Fetiš: šake, stopala, čarape, halteri... koji je vaš?

Teško se odhrvati porivu kad se ovako obuče da čisti podove.
Screenshot_20240115_144356_Chrome.jpg
 
17-ti dan januara meseca je dan fetiša koji se obeležava od 2009. godine, sa ciljem da podstakne i ohrabri ljude da se ne stide svoje seksualnosti
i svega onoga što ih uzbuđuje.Pa tako imamo fetiš pupak,pirsing, koža, guma, vinil, lateks, svila, šake, stopala i drugi delovi tela. I još što šta

Imate li fetiš koji vas seksualno uzbudjuje ?

Штикле и халтери. 🙃
 
Iz nekog razloga imam jak fetiš u vezi sa ženskim šakama, uvek me uzbudjivao izgled prstiju itd. Zna li neko otkud ovo i koje je psihološko objašnjenje?

Što se tiče delova odeće zapravo najviše gotivim neku casual odeću, kad devojka nosi patike, pantalone, jaknu, trenerku, finu kapu, ali u otmenijem, normalnom fazonu, ne kao neka raspala klošarka. Dakle normalno, a otmeno oblačenje, bez nekih napadnih seksualnih motiva, ali da ipak ponešto može da se nasluti.

Evo Emma Roberts, moj stari crush je ovde baš dobro obučena. Nemam bolju scenu iz filma ali nema veze, to je taj casual moderni fazon oblačenja:

 
Kakvo oblačenje neko voli zavisi od uloge koja ga pali.

Ja sam na moje veliko iznenađenje, skoro preko noći obukla belu pamučnu spavaćicu, široku, sa nekim cvetićima dole, a ranije nešto kao svileno, čipkasto, uzano itd... i on je više nagrnuo na to nego na sve one čipkice... eto, prosto, šta se u nekome probudi nikad se ne zna. 😉
Скини спаваћице да ти видим лепо лице...🫶😭🤣🤣
 
17-ti dan januara meseca je dan fetiša koji se obeležava od 2009. godine, sa ciljem da podstakne i ohrabri ljude da se ne stide svoje seksualnosti
i svega onoga što ih uzbuđuje.Pa tako imamo fetiš pupak,pirsing, koža, guma, vinil, lateks, svila, šake, stopala i drugi delovi tela. I još što šta

Imate li fetiš koji vas seksualno uzbudjuje ?
фетиш ?
па све ми зависи од даме. дакле особе.

јер халтери су ствар, као и кожно нешто, или свила...

све то зависи на коме је ...

другим речима жена је мушкарцу фетиш, она коју жели. е па на њој су и халтери посебни ....
 

Back
Top