Filozofski: Maskirani batinaši prebili studente

secam se pre oko tri godine kada su protestvovali u filozofskom pa smo nasamarali onu gnjidu ratibora trivunca i podelili cuske... posle citam u novinama da nas je PLATIO TADIC :eek: :eek:

kaki ****** tadic pitao sam se...




tadicev rezim nas je zvanicno proglasio za nepodobne i proglasio da ce se kaznjavati svako delovanje pod imenom nase organizacije.
pickousti je samo to potvrdio...

tesko je ukapirati nekom psu poput tebe da neko nesto radi iz svojih uverenja bez da ga neko placa..



(inace nz ko su akteri u ovom slucaju, ja sam u penziji za sada ;) )
За ово "неком псу попут тебе" пријављен си модерацији. Ако ја не смем да вређам на Форуму, не смеш ни ти.
Није ово улица.

Иначе, ништа вама није фалило ни за Тадићевог режима, а не фали вам ни сада.
Од свих ваших организација, ћосићевац Тадић вам је забранио једино "ОТАЧАСТВЕНИ ПОКРЕТ ОБРАЗ" и то као фашистичку организацију. Али, дозволио вам је да се под именом "Српски Образ" поново региструјете. А то што немате чланова више од у врх главе стотинак, није вам крив Тадић, већ вас млади не прихватају.
Што се тиче смешне тврдње да "Отачаствени покрет Образ" није био фашистичка организација, могу само да посведочим да сам лично прочитао још половином деведесетих део програма "Отачаственог покрета Образ", а у некој брошури штампаној у војној штампарији где се штампао часопис "Војска", где се за непријатеље срБског народа наводе комунисти, хомосексуалци, Хрвати, Јевреји, масони, и да не набрајам. Свака организација која има тако мешто у програму је фашистичка организација.

Но, тада је могло тако јер сте били ОСНОВАНИ и директно подржавани од тадашње војне службе безбедности. Па је тако седиште "Отачаственог покрета Образ" било у једној од канцеларија у Дому Војске (тада Дом ЈНА), у приземљу, одмах до галерије; иначе сте се скупљали и код цркве Александра Невског на Дорћолу где сте са тамошњим свештеником иначе нео-љотом организовали срамни парастос фашисти и сараднику немачког окупатора Димитрију Љотићу, 1995 године у априлу, о чему су уредно и унапред јавност обавестиле све телевизије под контролом тадашњег режима.

"Отачаствени покрет Образ" био је од стране војне обавештајне службе замишљен као пандан "Отпору", но како је патријарх Павле благосиљао "Отпор" а не "Отачаствени покрет Образ" , војна обавештајна служба уништава главни доказ о својој умешаности у оснивање, финансирање и рад једне отворено фашистичке организације, а на начин који ти је познат - јадни душевни болесник Небојша Крстић, тада председник "Отачаственог покрета Образ", погинуо је у саобраћајки изазваној "неисправношћу возила".

За време Тадића, Милан Обрадовић је имао поштено суђење по важећим законима ове земље, и извукао се са условном казном.

А тек данас вам ништа не фали под режимом Друговенчаног, јер је он као велики обожаватељ бљувотина које је писао покојни припадник службе (још од шездесетих када је био млади агент УДБ-е на универзитету у Риму) Драгош Калајић, заправо један од вас. Са том разликом што је он сада мејнстрим, а ви остадосте у андерграунду. Но, нити он дира вас, нити ви њега. То што вас полиција са времена на време дркељише због сакривеног оружја, затим због спискова "неподобних" и сличних ствари, па то је смешно - за организоване обожаватеље Хитлера, разне расисте и шовинисте је само онај третман какав су исти имали за време "злих комуњара".
 
Poslednja izmena:
Ljotićevci vs komunisti kao u stara dobra vremena :lol:

Тако је, репка.
Ко ће да се супроставља фашистима, ако не комунисти? Нема ко други.
Демократе под вођством поповског сина Пајтића заједно су са (прото)фашистима - конкретно са дверцима - организовали расистички протест против азиланата.
 
Poslednja izmena:
Zašto redakcija ne pročaka Danila Jeremića vođu studentske pobune u Beogradu? Njegov otac Tomo je direktor bolnice u Bijelom Polju (Crna Gora) i veliki je aktivista antisrpske vladajuće stranke DPS (kupuje glasove, zapošljava muslimane) koja teži da uništi sve što je srpsko u CG, nijedan Srbin kod njega ne može naći posao bez ako se ne pocrnogorči i učlani u DPS.Obradite malo te podatke i mičite ovu fukaru neljudsku iz Srbije.

ово сам нашао на једном сајту, коментар читалаца.
 
Incident na Filozofskom fakultetu

Fašisti pretukli mladića, napali studentkinje

Na Filozofskom fakultetu u Beogradu petorica nasilnika sa fašističkim oznakama pretukla su M.J. (25) i oduzeli mu novčanik, dok su istovremeno napali dve devojke koje su bile u neposrednoj i pokušavale da smire razularene desničare

Nepoznati huligani, koji su mlađe osobe, napali su M.J. oko pola sata posle ponoći i njemu je tom prilikom povređen nos, nakon čega je zbrinut u Urgentnom centru, rečeno je Tanjugu u MUP. Nasilnici su potom ustremili i na dve ženske osobe koje su se u tom trenutku zatekle u neposrednoj blizini, pokušavši da smire razularene desničare.

Policija radi na rasvetljavanju tog incidenta i za sada nije poznato da li je povređeni mladić student ili radi na Filozofskom fakultetu.

Pojedini mediji su preneli da su razbojnici imali fašistička obeležja i da su opljačkali studenta i pretukli redara na Filozofskom fakultetu. Prema tim navodima, grupa od petorice mladih maskiranih muškaraca sa fantomkama sa fašističkim obeležjima pretukla redara na Filozofskom fakultetu, a čak postoji video koji svedoči tome u prilog.

Kako kažu studenti, ranije u toku noći, neposredno pre incidenta, petorica muškaraca su se raspitivala šta se dešava na fakultetu i koliko ima ljudi u zgradi.

http://www.e-novine.com/srbija/vesti/110550-Faisti-pretukli-mladia-napali-studentkinje.html

Sta na ovo kaze Vucic???
 
Zašto redakcija ne pročaka Danila Jeremića vođu studentske pobune u Beogradu? Njegov otac Tomo je direktor bolnice u Bijelom Polju (Crna Gora) i veliki je aktivista antisrpske vladajuće stranke DPS (kupuje glasove, zapošljava muslimane) koja teži da uništi sve što je srpsko u CG, nijedan Srbin kod njega ne može naći posao bez ako se ne pocrnogorči i učlani u DPS.Obradite malo te podatke i mičite ovu fukaru neljudsku iz Srbije.

ово сам нашао на једном сајту, коментар читалаца.


protesti 7. oktobra su bili manipulisanje nezadovoljnim studentima od strane Skonus-a na cijem je celu taj Danilo Jeremic
on se posle par dana kao u nase ime dogovorio sa Verbicem, sto su svi mediji objavili, a nijedan zahtev nije ispunjen

15.oktobra u 14h ispred Filozofskog fakulteta su Velike studentske demonstracije koje veze nemaju sa Danilom Jeremicem
 
Да резимирамо....

40-ак лењиваца са филозофског протествује и бори се за студентска права.
Е, а једно од тих права је да се генерацији 2006. продужи право на студирање.

И гле чуда, нико их не подржава, ни један озбиљан факултет сем ФОН-а и политичких наука.

Е сад, од кога добише батине, појма немамо.

Нас пар дискутује како им не треба одобрити то, већ им објаснити да је факултет за оне који хоће да уче.

А они кој су се препознали у судбама клетим тих бораца за студентска права или просто имају искривљен поглед на студирање и факултете, покушавају да нам утрапе разне епитете, од тога да такве ставове имамо јер подржавамо Русе, руску опцију, СНС, до тога да је због нас све отишло дођавола.

Србија брале!



secam se tebe sa jedne teme na kojoj si lupetala pre par godina, nista nisi napredovala +++
kada se desi da je neko upucen u odredjenu temu, postane mu jasno koliko likova je spremno da napise svoje misljenje bez srama sto nema pojma o cemu se radi
jos si ti nasla da rezimiras svoju neupucenost
aj ne blamiraj se svega ti

http://pescanik.net/studenti-su-zapalili-zito/

http://studentskifront.org.rs/
 
Slažem se, ali ovo ipak nije protest večitih studenata.

Дакако јесте. Читава организација протеста је у рукама екипе вечитих, Меденице и остале анархо-марксистичке дружине. Овај Коста је и 2011. исто тако наводно нападнут и пребијен. Двапут ноћни напад на блокаде у року од 4 године и двапут исти лик (који чак и није студент, бар не на ФФ) бива на удару? :think:

Исто друштво је још 2006. и 2007. организовало протесте, па реци ми то да није вечито студирање? А и те 2006. су кренули да се буне тек кад су их страначки "млади лавови" победили на изборима за студенски парламент (није тајна да ДС, ДСС и СНС понајвише врбују студентске парламентарце).

Гледајући неке срБске блогове по којима пљују блокаде, изгледа да донекле јесте у питању сукоб две радилакне групе, екстремне деснице и екстремне левице.

Иначе подржавам блокаду јер универзитет третира студенте као нељуде, али ми је вођство одбојно, иако им се мора признати добра организованост, и повелико умеће спиновања.
 
Ma jok. Filozofski je leglo *********, anarhista, ljiberala, ljubitelja pederaša i sličnog šljama . Svake godine pod maskom protesta organizuju neke svoje komune na fakultetu i tu se obično sukobe sa nacionalnim organizacijama . Inače, profesori ih uglavnom podržavaju, jer se radi o kadru recikliranom još iz doba SKJ ;)

Заправо ретко који професор подржава студенске протесте, а рецимо један, бивши члан ЛДП, је чак сам `разбијао` блокаду, држећи предавања (што у редовним околностима иначе ретко ради :mrgreen:).

ФФ иначе не преза од тога да разним субверзијама утиче на протесте, најбољи пример је узимање приватног обезбеђења да избацује студенте 2011. године, легитимисање на улазу у зграду. Најсмешнији покушај је када је бивша деканица ноћу померала сатове у ходнику и скидала сијалицу, у покушају дезоријентације огранизоване сатнице протест :super:
 
Sta na ovo kaze Vucic???
Каже да ће он лично да обуче своју мајицу са кукастим крстом и да оде још једном да их испребија.

- - - - - - - - - -

Или да им бонуди своја Бравославна муда, бошто је на многим темама овде била болемика око Њих.
Евробенда је стучњак за бравославна муда.
 
Мени није јасно како их није срамота да вечно студирају. У моје време било је другачије, кад налетиш на те ликове кажеш му: тебра, извини ал глуп си, буквално, не мош један испит да положиш, иди кући ради нешто, заради хлеба, немој више губити време на ствари које не разумеш. Ти си залутао овде, можда да пробаш на неком приватном где се све може купити или преко везе средити.
 
Pa moguće , po tim političkim i parapolitičkim organizacijama na fakultetu bez obzira koja je fela u pitanju (desnica ,levica,liberali , komunisti ,monarhisti,anarhisti ) uglavnom sedi isti profil ljudi , koje sam opisao u prethodinim postovima , tako da je vrlo moguće da se znaju .
A ta Srbska akcija je trenutno najorganizovanija i najpopularnija neonacistička organizacija u Srbiji , pošto su njihove prethodnike iz Nacionalnog Stroja , Blood and Honour i slične uglavnom nadležne službe pogasile ,a tako će verovatno i sa ovim maloumnicima biti čim ispune svrhu postojanja.

Zanimaju se deca, i malo odraslija deca u vidu asistenata i saradnika u Institutima. Uglavnom, nije tu rec ni o parama, studiranju, nemanju posla; vec jednostavno ljudi hoce da se zabave, posto nemaju niti jednu kvalitetnu medju-ljudsku vezu u privatnom zivotu.

Levicari, desnicari, svi ovi sto sede po kladzama i kafanama- svi oni ili beze od kuce da ne bi morali da gledaju zenu, ili im je odnos sa devojkom skrsh, ili su raskinuli skrsh vezu, pa eto kao resili da se malo drustveno angazuju, i usput zabave.
 
ovaj nemam pojma o cemu je tema i boli me Q. da je citam, ali ja sam za LDP.

:lol:

Tema nije ni bitna u sustini, kao i sve na Krsti... neko prebio nekog. Mnogo bitniji su komentari pojedinaca na osnovu kojih mozes da skiciras taj mentalni sklop... Znaci, na vest o prebijanju nekoga dodje frajer i kaze "a sta je taj radio u pola jedan nocu na fakultetu" ili "ma sta ima veze sto je dobio batine, ionako je on komunista". Vazno je znati da takvi ljudi, takvog mentalnog sklopa, izlaze redovno na izbore, glasaju i odlucuju o sudbini nacije.

Mislite o tome.
 
Гледајући неке срБске блогове по којима пљују блокаде, изгледа да донекле јесте у питању сукоб две радилакне групе, екстремне деснице и екстремне левице.

delimicno si u pravu. LICNO mi smeta sto tamo neki iz ASI-ja hoce tu "borbu" sebi da pripisu a ima ih samo saka jada koju su glasni i busaju se. a to meni smeta.. (meni/nama)
 

Back
Top