Finger

pojma nemam nit me interesuje
znas kako cmar je kod ulaza u vaginu a ceo taj deo je osetljiv ...mislim sav taj region oko ulaza ako se stimulise dolazi do napaljivanja...al sad bas prst u dupe bem mu misa nisam pametna nit bih da sticem to znanje
 
Juče ti ja uvežbavam taj seks s jednom mlađanom veselom curicom. Odužilo se malo, čekam ja da me stigne i da zajedno explodiramo. I ona mi u jednom momentu reče "volim prstić u guzi", uhvati me za ruku, lizne mi prst i stavi tamo gde ga želi... I za 20 sekundi, vatromet. Sve se to lepo završi, i ja pitam, "što bre da pored 'vake alatke da i prstiće metem?" Kaže ona, lepo je i pali...

Isto sam skoro, bio nagrđen od strane jedne dame što ne čeprkam dovoljno tamo među nogama. Nekako sam uvek bio pobornik teorije da prstima tamo nije mesto, sem u nekoj posebnoj prilici, ali avaj, izgleda da sam grešio.

Deder, moje drage forumašice, ajte mi recite ko je tu lud i šta tu valja ili ne valja u celoj toj priči oko prstića. Merak li je kad uz kurass dobijete i mali tanani prstić?

Msm kome treba prst pored dobre alatke:manikir:...gre'ota je!:zper:
 
Ebo ga patak, koliko ljudi toliko ćudi. Viš ti šta kaže ovaj narod po 4umu. Zato i pitam, jer cenim i ja da je greota :)

pa nemoj da globalizujes...ako ti je sad ta riba trazila ne znaci da ce sve to traziti ili voleti...nemoj ti padne na pamt da to uradis a da predhodno ne pricas sa ribom o tome...ko zna mozda te ritne ki konj...ja znam da ja bih :lol:
ne volimo sve isto
 
Ebo ga patak, koliko ljudi toliko ćudi. Viš ti šta kaže ovaj narod po 4umu. Zato i pitam, jer cenim i ja da je greota :)

Zašto zanemarivati prave stvari i zamenjivati ih nečim ako nema potrebe.Msm to mi nikad neće biti jasno....možda sam ja malo zatucana ali više volim kithu od prsta.z:lol:
Msm to ti je kao da kithom čačkaš nos a prstom hebeš.:manikir:
 
Nisu ni perverzije, to je greh prema tako divnom ekstremitetu kao shto je kitica, mislim, koja normalna zzena bi pozzelela uopshte josh neshto pored kitice...ne bi bilo loshe i da se obuku zashtitna odela kako dodir tela ne bi odvlachio pazznju sa pimpilimpchicha...greota je...
 
Nisu ni perverzije, to je greh prema tako divnom ekstremitetu kao shto je kitica, mislim, koja normalna zzena bi pozzelela uopshte josh neshto pored kitice...ne bi bilo loshe i da se obuku zashtitna odela kako dodir tela ne bi odvlachio pazznju sa pimpilimpchicha...greota je...

z:( sad sam tuzna...ja volim i yaya.....hocu otvor i za jaja z:D
 
Nisu ni perverzije, to je greh prema tako divnom ekstremitetu kao shto je kitica, mislim, koja normalna zzena bi pozzelela uopshte josh neshto pored kitice...ne bi bilo loshe i da se obuku zashtitna odela kako dodir tela ne bi odvlachio pazznju sa pimpilimpchicha...greota je...
znaci majke mi imam vizuelizaciju kako trepces i kezis se dok pricas ovo:zskace:
 

Back
Top