FILUM Kg

Maxi_89

Početnik
Poruka
4
Nisam primetila da ima ove teme, pa bih bas zelela da znam ima li nekog ko upisuje Filolosko-Umetnicki Fax i Kragujevcu?
Ja inace planiram da upisem engleski jezik tamo, pa ako neko zna nesto o faxu i sve to, volela bih da cujem neka iskustva ...
Pozz
 
I ja bih voleo da znam nesto vise...pogotovo sto se tice skolarine, na njihovom sajtu sam nasao (jedva) ono sto me zanima uglavnom ali nema nigde nista o skolarini....Pa bih zamolio nekog ako zna i ako hoce da mi odgovori....
 
Hey, vi ste verovatno upisali vec faxove, buduci da je ovo tema od prosle godine, ali Ja zelim da upisem ove. Zainteresovana sam za srpski jezik i knjizevnost, ako ima neko ko bi isto to zeleo, ili da o tome prica, neka se slobodno javi ili ovde ili preko mail-a, adresa se nalazi na mom profilu.
Poz za sve :)
 
Kako svi lepo kuliraju...i mene zanima jel nema usmeni na prijemnom za engleski......Ameni se cini da se ne racuna prosek ocena iz engleskog posebno kao u Bg-u...
 
huh,e pa ovako
hitno mi je potreban neko ko zna(a da je po mogucnosti upisao Engleski jezik na FILUM-u) kako ide procedura za upis posle prijemnih ispita ili koliko ucenika (isto otprilike hehe) otpadne(jer je kg filum bio 2.opcija pa je upao u bg,ili ako ne upadne na budzet,a nema mogucnosti za samofinansiranje itd.)???
ili npr. da li proshiruju listu za samofinansirajuce studente ili primaju striktno 75(sto je slucaj ove godine za Engleski jezik)???
hvala unapred
:/
 
Evo vratio sam se sa prijema bas je bilo extra! Svidja mi se mogu samo da preporucim! :D

Cekaj malo, ne trci pred rudu. Promenices misljenje koliko u januaru, u stvari, jos i pre, kad krenu kolokvijumi. Ne veruj u price da ce biti nove zgrade, nama su to rekli jos pre 4 godine i svakoj generaciji pricaju isto. Neorganizovani su, ispiti se zakazuju u zadnjem trenutku, npr. odes u sredu do oglasne table i saznas da ti je ispit u petak. Status studenata pri upisu svake sledece godine je neizvestan do polovine oktobra uglavnom, jedino sto je izvesno je kolicina para koju ces da das. Vecina profesora je sklona izdrkavanju. Ako upisujes nemacki proci ces najbolje, kazu da je najlaksa grupa. Samo debili ne ciste godinu u septembru, a dobar deo njih zavrsi jos u junu. Ja sam na grupi za srpski jezik i knjizevnost. E da, ne uzimaj engleski kao izborni, i najbolji su se tu zajebali.
 
Cekaj malo, ne trci pred rudu. Promenices misljenje koliko u januaru, u stvari, jos i pre, kad krenu kolokvijumi. Ne veruj u price da ce biti nove zgrade, nama su to rekli jos pre 4 godine i svakoj generaciji pricaju isto. Neorganizovani su, ispiti se zakazuju u zadnjem trenutku, npr. odes u sredu do oglasne table i saznas da ti je ispit u petak. Status studenata pri upisu svake sledece godine je neizvestan do polovine oktobra uglavnom, jedino sto je izvesno je kolicina para koju ces da das. Vecina profesora je sklona izdrkavanju. Ako upisujes nemacki proci ces najbolje, kazu da je najlaksa grupa. Samo debili ne ciste godinu u septembru, a dobar deo njih zavrsi jos u junu. Ja sam na grupi za srpski jezik i knjizevnost. E da, ne uzimaj engleski kao izborni, i najbolji su se tu zajebali.

o da vec sam promenio o nekima :lol: :(
hvala ti, pa ovako je super ONO :roll:
da nemacki, bio sam na en i shvatio ono sto sam i sa ynao da ja en nemam pojma tako da sam na spanski... :eek: WTF? najlakse kayes :think: :eek:
 
Не бих се сложио да је немачки најлакши, нису Ђокан и Божинка за потцењивање. :lol:
Зграду заборави у старту, а што се тиче организације само на време схвати како све функционише и нећеш имати проблема. ;)
 
Не бих се сложио да је немачки најлакши, нису Ђокан и Божинка за потцењивање. :lol:
Зграду заборави у старту, а што се тиче организације само на време схвати како све функционише и нећеш имати проблема. ;)

Na svakoj grupi postoji po neko ko seje strah... Cula sam za ludu Bozinku... Mislim da je glavnu "baja" na Filumu onaj Nedeljkovic sto predaje englezima, mada i nas Kovacevic j..e kevu. Sta reci kad ima grupu studenata koji polazu sintaksu vec dva'es godina.
 
Не бих се сложио да је немачки најлакши, нису Ђокан и Божинка за потцењивање. :lol:
Зграду заборави у старту, а што се тиче организације само на време схвати како све функционише и нећеш имати проблема. ;)
Ne znam za tebe ali je meni Bozinka bas super, a ko je sad pa Djokan? :eek:
Na svakoj grupi postoji po neko ko seje strah... Cula sam za ludu Bozinku... Mislim da je glavnu "baja" na Filumu onaj Nedeljkovic sto predaje englezima, mada i nas Kovacevic j..e kevu. Sta reci kad ima grupu studenata koji polazu sintaksu vec dva'es godina.
...


A el idete na: :?:
372774_303720199653447_893387779_n.jpg
 

Back
Top