Quantcast

Filoloska GIMNAZIJA

Dusan_Smart

Zainteresovan član
Poruka
132
Evo ga klasicar!!!
Cao, ako upises klasicne jezike ucis engleski (tri puta nedeljno) latinski (tri puta ned.) i stargorcki (tri puta ned.), kao i OSNOVE KLASICNIH NAUKA (predivan predmet, jako zabavan i ima da se cepate na casu od smeha) (1 cas nedeljno nazalost :( )
Pa nama je ono kao 'najteze' jer ucimo dva jezika koji nisu govorni jezici, ima dosta da se uci, iako ostala odeljenja uce latinski, mi ucimo viiiiiseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nisu svi u klasicnom bas najbolji ucenici, neki tu upadnu samo da bi upali u skolu a da pritom ne znaju sta su uopste KLASICNI JEZICI...
Ali to ne znaci da je smer los, ODLICAN je.

sto se tice spanskog pa ove godine nije trebalo mnogo bodova za upis (262, nesto)

Danica47

Početnik
Poruka
1
Jel zna neko kakva je konkurencija za spanski ove godine?Imam 202.5 boda sa prijemnog i nosim 66.5 iz skole, medjutim lose sam uradila test iz matematike u osnovnoj, a ne ocekujem nista bolje od kombinovanog..Mislim da cu u najgorem slucaju imati 280 sve ukupno.Prosle godine je za spanski trebalo 264, ali u 2015. 285 tako da ne znam sta da ocekujem sad.Trenutno je najpopularniji japanski ali nisam nista cula o italijanskom/spanskom odeljenju?

Jefimija :)

Početnik
Poruka
2
ljudi, ne verujem da je neko još uvek uopšte na ovom forumu, ali evo ipak da napišem po koju reč.
polagala sam na engleskom i prva želja mi je ruski, u koji se nadam da ću upasti sa svojih 269,69(funny ha) poena. za 9 dana znamo da l' smo upisali, želim svima puno sreećee????????

Dendi.

Obećava
Poruka
74
Можеш да учиш енглески,језик који ти је био други у основној, и јапански,кинески,шпански,италијански или класичне језике.
На пример, ако си учила француски у школи, не можеш да изабереш само руски и немачки, док су ти све остале опције отворене.:)

Poslednja izmena: