
Najvise planeta je u 6. kuci-strelac,jarac.E sad -??? :mrgreen::mrgreen:
 
Evo sta sam nasla za Veneru


Venera u Vagi

Venera u Vagi donosi eleganciju i šarm. Osobe su blage naravi, nežne, srdacne i predusretljive prema drugima. U toj svojoj predusretljivosti mogu i da preteraju na svoju štetu. Rafiniranog su ponašanja i imaju izražen smisao za estetiku i osecaj za meru. Nisu dovoljno fleksibilne i kada se razocaraju mogu otici u krajnost. Uživaju u društvenoj angažovanosti i zadovoljstvima. Odlikuje ih dobar ukus i sklonost ka umetnosti.

Po svojoj prirodi su emotivne. Svoje emocije i draži ne skrivaju. Romanticne su i idealizuju ljubav, pa se ponekad ne uspeju prilagoditi realnosti u svojoj vezi. Privlacne su drugim ljudima, lako uspostavljaju kontakte i stupaju u ljubavne odnose. Vole igre, zabavu, ples i tada im je najbolje pristupiti. Erotika i seks obavezno idu uz emocije. U stanju su da ostvare sretan brak jer se trude da ugode svom partneru na sve moguce nacine i imaju uspeha u tome.
Neciji citat-'Venera u Vagi daje da budes onako bas zenski lepa,zenstvena,neznog izgleda. '

A za podznak rak

RAK - povučen, sentimentalan, porodičan, vredan, emotivan. Voli šalu, putovanja, posesivan je i oprezan, posebno u rukovanju sa novcem. Ima okultne sposobnosti. Sklon je gojaznosti. Ima okruglo lice, mali nos, lepo razvijene grudi, sitne sanjalačke oči, blag i simpatičan osmeh. Bleda put, osetljiva na Sunce. Mladolika, ali brzo kosa sedi. SIMPATIČNOST!

Fizicki izgled: svrstavate se u osobe srednjeg ili nizeg rasta, tananije gradje, ali vremenom postajete podlozni gojaznosti (narocito u predelu stomaka), sake su obicno male. Oblik lica je okrugao, obrazi okrugli ili puniji, cesto dobijate i podbradak. Lice je svetlijeg tena, nos je mali, skoro deciji. Oci su sive ili svetloplave boje (svijetlo zeleno-plave), a kosa tamnija. Odlikuje Vas i sporiji ili "tezi" hod. Zene su veoma romanticnog stila i izgleda, izuzetno zenstvene.

Bas ti hvala :heart:
Pravo si lijep opis nasla, svida mi se mogo.:cmok:

ovo boldirano za fizicki izgled je tacno...skoro sve je tacno, samo sam malo punije grade, i imam prirodno plavu kosu.:ok:
 
Poslednja izmena:
Hvala ti puno na trudu, prava si dusica :cmok:

Hvala :rumenko:
Ma nista!Pa kako da ne pronadjem i ne postavim za skorpiju,podznak rak,mesec u strelcu,misliiim,imamo isti mesec,isti podznak :D:D;)
Cak mislim da nam je i neptun u jarcu,mada je meni u 7.-idealizovanje partnera,a tebi je u 6.kuci..........A nase(mladje) generacije imaju plutona u skorpiji .Da,da,dosta toga zajednickog :D:D
 
Hvala :rumenko:
Ma nista!Pa kako da ne pronadjem i ne postavim za skorpiju,podznak rak,mesec u strelcu,misliiim,imamo isti mesec,isti podznak :D:D;)
Cak mislim da nam je i neptun u jarcu,mada je meni u 7.-idealizovanje partnera,a tebi je u 6.kuci..........A nase(mladje) generacije imaju plutona u skorpiji .Da,da,dosta toga zajednickog :D:D

Na mene neptun isto djeluje, idealizujem partnera, dignem ga do nebesa...ali ne zivim dugo u toj iluziji pa ga znam sa zemljom sravniti...sve u par sec. u mojim mislima. :mrgreen:


hehe, pa mi smo djeca plutona... bas nasa generacijska od 84. ako se ne varam.

ne smijem da lutam od teme...


posto nam je asc isti, i mjesec...vjerujem da i pomalo licimo. :)
 
Poslednja izmena:
Na mene neptun isto djeluje, idealizujem partnera, dignem ga do nebesa...ali ne zivim dugo u toj iluziji pa ga znam sa zemljom sravniti...sve u par sec. u mojim mislima. :mrgreen:


hehe, pa mi smo djeca plutona... bas nasa generacijska do 84. ako se ne varam.

ne smijem da lutam od teme...


posto nam je asc isti, i mjesec...vjerujem da i pomalo licimo. :)

Ja sam '92 :D
Da,verovatno imamo nesto zajednicko u izgledu :D
Ali ja imam braon oci,braon kosu
To za oci mi je nekako svakidasnje,bas bih htela zelene ili plave :)
Kod mene je npr. tacno ovo

Bleda put, osetljiva na Sunce.Oblik lica je okrugao, obrazi okrugli ili puniji,Odlikuje Vas i sporiji ili "tezi" hod.:mrgreen:

sake su obicno male-ovo nikako :D
 
Ja sam '92 :D
Da,verovatno imamo nesto zajednicko u izgledu :D
Ali ja imam braon oci,braon kosu
To za oci mi je nekako svakidasnje,bas bih htela zelene ili plave :)
Kod mene je npr. tacno ovo

Bleda put, osetljiva na Sunce.Oblik lica je okrugao, obrazi okrugli ili puniji,Odlikuje Vas i sporiji ili "tezi" hod.:mrgreen:

sake su obicno male-ovo nikako :D


Nije velika razlika, par godina. :)


i gore sam fulila trebala napisati "od", a ne "do". :D


Vidim ja, prave smo racice. :manikir:
 

Back
Top