Filmovi pravljeni po igricama

A odakle onda naziv filma bas takav i opet spominjanje Umbrela fabrike kao odgovornog krivca...

Pazi..u prvom delu filma su kombinovali i drugi i treci od svega po malo..dok je 3.deo filma neshto bzvz...podloga jeste iz igre ali glavni junak i pricha nemaju veze ...Izostavljena je specijalna jedinica S.T.A.R.S. bez koje nema Resident Evil-a igre ,a ubacena Mila Jovovic i sve ih pobije kung-fu-0m....
Kao Hitman film ...Silent assasin ? Ma kakvi Rambo je to... ili prvi deo filma Mortal Kombat imash elemente iz prvog i drugog dela igre ,u drugom delu filma imash prvi,drugi i treci deo igre....ali to je ok...film je zadrzao sushtinu
Resident Evil najvise odudara...

Drugo je kada na osnovu filma urade igru ,u suprotnom su promashaji... kada pokusaju da igru prenesu na film ,pa to je ubi Boze
 
Poslednja izmena:
Pazi..u prvom delu filma su kombinovali i drugi i treci od svega po malo..dok je 3.deo filma neshto bzvz...podloga jeste iz igre ali glavni junak i pricha nemaju veze ...Izostavljena je specijalna jedinica S.T.A.R.S. bez koje nema Resident Evil-a igre ,a ubacena Mila Jovovic i sve ih pobije kung-fu-0m....
Kao Hitman film ...Silent assasin ? Ma kakvi Rambo je to... ili prvi deo filma Mortal Kombat imash elemente iz prvog i drugog dela igre ,u drugom delu filma imash prvi,drugi i treci deo igre....ali to je ok...film je zadrzao sushtinu
Resident Evil najvise odudara...

Drugo je kada na osnovu filma urade igru ,u suprotnom su promashaji... kada pokusaju da igru prenesu na film ,pa to je ubi Boze

Razumemo se, ja kao vrsni poznavalac igrice ( Obrnuo sva 4 dela) mogu da ti kazem da je film jadan... Bolje da su napravili film po prvom delu igrice u onoj kuci u vukojebini to bi bilo nesto. I da Mila Jovovic nikako nije za glumicu u tom filmu...
Nego i Silent Hill su sjebali filmom a bila mi je jedna od omoljenih igrica...
 
Pa evo na primer Spiderman
To je toliko vnogo od filma,
da igrica jednostavno mora da bude bolja...
Shrek mi je dobar
a ni igrica nije losa
Ovi Mikiji, Paja, Tarzan, Aladin, Herkules...
takodje nisu lose
Jesu prave decije i za uzrast do 10 godina,
ali su skroz ok.
Draze mi je da klinci igraju takve igrice nego na primer Hitman...
Cim progovore sednu za komp
i traze tucu, ubijanje i krv...
Pa se posle cudimo odakle tolika agresivnost kod dece..
Otisla sam na skroz drugu temu.
 
Resident Evil je igrica po kojoj je snimljen film.
Igrala sam je nekada na Soniju...ne znam ni koji deo...
btw ne znam ni koliko delova i ima
i nista mi se nije svidela
Totalni njesra od igrice
A film...
Jeste da bas i nema neke veze sa igricom,
ali na primer prvi deo mi nije los
za razliku od ostala dva
koja nista ne valjaju...
Suma sumare film je bolji:D
 
Pa evo na primer Spiderman
To je toliko vnogo od filma,
da igrica jednostavno mora da bude bolja...
Shrek mi je dobar
a ni igrica nije losa
Ovi Mikiji, Paja, Tarzan, Aladin, Herkules...
takodje nisu lose
Jesu prave decije i za uzrast do 10 godina,
ali su skroz ok.
Draze mi je da klinci igraju takve igrice nego na primer Hitman...
Cim progovore sednu za komp
i traze tucu, ubijanje i krv...
Pa se posle cudimo odakle tolika agresivnost kod dece..
Otisla sam na skroz drugu temu.

to su igre za morone. Nista zanimljivo , nista ne razmisljas samo ides od tacke a do b
 

Back
Top