Fantasy NBA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa razmišljam se da mirno spavam dok kapiten rešava stvar.

Good Heavens, just look at the time!
giphy.gif
Apsolutno.

Untitled.png
 
@stugots, druže komesare, čestitam na (n)ovom uzimanju skalpa :/ nema ljutnje, sve za partiju – partija ni za šta, važno da se u glavnom štabu slavi, ne želimo da naš fantasy founding father grca u porazima, to nikako. hvala ti, pobedniče, za utehu što sam – za razliku od nekih, khm, khm – barem izbegao „metlanje“.

ipak, u svoju odbranu moram da napomenem: samo 4 trojke, 8 skokova i 9 asistencija manje, a ni fg% mi nije bio za bacanje... iskreno, legao sam sinoć u nadi da ću te u nekoj od ovih kategorija ipak nadigrati i makar biti dostojan u svom porazu, no nije mi se dalo.

kad malo bolje pogledam ove brojke, rekao bih da mi tačno nedostaje covingtonov učinak, ali nažalost nekog covingtona iz prethodnih sezona, koji neće šutirati iz igre 1/7 ili, štajaznam, 1/13, i koji će da uposli svoje vitke nožice za još neki skok.
 
Pogledajte prilog 845604
Pogledajte prilog 845605

Na kraju ipak 9:1, i to tako što su Krisu Polu skinuli jednu ukradenu, i to onu iz ponedjeljka :eek:
Nisam ni znao da može doći do ovakve zajebancije.
Možeš videti stats corection kako će biti, ne znam zašto čuvaju tek za kraj nedelje da se uračuna, mslm da kad smo i mi igrali da je bilo oko ukradenih nešto, tipa tvom đubretu se skidala jedna a dodavala grinu koji je bio kod mene, a ti se još nadao da mož stigneš u toj kat :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top