Filozofsko pitanje dana..

Баш напротив. Живети без претераног тражења одговора је лагодно.
ko zna, niko nista ne zna, krhko je znanje...
trazio ne trazio isto ti se vata.
napred vrance nemoj stati, ne mirisi travu, ne osecaj vir. nagradu za trude nebo ce ti dati, mracnu dobru raku, i veciti mir. :aha:
 
Mentalno razgibavanjeee..ajmoo...:D

Trenutno je na zemlji 3,8 milijardi zena i 3,9 milijardi muskaraca..
Probudis se jednog jutra i ubrzo shvatis da su svi muskarci nestali i ostao si sam,
jedan jedini muskarac medju svim tim zenama..

Dakle, sta bi uradio i sta bi se desilo sa tobom da si ti JEDINI preostali MUSKARAC na zemlji?

SAM otisao na pivo i radovao senkao malo dete...jbt sa svih strana kafica bi se suskalo "daj onom lepom pivo i ovu ceduljicu sa.mojim brojem telefona"
Ako nista drugo 100,% ne bih bio GEJ :lol:
 
Pitanje

Postoji li jasni razlog zašto živite?

( Razlog koji se može definirati u nekoliko riječi.
Ili živite po inerciji, čini vam se komplicirano ubiti se?
Ili o tome niste mislili, i ne mislite misliti?
Da svi susjedi o tome počnu misliti, počeli bi misliti i vi? )

da. zelim da ostavim mali trag u vecnosti da me pominju neko vreme a do tada zelim opet u Tucepe na more jesti lignje sa gradela piti bevandu dok jezik ne poplavi najesti se deseTke u Tuzli Sarajevu kao nekada, krempite na Bledu, pastmku na Orhridu i jos neku komplet lepinju. Moze se reci da zivim da bi jeo i stomacini ugodio ali nike bas tako. ja volim da locem tako da ...sinko daj jedno OZUJSKO da se dozovem pameti i "idem ca"...isuse ti gospe ca je ova krtola sve vidija..."samo je spek postao" ...

ZIVIM DA SIRIM LJUBAV !!! prozivam, pametujem, svadjam se, lypetam ali samo LJUBAV IIIIII sreca sreca radost...e tako sad sam rekao
 
SAM otisao na pivo i radovao senkao malo dete...jbt sa svih strana kafica bi se suskalo "daj onom lepom pivo i ovu ceduljicu sa.mojim brojem telefona"
Ako nista drugo 100,% ne bih bio GEJ :lol:

Mislim da ne bi bilo bas tako jednostavno biti jedan jedini muski u moru zena...

Zamisli..od tebe bi zavisio opstanak covecanstva.

Zene bi te cuvale najverovatnije pod staklenim zvonom (ne sme niko da te pipne da se slucajno ne razbolis)
i tvoj jedini zadatak bi bio da na dnevnom nivou napunis epruveticu tj. teglicu onim sto one nemaju...:zper:
Oplodnja bi se vrsila vestackim putem i ta agonija za tebe bi trajala jako dugo tj. dok ne stasa nova generacija
muskaraca..
Ukoliko bi pobegao iz takvog zatvora, vojska do zuba naoruzanih zena bi te jurila, ratovi bi se zbog tebe vodili...:lol:
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne bi bilo bas tako jednostavno biti jedan jedini muski u moru zena...

Zamisli..od tebe bi zavisio opstanak covecanstva.

Zene bi te cuvale najverovatnije pod staklenim zvonom (ne sme niko da te pipne da se slucajno ne razbolis)
i tvoj jedini zadatak bi bio da na dnevnom nivou napunis epruveticu tj. teglicu onim sto one nemaju...:zper:
Oplodnja bi se vrsila vestackim putem i ta agonija za tebe bi trajala jako dugo tj. dok ne stasa nova generacija
muskaraca..
Ukoliko bi pobegao iz takvog zatvora, vojska do zuba naoruzanih zena bi te jurila, ratovi bi se zbog tebe vodili...:lol:
Ovo je skroz kao scenario Čarlstona za Ognjenku :D
 
Razmisljam sad, sta bi se desilo da je obrnuto i da prezivi jedna zena u moru muskaraca...:eek:

..rastrgli bi je..:malav:
Ili bi je tretirali kao kraljicu, hranili najboljom hranom, i zbog ograničenog broja trudnoća koje može da iznese za života, parili samo sa najboljom muškom genetikom

Nešto kao matica u pčelinjoj košnici, samo bi ova ljudska ženka, bez obzira na tetošenje, bila de fakto rob
 

Back
Top