filipini

Ovo je prilično zastarela tema (izvinjavam se na dizanju iste). Ne bih da otvaram novu o Filipinima, ali i mene zanima da li je potrebna visa i sl.? Da li zna to neko?
 
Obisao sam vecinu zemalja u SE Aziji, ali Filipini su mi definitivno favorit:super:
Bio sam na Boracayu i Palawanu.pa ako neko ima pitanja vrlo rado odgovaram
 
Mene interesuje malo duzi boravak na Filipinima, svaka korisna informacija je dobrodosla


Provedoh tamo(u Manili) zbog nekog posla tri meseca, necu da te obeshrabrujem ali jedva izdrzah.Vec posle nedelju dana obuzme te takva dosada da ne znas sta ces sa sobom, srecom posao me okupirao pa nekako prodje i to. Druga stvar, kad padne mrak u Manili neces videti strance na ulicama-bezbednost je na rizicnom nivou. Neke druge destinacije na Filipinima, hm...sta reci osim prati malo sta se dogadja tamo u poslednje vreme i mozda zakljucis da ima i neko drugo mesto gde bi pozelela da odes umesto na Filipine.
Inace, lepa zemlja,sa predivnim mestima ali........:roll:
 
Ja sam na Filipinima mnogo duze nekoliko godina, zavisi da li si dosla zato sto si morala ili zato sto si volela da dodjes... Ja se slobodno krecem po Manila 24 sata i nisam imao ni jedan problem... Ovo je lepa zemlja, dobrih ljudi, lepe prirode....
Nikada se nisam osecao tako lepo kao sto se osecam ovde na mogu reci mojim Filipinima...
 
Flipini ili u mom slobodbnom prevodu ..RAJ NA ZEMLJI.. nikada ne bi pozeleo bolju destinaciju u zivotu... samo jedna, FILIPINI..
Koja vrsta boravka vas interresuje? Posao, zabava? Gde zelite da boravite, veci grad, na obali mora, planine... koja provincija, otok...
Ja sam na filipinima vec duze vrreme i spreman sam da pomognem.
 
Da potrebna je viza za dolazak na Filipine, procedura je vrlo jednostavna u Beogradu postoji konzul jedna divna zena... viza kosta 50 dolara na 3 meseca ali prilikom dolaska na Filipine imigracioni policajac skracuje vizu na jedan ili dva meseca...
 
Ako zelite pomoc slobodno se javite, ja cu Vam objasniti sve detalje, da li zelite jeftiniji smestaj, koliko kosta smestaj ili taxi sa aerodroma... koji je razlog vaseg putovanja?
 
Filipini su jedna prelepa zemlja, dobrih ljudi, prijateljskog osmeha, nije posve sigurna destinacija na otoku Mindanao zbog pojedinih muslimanskih extremista.


photo_view.html
 
@milsandi
Da li mozes malo kazes koju rec o Filipinima? Uskoro tamo putujem (turisticki). Koje su cene taxi po Manili? Neku hranu da preporucis. Na sta trebam posebno da obratim paznju. Generalno sve sto ti padne na pamet a da mislis da su korisne informacije.
 

Back
Top