Filozofe spuštenog garda

Diskutantu marlon, nije da san egotirpna vagina..ali skrecete sa kolosjeka i imam osicaj da muvate Ankoru na temi- filozofe spustenog garda sto je naprosto jedan veliki SPAM i potez nepostivanja prema autoru teme. :rumenko:
Ič se ne zabrinjavaj lipa naša...Skrenemo pa popunimo par strana skrenutih...Ali najčešće tom drugom stazom i najbolji razgovori...Držati se teme
trebaju oni koji inače slabu orjentaciju imaju...Ovakvima misli po tri teme obrade za tri trena pa prsti ne stižu na tastaturi...I uz svo poznavanje jezika...:bye::cvet:
 
Filozof-filozofi,filozofa-filozofe.
Filozofe dozvoljavaju dominaciju mačoa filozofa...
Usled toga su metafizika,etika,logika,epistemologija,ontologija,lingvistika itd,kao i praktične
filozofije /matematike,fizike,mode,ekonomije,politike itd) pod šapom mužjaka i pisana i
govorna reč 90 i više % njihova...
A da se žene pitaju-mislim da bi okosnica filozofije bila disciplina:
-Progres ljudske civilizacije!
Čime objasniti ovoliku neodgovornost žena-da li silnoj ljubavi i nežnosti prema tom kreletu mužjaku
ili je njihov spušten gard varka kao u boksu ili nećim trečim?:(

Mužjaci, po svojoj prirodi, erekcijom (uda ili uma, usmjerenjem polariteta, željom) teže prodiranju u nešto izvan svoje forme, dok ženke, po prirodi načinjene da iskoriste taj nagon, svojim polaritetom ga mame i neutrališu ga, a tom omamom s njim i manipulišu. Zato, one sebi daju vremena da se posvete onome što je u njima a, takođe, i da ono što je van njih udome i načine svojinom. Tu im mužjak dođe kao sredstvo preko kojeg, dakle, ostvarauju svoje 'nevidljive' planove. Od svjesnoti ženke zavisi i izbor mužjaka a pravi karakter ženke se reflektuje na akcijama njenog mužjaka. Ona, prihvatajući i odobravajući akcije svog mužjaka, kako na fizčkom tako i na mentalnom planu pokazuje svoju istinsku prirodu.

Da li i dalje misliš da su žene tako neodgovorne???
 
Mužjaci, po svojoj prirodi, erekcijom (uda ili uma, usmjerenjem polariteta, željom) teže prodiranju u nešto izvan svoje forme, dok ženke, po prirodi načinjene da iskoriste taj nagon, svojim polaritetom ga mame i neutrališu ga, a tom omamom s njim i manipulišu. Zato, one sebi daju vremena da se posvete onome što je u njima a, takođe, i da ono što je van njih udome i načine svojinom. Tu im mužjak dođe kao sredstvo preko kojeg, dakle, ostvarauju svoje 'nevidljive' planove. Od svjesnoti ženke zavisi i izbor mužjaka a pravi karakter ženke se reflektuje na akcijama njenog mužjaka. Ona, prihvatajući i odobravajući akcije svog mužjaka, kako na fizčkom tako i na mentalnom planu pokazuje svoju istinsku prirodu.

Da li i dalje misliš da su žene tako neodgovorne???

Mislis li da zlostavljene zene obavijene manipulacijom..bilo psihickog ili fizickog zlostavljanja nisu imale ili nemaju svoje JA?
Pogledajmo malo sliku siroko.
 
A da se žene pitaju-mislim da bi okosnica filozofije bila disciplina:
-Progres ljudske civilizacije!
Čime objasniti ovoliku neodgovornost žena-da li silnoj ljubavi i nežnosti prema tom kreletu mužjaku
ili je njihov spušten gard varka kao u boksu ili nećim trečim?

Ovo je jedna od tema koja je filozofiju usmerila na tzv humaniste, sto u prevodu znaci da dekadentna filozofija vise nije imala snage da iz suve drenovine cedi vodu, pa su politicari koje je neko nazvao humanistima udvarajuci se birackom telu, zadnjih 30 godina proslog veka, nesvesno zamolili zene da svojom duhovnoscu spasavaju ono sto je filozofija tokom civilizacije sveta unistila.
Tacnije, ne postoji spusten gard ni varka lukavosti vec materijalna sila koja je silom zakona i morala podrzanih fizickom nadmoci muskarca nad zenom sprecavala duhovnost da upravlja ljudima.
Zlonamernost muskog egoa i dobronamernost muske naivnosti stavili su u kavez duhovnost. Nista od navedenog nema oznaku polnosti ili rodnosti jer su se podjednako i zene i muskarci sluzili filozofijom da privezu duhovnost kojoj su sklonije zene zbog prostog manjka fizicke snage pri cemu jaca duhovnost.
Sve ce biti mnogo jasnije kada prodjemo tranziciju rodnih odnosa.
 
Poslednja izmena:
Sta sa njima?To su zene koje vole zacepiti picom labrnju i koriste sex igracke. Prosto.

To sam ti ja i rekao u gornjem postu, samo što vam treba neki posebni riječnik koji možete shvatiti. Žene, i u jednom i u drugom slučaju koriste seks da manipulišu.

Po svjesnosti koju pokazujete na ovom forumu nije ni čudo što dobijate muškarce kakve dobijate; same ih takvim stvarate.

Od svjesnoti ženke zavisi i "...izbor mužjaka a pravi karakter ženke se reflektuje na akcijama njenog mužjaka. Ona, prihvatajući i odobravajući akcije svog mužjaka, kako na fizčkom tako i na mentalnom planu pokazuje svoju istinsku prirodu."

Ako si već naglasila ovu rečenicu zašto je nisi prije toga još jednom pročitala? Da jesi dobila bi i odgovor koji sam ti naknadno morao dati. Interesantno je kako si izostavila da naglasiš ono najvažnije u rečenici, SVJESNOST ŽENKE???
 
Kao što je svjesnost žene važna pri izboru njenog muškarca i realnosti koju taj izbor nosi sa sobom, tako je i svjesnost muškarca važna kada bira ženu. Sex je sex i kada si svjesno i kad si nesvjesno biće ali ono što kao rezultat izlazi iz odnosa jednih i drugih se ne može mjeriti. Svjesno biće će uvijek težiti harmoniji postojanja, dok će nesvjesno težiti zadovoljenju svojih potreba.

I sada, zamisli da se nesvjesna žena pita da svojom 'filozofijom' vaspitava kolektiv, kakav bi to kolektiv bio...pa ne treba puno da razmišljate, takav kolektiv je već ovdje, sada.
 
Poslednja izmena:

Back
Top