Fallout 3 : The New Beginning.STNDALONE MOD ZA FALLOUT 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Enfroz2891.:
Ako 3.ikad izadje i bude neko Morrowind 3D *****,ja cu se ubiti.Fallout je savrshen ne moze bolje i da ocesh,samo gore.Treba zatvoriti tim koji je pravio keca i dvojku na godinu dana,doturati im hranu,vodu i sve isto,samo 10 puta veca mapa sveta(npr.ceo USA) i ukljuchiti opciju za real time borbu ko u tactiks-u.

:):)
pazi vako, ja morrowind smatram za izuzetnu igru, ali Fallout za jos bolju...
sto se tice F3, nemaj brige, mislim da je u dobrim rukama :)

sto se tice cele price oko Fallouta, modova, vesti i ostalog pogledajte No Mutants Allowed :)
 
El Muerte:
Ali prijatelju jel si ti igrao Fallout 2 ?

Ako si bio sa prostitutkama, lepo prica na kraju kaze da si imao sina koji te nikada nije upoznao ali je zato kao mlad postao boss tako sto je unistio sve porodice u New Reno-u.
Zeznut mali nema sta...

Za pocetak!

To sto je pisalo na kraju igre je cista skripta i mnogo je glupa i uopste ti u igri nemozes da utices na nju !!! Ja sam pre nego sto sam otisao u onu bazu na moru pobijao skoro sve koji postoje na mapi osim onih u San Fracisku ( trebali su mi za trgovinu ) . Unistio sam ceo NCR , Vault City , ma sve one male gradove - i nakraju je pisalo kako je Vault City (koji u mom slucaju nepostoji ) postao deo NCRa ( koji isto nepostoji ) uz pomoc rajdera (kojih takodje ima samo u enciklopediji mrtvih u mom slucaju ) . Pisale su jos neke gluposti . :lol:
To upste netreba da utice na pricu modula !

Jao pazi , lik stvarno nezna Engleski , a ovde kao glumi nekog programera koji pravi mod uhuhahahaha :lol: .!

Nemoj te odmah Lock . Ajde da sacekamo da se autor teme ponovo javi da nam obrazlozi malo - mozda se radi samo o nekoj rupi u modu :oops: :lol: ....
 
dodgeme:
nece biti nishta od ovoga na ovom forumu zbog nesposobnih i mentalno retardiranih clanova [citaj tommy gun] a mod je vec uveliko u proizvodjnji na drugom forumu koji takodje necu reci zbog retardiranoh clanova.Pa ako vam se igra onda nije moj problem uopshte.Takodje ce ukoro biti i prva beta 1
Skrati malo jezik, znas? Cale ne ocajava da daje karte za put sa foruma.
 
dodgeme:
nece biti nishta od ovoga na ovom forumu zbog nesposobnih i mentalno retardiranih clanova [citaj tommy gun] a mod je vec uveliko u proizvodjnji na drugom forumu koji takodje necu reci zbog retardiranoh clanova.Pa ako vam se igra onda nije moj problem uopshte.Takodje ce ukoro biti i prva beta 1


...e super...:lol:
...slobodno uzmi svoj mod i nabij ga laaagaaaano tamo gde sunce ne sija,bez da te zulja...
...a za tomija mozemo i da te odrobijamo...

...ae sad...pretvori se u munju i sevaj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top