FAKULTET POLITICKIH NAUKA

Bez obzira na sve priče kojima su nas plašili Vujačić je na kraju ispao najkorektniji od svih profesora, na sva 34 ispita koliko sam imao! Svako ko je učio, i zna nešto poližio je, nikome nije zakinuo, i svakoga je maksimalno ispoštovao, i toleriosao svakakve gluposti. Obarao je jedino u slučaju potpunog neznanja

Pa jeste korektan..Doduse,i oni imaju svoju zutu minutu..Samo je meni licno malo onako scary :)
a za pitanja,ne znam tacno..To je ono sto ja cuh :)


Mislim da moze pasos...i ne treba krstenica.
 
Hahaha opusteno ni ja nisam jos izvukla licnu a uskoro cu i 19 da napunim xD dobro, ne bas uskoro al ono... moze pasos, ja se nadam da moze i stari pasos jer ja nemam novi xD
LJUDIIII sada je 7 ujutro nisam spavala celu noc i necu da zaspim dok ne zavrsim mrtvu sociologiju :/

ludjakinja, kapiram te skroz i kapiram da ti ne ide i da ne mozes i da pizdis, jer ni meni ne ide uopste, sve mi uzasno sporo ide i sve mi je uzasno dosadno, ali barem iscitavaj iznova i iznova nesto ce ti uci u glavu, tabele prepisuj i prepisuj, mislim tako ja radim sociologiju,ustav sam citala i ukapirala ga, al je dosadan u pm i ne mogu to da ucim, nemoj da odustanes, napravi plan, i nemoj da legnes da spavas dok taj plan ne ostvaris...Ja sam popizdela danas, posvadjala sam se sa deckom i ceo dan nisam mogla da ucim al sam sebi obecala da necu da spavam dok ne naucim sociologiju...
Kafa, 2 pakle cigara, tablete za koncentraciju i 2 guarane i lorkica je budna i uci i dalje xD
Uostalom ako dobro znas psihologiju ona ti nosi pola prijemnog imas sanse da upadnes... Joj ajd srecno, pa javi kako ti ide, da se bodrimo zajedno! :)
 
Jao jos neko je budan, jej! :) Sto je najgore imaju neku cudnu logiku te tabele, u mojoj glavi, i kad ih gledam ne deluju strasno, al kad treba da ih ponovim bez knjige nikako da uspem :/ Ne znam, kolko ce biti pitanja iz tih tabela? Ja ih oblepila na zid, da kad se probudim svakog jutra imam podsetnik da ih naucim... A izgleda da se necu buditi... A ni da ih nikako necu nauciti... Boze, osecam se kao da upisujem sociologiju, srpski nisam pipnula, ustav sam procitala i to ne do kraja jer sam umrla posle demokratije od dosade a sociologiju vec danima tumacim :/ Haha, jel zna neko sta se polaze za sociologiju i kad je prijemni? Mozda mi to bude alternativa :D
 
Jao jos neko je budan, jej! :) Sto je najgore imaju neku cudnu logiku te tabele, u mojoj glavi, i kad ih gledam ne deluju strasno, al kad treba da ih ponovim bez knjige nikako da uspem :/ Ne znam, kolko ce biti pitanja iz tih tabela? Ja ih oblepila na zid, da kad se probudim svakog jutra imam podsetnik da ih naucim... A izgleda da se necu buditi... A ni da ih nikako necu nauciti... Boze, osecam se kao da upisujem sociologiju, srpski nisam pipnula, ustav sam procitala i to ne do kraja jer sam umrla posle demokratije od dosade a sociologiju vec danima tumacim :/ Haha, jel zna neko sta se polaze za sociologiju i kad je prijemni? Mozda mi to bude alternativa :D

aaa....!!!!
ti bar ucis i nocu ja posle 1 jedva gledam a kamoli da mogu da se koncentrisem da zapamtim nesto......ceo dan ucim i predjem 20str najvise
jos nisam zavrsio psih. a soc. i ustav nisam ni pogledao tako da moram bar psih da naucim kako treba a ostalo cu samo da procitam ako stignem i da pokusam te tabele da naucim
vidim svi se zale na ustav jel stvarno toliko tezak ili dosadan inace u srednjuj sam imao 5 iz ustava a soc sam imao jos u 3. godini tako da ne pamtim skoro nista :dash:
 
Aaaa ne mogu, idem da spavam, naravno nisam naucila soc. :( Ma ja nocu inace zivim, a sad specijalno xD
Hells Bells dal je moguce da se ti spremis godinu dana unapred, a mi ovde crncimo 5 dana pred prijemni? :D :D :D Ahahaha tragedija :D Mislim svaka cast za tebe, mi smo neodgovorni kreteni xD
 
aaa....!!!!
ti bar ucis i nocu ja posle 1 jedva gledam a kamoli da mogu da se koncentrisem da zapamtim nesto......ceo dan ucim i predjem 20str najvise
jos nisam zavrsio psih. a soc. i ustav nisam ni pogledao tako da moram bar psih da naucim kako treba a ostalo cu samo da procitam ako stignem i da pokusam te tabele da naucim
vidim svi se zale na ustav jel stvarno toliko tezak ili dosadan inace u srednjuj sam imao 5 iz ustava a soc sam imao jos u 3. godini tako da ne pamtim skoro nista :dash:

Ah ja sam izvukla celu sociologiju, ima oko 80 strana male sveske,crnjak :zcepanje: I naucila sam prve 3 oblasti, tj oko 50 strana iste, eto to sam postigla za jedno 3,4 noci nespavanja:eek:
bez tabela! :rumenko: ne znam, glupa sam, a pritom imam osecaj da sam sve pozaboravljala... I mnogo vremena mi je otislo na pisanje al tako sam bar upamtila neke stvari i bilo mi je lakse..aaa :( ne znam kakav je vas metod ucenja...
ne! ipak ne idem da spavam, ne smem, obecala sam sebi da cu danas nauciti soc! idem da pravim kafu! ne smem da zaspim:dash:
Sto se tice ustava, ja stvarno ne znam dal je to trip u mojoj glavi zato sto su mi svi rekli da je lak i da se nauci za 2 dana, pa sam ja stvorila neki otpor prema tom predmetu,ali meni nije lak...mislim nije ni tezak ali me ubija u pojam... gori mi je od sociologije... jedino mislim da je Tadic car jer je tako otvoreno isprozivao kroz knjigu socijalisticki sistem da je objasnio xD Hahaha kralj, dobro je da nije jos i imena krenuo da pominje :rotf:
Ej jel ste izvalili recenicu u knjizi za soc. Sjasi Kurta da uzjase Murta :hahaha: Joj izvinite, prsla sam, nisam spavala skoro 24 h, malopre sam se smejala sama sa sobom i imenu Mirc :zcepanje:
 
Stizem, tu sam za 20 strana :D :D joj jedva cekam :D hahaha :D
ma, 5. deo kolko ja vidim je milina u odnosu na onaj pakao od soc. teorija pa do drustv. svega xD
Vise ne razlikujem drustv.pojave, drustveno zbivanje, drustvene organizacije, drustveno ponasanje, drustvene uloge... Aman! pa suvise drustvenog! :D
 

Back
Top