Filoloski fakultet

Ćkulefi

Početnik
Poruka
1
Caaoo, interesuje me ako neko ima malo svoga vremena da mi objasni kako sve funkcionise na FF. Zelim da upisem to sa tim sto bih uzeo engleski i kao izborni italijanski. Zanima me koliko je to tesko, i koliko traju osnovne, specijalisticke i master studije. Pored toga sto mi je jako bitno zivim u PG i radim, pa necu biti u mogucnosti da prisustujem velikom broju predavanja, da li je to moguce iskombinovati i koliko je tesko uciti to bez prisustva? To da li cu naci posao me vec ne zanima, to mi je vec olaksano. Hvala unaprijeed
 
На предавања и посебно вежбе се мора ићи. Можда не на сва (иако тако каже закон) али има оних који инсистирају и ако немаш одређен број присуства нема ни потписа.
 
Caaoo, interesuje me ako neko ima malo svoga vremena da mi objasni kako sve funkcionise na FF. Zelim da upisem to sa tim sto bih uzeo engleski i kao izborni italijanski. Zanima me koliko je to tesko, i koliko traju osnovne, specijalisticke i master studije. Pored toga sto mi je jako bitno zivim u PG i radim, pa necu biti u mogucnosti da prisustujem velikom broju predavanja, da li je to moguce iskombinovati i koliko je tesko uciti to bez prisustva? To da li cu naci posao me vec ne zanima, to mi je vec olaksano. Hvala unaprijeed


Na osnovu ovog što si napisao, savet ti je - zaboravi :lol:
 
Pozdrav narode! Ako je ova tema jos uvek aktuelna, treba mi pomoc. Ja sam upisala faks, engleski jezik, 2011-e i zavrsila 4 godine, upisala apsolventsku i tu sam odustala i nisam se upisala naredne godine. Kad sam otisla da se upisem konacno, rekli su mi da sam izgubila status studenta. E sad, jedni kazu da mora da se polaze prijemni ponovo, sto mi je apsurdno, drugi da postoji neka zalba, koju sam slala pa su je odbili po nepoznatom osnovu, a neko kaze da samo odes i upises se. Moje pitanje je da li je neko imao iskustva sa ovim i ako jeste bas bi mi mnogo pomogao.
 

Back
Top